Koukám na to jak Agrelius páří “Bradavický odkaz” a fakt jsem zklamaný že tahle hra nemá českou lokalizaci. Tohle u WB zas doslova posrali. Tohle je hra kterou si mohlo koupit o dost více lidí, ale takhle se na to vyprdnou. Příběhové hry, kde milion textu a různý důležitých informací si prostě českou lokalizaci zaslouží - ještě že je tu Sony, které tohle chápe.
|
reagují:
esmo
|
reagovat
|

Nechápem načo som si to kúpil a prečo sa to predáva ako teplé rožky. Kúpil som si k tomu zeldu a nejak ma to nechytilo. Možno 10 krát som to mal pustené za rok.

Hrát jedině se sluchátkama, jinak slyším hovno.
Duben se zdá najednou tak daleko!