Je to remake a zároveň nový sjednocený kánon, tedy tahle Lara je ta stará i ta nová spojená do jedné.
Tj. ta "survivor" trilogie je její kanonický origin, tahle hra (a případné další remaky) jsou pokračování její kariéry a ten zcela nový díl Tomb Raider: Catalyst bude na časové ose její nejnovější dobrodružství.
reaguje na:
speta.jr
|
reagovat
|




Ak niekto ešte náhodou nevidel, prihadzujem aj launch 