Hrát jedině se sluchátkama, jinak slyším hovno.
reaguje na:
AndyKaufman
Tak jako tak, čekat na novější verzi PS5 nemůžu. Už nedokážu to hučení PS4 vystát... jakoukoli hru zapnu, připadá mi, jak když opouštíme runway.
Hrát jedině se sluchátkama, jinak slyším hovno.
Hrát jedině se sluchátkama, jinak slyším hovno.|
reagovat
|

Duben se zdá najednou tak daleko!


