
reaguje na:
do_Od
Jestli tě bavilo Callisto, tak tě Dead Space odrovná, doporučuju 

|
reagují:
SteKi
|
reagovat
|

Koupeno kvůli BotW a po pár hodinách jsem zjistil, že to objevování na kterym je hra postavena mě vlastně nebaví... imo když si u toho člověk řiká, co je asi tamhle za řekou nebo nahoře na skalách, tak je odpověď vždycky ta, že to jsou ty stejný goblini a dungeon. Kdybych od toho ale po reakcích nečekal nejlepší hru ever, tak je to pohoda, občas se k tomu na chvíli vracím abych pohnul s příběhem.
Nechápem načo som si to kúpil a prečo sa to predáva ako teplé rožky. Kúpil som si k tomu zeldu a nejak ma to nechytilo. Možno 10 krát som to mal pustené za rok.
