twoe ta manipulace přes rodinu, deprese a smrt někoho blizkeho je na blití, odporná sekta. Ewoka se nechci dotknout ale kdo tenhle hnus nevidí a nevadí mu a naopak mu tleska je duchem slabá ovce
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagují:
hroubek
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagují:
hroubek
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
já nevim, jestli posílaj rovnou cihly nebo jak. Hlavně, když vidíš, že ten samej člověk, co je teď nadšenej „jak se k tomu KFC postavilo“ před časem zaníceně propaguje Popeyes, tak pokud má zlatý cihly i kebab tamhle v průchodu před likvidací, může tě taky poprosit o video :)|
reagovat
|
|
reagovat
|
. Humor stranou, je to moje go-to místo, když nemůžu mít normální jídlo (řekněme 1 za měsíc) a nemyslím si, že je to větší loterie, než ostatní restaurace obecně. Jakože... řekněme kuřecí kebab apod. Plus ty standardy samotné jsou až komické (smažené kuře vyhodit sedm minut po zpracování, ale doma máme řízky na týden).
. A tady ta velmi povrchní bulvárnost mi dost srážela výsledný pocit z celého videa. Nabízí se třeba Kluci z Prahy, které jsem tak nikdy nevnímal a dělají defacto totéž. |
reagují:
dreamy
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|