Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 5281 - 5300 Napsat příspěvek
Ode dneska nezapomente na dalsi Crashovskou davku nostalgie:+
722125
Ode dneska nezapomente na dalsi Crashovskou davku nostalgie*:+*
0 0
reagovat

Life Is Strange

Dohráno. Ty vole. :/ Nakonec jsem obětoval Chloe a teď se nenávidím.
721770
Dohráno. Ty vole. :/ [spoiler]Nakonec jsem obětoval Chloe a teď se nenávidím.[/spoiler]
Life Is Strange
6 -1
reagovat
Najzaujímavejší trailer E3 - Genesis Noir

A cosmic gunshot expands towards the heart of a god and the player must explore the universe, seeking clues on how creation might be undone. With an emphasis on exploration, simple interactions, and generative art, Genesis Noir seeks to create memorable moments and tactile gameplay.
721592
Najzaujímavejší trailer E3 - [url=https://www.youtube.com/watch?v=iES_EUBQVxo]Genesis Noir[/url] [i]A cosmic gunshot expands towards the heart of a god and the player must explore the universe, seeking clues on how creation might be undone. With an emphasis on exploration, simple interactions, and generative art, Genesis Noir seeks to create memorable moments and tactile gameplay.[/i][i] [/i]
0 -4
reagovat

Microsoft Flight Simulator - E3 2019 - Announce Trailer

link

tohle vypadá krutě :)):D8)
721586
https://www.youtube.com/watch?v=ReDDgFfWlS4 tohle vypadá krutě *:))**:D**8)*
Microsoft Flight Simulator - E3 2019 - Announce Trailer
3 -1
reagovat

Pathologic 2

Herní Twin Peaks o moru sužujícím ruské stepní město. Doufám, že mě to rozseká stejně jako Hellblade. Vypadá to jako skutečné umění link :+:+:+
721560
Herní Twin Peaks o moru sužujícím ruské stepní město. Doufám, že mě to rozseká stejně jako Hellblade. Vypadá to jako skutečné umění https://www.youtube.com/watch?v=n2fAbqT5GWg *:+**:+**:+*
Pathologic 2
0 0
reagovat
reaguje na: kubqo
Pecká
721552
Pecká
721546
0 0
reagovat

Telling lies

Her Story 2, ale s reálnymi hercami a reálnym budgetom 

link
721546
Her Story 2, ale s reálnymi hercami a reálnym budgetom  [url=https://www.youtube.com/watch?v=C6fG5h32amU]https://www.youtube.com/watch?v=C6fG5h32amU[/url]
Telling lies
2 0
reagují: Snipsley
reagovat

E3

Jeste jsem u prilezitosti poradove cislovky 20 tajne doufal v oznameni NHL i na PC, ale zas nic :( a od pristiho roku budou potrebovat prodavat nove konzole, takze se asi taky nedockame
721505
Jeste jsem u prilezitosti poradove cislovky 20 tajne doufal v oznameni NHL i na PC, ale zas nic :( a od pristiho roku budou potrebovat prodavat nove konzole, takze se asi taky nedockame
E3
2 0
reagovat

Cyberpunk 2077

No upřímně mě ta cena sběratelky docela děsí.
721504
No upřímně mě ta cena sběratelky docela děsí.
Cyberpunk 2077
0 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Stala 3.700,- coz byl tehda dobry ranec. Ale stala za kazdou korunu. C77 mam taky predobednany, ale za tu predpokladanou cenu se mi do toho zrovna moc nechce. Jde o to, ze ty ceny absurdne splhaji nahoru. Po par letech je cena temer dvojnasobna za "stejny" obsah. To uz je opravdu na zvazeni, zda nestaci "obyc" edice (coz u CD Red neni uplne obyc)...
721338
Stala 3.700,- coz byl tehda dobry ranec. Ale stala za kazdou korunu. C77 mam taky predobednany, ale za tu predpokladanou cenu se mi do toho zrovna moc nechce. Jde o to, ze ty ceny absurdne splhaji nahoru. Po par letech je cena temer dvojnasobna za "stejny" obsah. To uz je opravdu na zvazeni, zda nestaci "obyc" edice (coz u CD Red neni uplne obyc)...
721328
0 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Na jednu stranu jo, na druhou stranu se stojí digitální fronty (a vyprodávají se) Adidasky za 8 tisíc apod. Lidi dneska prachy maj.:D
721333
Na jednu stranu jo, na druhou stranu se stojí digitální fronty (a vyprodávají se) Adidasky za 8 tisíc apod. Lidi dneska prachy maj.*:D*
721328
0 -1
reagovat
reaguje na: Gonzi
Což je furt v pohodě a mám pocit že nebyla tak drahá. Já se bál aby v tomhle případě nešlo o minuty :) kdo ví kolik bude kusů.
721328
Což je furt v pohodě a mám pocit že nebyla tak drahá. Já se bál aby v tomhle případě nešlo o minuty *:)* kdo ví kolik bude kusů.
721327
0 0
reagují: t_gon, Godlike
reagovat
reaguje na: do_Od
Víš, že zběratelka witchera 3 zmizela za asi 24 hodin že?
721327
Víš, že zběratelka witchera 3 zmizela za asi 24 hodin že?
721314
0 0
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: do_Od
Čekám tatíčka Masaryka.
721323
Čekám tatíčka Masaryka.
721314
0 0
reagovat
Mně by snad měli poslat email. Ale nebojím se, že to bude instantně vyprodaný, až lidi uvidí tu cenu :)

Okolo 6.000,-
721314
Mně by snad měli poslat email. Ale nebojím se, že to bude instantně vyprodaný, až lidi uvidí tu cenu *:)* [spoiler]Okolo 6.000,-[/spoiler]
0 0
reagují: Gonzi, Godlike
reagovat
Tak nakonec mi bylo na Xzone doporučeno, abych si zatím zajistil předobjednávku klasické verze Cyberpunku 2077 a v momentě, kdy budou mít potvrzenou sběratelku hry, měl bych dostat upozornění, zda nechci upgradovat. 
721278
Tak nakonec mi bylo na Xzone doporučeno, abych si zatím zajistil předobjednávku klasické verze Cyberpunku 2077 a v momentě, kdy budou mít potvrzenou sběratelku hry, měl bych dostat upozornění, zda nechci upgradovat. 
1 -1
reagovat
Final Fantasy VII Remake trailer

Final Fantasy VII remake gameplay

Panebože, to je nádhera, ta ikonická hudba vyvolává nostalgii jaxviňa... Takhle vypadá hra, která bude psát historii. Věrnost originálu tedy zachována i v tomto ohledu. Asi jim dám i těch 330 dolarů za sběratelku a budu na špagetách.
721247
[url=https://youtu.be/pCJZg7pVtiI]Final Fantasy VII Remake trailer[/url] [url=https://youtu.be/cmBKGQrUFaM]Final Fantasy VII remake gameplay[/url] Panebože, to je nádhera, ta ikonická hudba vyvolává nostalgii jaxviňa... Takhle vypadá hra, která bude psát historii. Věrnost originálu tedy zachována i v tomto ohledu. Asi jim dám i těch 330 dolarů za sběratelku a budu na špagetách.
1 -1
reagovat
Gods and Monsters me behem minutoveho traileru vtahlo a chci si ten pohádkový GoW zahrát okamzite:+
721242
Gods and Monsters me behem minutoveho traileru vtahlo a chci si ten pohádkový GoW zahrát okamzite*:+*
0 -2
reagovat
Až někde uvidíte sběratelskou edici Cyberpunk ke koupi, dejte vědět. Bude moje první a poslední.:D
721237
Až někde uvidíte sběratelskou edici Cyberpunk ke koupi, dejte vědět. Bude moje první a poslední.*:D*
1 -2
reagovat
Kdo ještě nemá, tak na Alze je v ramci Days to play Detroit Become Human za krasnych 590 i s postovnym. CZ titulky muzu potvrdit, dnes mi to doslo:+
721229
Kdo ještě nemá, tak na Alze je v ramci Days to play Detroit Become Human za krasnych 590 i s postovnym. CZ titulky muzu potvrdit, dnes mi to doslo*:+*
0 -1
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se