Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 5241 - 5260 Napsat příspěvek
reaguje na: KARLOS
S Onlinem to nabobtná na 170. :))
733813
S Onlinem to nabobtná na 170. *:))*
733809
1 0
reagují: KARLOS
reagovat
RDR2 download - ok, těch 110 GB se mi pravděpodobně stáhne tak akorát do příští středy :D...
733809
RDR2 download - ok, těch 110 GB se mi pravděpodobně stáhne tak akorát do příští středy *:D*...
3 0
reagují: Cinefil, Cinefil
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Vypadá to zajímavě. Otázka je, jaká to bude zábava hrát .. trochu mi to přijde jako psychoterapie Kojimi, převedená do hry, kterou si užije pouze on :D
733803
Vypadá to zajímavě. Otázka je, jaká to bude zábava hrát .. trochu mi to přijde jako psychoterapie Kojimi, převedená do hry, kterou si užije pouze on *:D*
733770
2 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Hrát to nebudu (nemám na čem), ale pak se na to velmi rád podívám v podobě sestříhané do filmu. Stejně jako kdysi u Last of us. Vypadá to naprosto úchvatně.
733775
Hrát to nebudu (nemám na čem), ale pak se na to velmi rád podívám v podobě sestříhané do filmu. Stejně jako kdysi u Last of us. Vypadá to naprosto úchvatně.
733770
2 0
reagovat
Death Stranding Launch Trailer sestříhaný samotným Kojimou

Wow.
Wow.
733770
[url=https://youtu.be/W-hyFSivSmw]Death Stranding Launch Trailer[/url] sestříhaný samotným Kojimou Wow. Wow.
1 0
reagují: do_Od, Sigi, TedGeorge
reagovat
reaguje na: SteKi
Díky moc, večer se předobjednává :+:)). Ale stejně pak nechápu tu logiku - není to exkluzivita, koupit si to můžete hocikde, ale nakonec k tomu budete potřebovat dva klienty puštěné souběžně ?)?)... By mě zajímalo, kdo a kvůli čemu někdo bude tedy čekat na Steam.
Tohle není ani na facepalm, to je na na pár facek.
732545
Díky moc, večer se předobjednává *:+**:))*. Ale stejně pak nechápu tu logiku - není to exkluzivita, koupit si to můžete hocikde, ale nakonec k tomu budete potřebovat dva klienty puštěné souběžně *?)**?)*... By mě zajímalo, kdo a kvůli čemu někdo bude tedy čekat na Steam. Tohle není ani na facepalm, to je na na pár facek.
732540
0 0
reagovat
reaguje na: KARLOS
Odskusal som to a je to tak. Musis mat nainstalovany aj Rockstar Launcher inak sa ti hra zo steamu ani nespusti. Tak si to teda asi mozes rovno kupit u nich a nemusis cakat.
732540
Odskusal som to a je to tak. Musis mat nainstalovany aj Rockstar Launcher inak sa ti hra zo steamu ani nespusti. Tak si to teda asi mozes rovno kupit u nich a nemusis cakat.
732508
1 0
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: KARLOS
Neviem ako to maju teraz, ale pred Rockstar launcherom bola taka hovadina co sa volala social club. Aj ked si mal hru na steame, tak po spusteni hry sa ti aj tak otvoril ten social club, do ktoreho si sa musel zaregistrovat a samozrejme nasledne aj prihlasit. Bolo to strasne otravne a kedze som si teraz na skusku ten ich launcher nainstaloval a vyslovene to pytalo odo mna prihlasovacie udaje zo social clubu, tak mam dovod verit, ze to tak bude fungovat aj nadalej. Dal som stahovat gtaV, tak uvidim ako to funguje.
732527
Neviem ako to maju teraz, ale pred Rockstar launcherom bola taka hovadina co sa volala social club. Aj ked si mal hru na steame, tak po spusteni hry sa ti aj tak otvoril ten social club, do ktoreho si sa musel zaregistrovat a samozrejme nasledne aj prihlasit. Bolo to strasne otravne a kedze som si teraz na skusku ten ich launcher nainstaloval a vyslovene to pytalo odo mna prihlasovacie udaje zo social clubu, tak mam dovod verit, ze to tak bude fungovat aj nadalej. Dal som stahovat gtaV, tak uvidim ako to funguje.
732508
3 0
reagovat

RDR2 na PC - předobjednávka

Hele, mám zásadní dotaz - když to koupím až v prosinci na Steamu, budu muset mít i přes to nainstalovaný ten Rockstar launcher? Nebo to bude posléze čistě záležitost dané platformy?
Já se totiž celkem úspěšně ztrácím v těch možnostech předobjednávek, to, co kde bude a hlavně jak to celé bude fungovat, úspěšně ztrácím.
Jako takhle - onlinovku hrát imo jistojistě nebudu a jako celkem úzce specifikovaný hráč, co nepotřebuje mít milion laucherů a prozatím všechno, co hraju, mám na Steamu, mi fakt nevadí jeden měsíc počkat.
Na druhou stranu, pokud bude jediný rozdíl v tom, KDE to koupím a posléze si stejně budu muset instalovat tu další blbost, pak proč nekoupit už teď...
Dík za rady.
732508
Hele, mám zásadní dotaz - když to koupím až v prosinci na Steamu, budu muset mít i přes to nainstalovaný ten Rockstar launcher? Nebo to bude posléze čistě záležitost dané platformy? Já se totiž celkem úspěšně ztrácím v těch možnostech předobjednávek, to, co kde bude a hlavně jak to celé bude fungovat, úspěšně ztrácím. Jako takhle - onlinovku hrát imo jistojistě nebudu a jako celkem úzce specifikovaný hráč, co nepotřebuje mít milion laucherů a prozatím všechno, co hraju, mám na Steamu, mi fakt nevadí jeden měsíc počkat. Na druhou stranu, pokud bude jediný rozdíl v tom, KDE to koupím a posléze si stejně budu muset instalovat tu další blbost, pak proč nekoupit už teď... Dík za rady.
RDR2 na PC - předobjednávka
2 0
reagují: SteKi, SteKi
reagovat
reaguje na: SteKi
Ale ved o tom to je. Mas dva rovnake vyrobky. Jeden je vyrobeny v "demokratickom svete" a druhy v Cine. Ten z Ciny je lacnejsi. A ty po nom tym padom siahnes. Tym padom ten z demokratickeho sveta bud skrachuje, alebo zacne tiez vyrabat v Cine a svojmu produktu prida nejaky benefit. Chapes?

"niekto na to poukáže, Čína sa nasere, začne sa vyhrážať a nakoniec sa jej pomali všetci ospravedlňujú"
Toto ako suvisi s tou vlajkou Applu? Ved toto je skor pripad prave toho Disneyho.
732051
Ale ved o tom to je. Mas dva rovnake vyrobky. Jeden je vyrobeny v "demokratickom svete" a druhy v Cine. Ten z Ciny je lacnejsi. A ty po nom tym padom siahnes. Tym padom ten z demokratickeho sveta bud skrachuje, alebo zacne tiez vyrabat v Cine a svojmu produktu prida nejaky benefit. Chapes? "niekto na to poukáže, Čína sa nasere, začne sa vyhrážať a nakoniec sa jej pomali všetci ospravedlňujú" Toto ako suvisi s tou vlajkou Applu? Ved toto je skor pripad prave toho Disneyho.
732049
0 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Nie, nepochopil. Momentalne je Cina na kompletizaciu iPhonov NAJLEPSIA z hladiska kvality prace. Proste inde taketo prepracovane vyrobne postupy nie su dostupne. Ak si myslis, ze je to o tom ako si to popisal, tak bohuzial, nevies o tom fakt nic. Bez urazky. To nie je nejaky sweatshop.

Samozrejme, je to aj lacnejsie ako povedzme vyrabat v USA, ale este raz. Presun vyroby nie je taka jednoducha vec a to nie je len o tom, kolko tomu nestastnikovi za pasom zaplatis za hodinu. Na to, aby cena zariadenia ostala rovnaka a aby sa neznizila kvalita prace potrebujes velke investicie do vzdelavania, vyroby a to si vyzaduje aj cas. Toto pre urcite masove vyrobky splna India, kam sa Apple presuva. Niektore vyrobky, ktore vyraba v mensich nakladoch a s inou marzou si moze dovolit vyrabat v USA, ako to robil napriklad s Mac Pro.

A co sa tyka presunu do ameriky, to je praveze ten problem, ze je menej kvalifikovana a je aj drahsia. Zatial.
732050
Nie, nepochopil. Momentalne je Cina na kompletizaciu iPhonov NAJLEPSIA z hladiska kvality prace. Proste inde taketo prepracovane vyrobne postupy nie su dostupne. Ak si myslis, ze je to o tom ako si to popisal, tak bohuzial, nevies o tom fakt nic. Bez urazky. To nie je nejaky sweatshop. Samozrejme, je to aj lacnejsie ako povedzme vyrabat v USA, ale este raz. Presun vyroby nie je taka jednoducha vec a to nie je len o tom, kolko tomu nestastnikovi za pasom zaplatis za hodinu. Na to, aby cena zariadenia ostala rovnaka a aby sa neznizila kvalita prace potrebujes velke investicie do vzdelavania, vyroby a to si vyzaduje aj cas. Toto pre urcite masove vyrobky splna India, kam sa Apple presuva. Niektore vyrobky, ktore vyraba v mensich nakladoch a s inou marzou si moze dovolit vyrabat v USA, ako to robil napriklad s Mac Pro. A co sa tyka presunu do ameriky, to je praveze ten problem, ze je menej kvalifikovana a je aj drahsia. Zatial.
732047
1 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
Oni mi poskytujú službu/produkt. Ja ako zákazník sa nemám vôbec čo starať o to ako sa to ku mne dostane. O to sa majú starať iné orgány. A nie že niekto na to poukáže, Čína sa nasere, začne sa vyhrážať a nakoniec sa jej pomali všetci ospravedlňujú.....
732049
Oni mi poskytujú službu/produkt. Ja ako zákazník sa nemám vôbec čo starať o to ako sa to ku mne dostane. O to sa majú starať iné orgány. A nie že niekto na to poukáže, Čína sa nasere, začne sa vyhrážať a nakoniec sa jej pomali všetci ospravedlňujú.....
732048
0 0
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ak si si nevsimol, v celom mojom prispevku Stekimu pisem vo vseobecnosti o technologickych firmach. Tolko k tvojmu vecnemu zaklinaniu sa Applom. Btw, ten problem by sa tykal kazdej firmy, ktora by bola vyrobne naviazana na Cinu. Co ostatne firmy, ktore tam vyrabaju? Aj tie su pre teba fuj a nic by si si od nich nekupil? Ved ty si zaujatejsi ako ja a priam ukazkovy pokrytec. :D

Ten posledny odstavec. Aha, pekne, takze si ma vobec nepochopil, ani o co tam ide, resp. v com je problem.

Skor mi ty odpovedz, preco by sa Apple mal spravat podla teba zodpovedne, ale ty nemusis? Ako si ty obhajujes tuto svoju moralnu akrobaciu?
732048
Ak si si nevsimol, v celom mojom prispevku Stekimu pisem vo vseobecnosti o technologickych firmach. Tolko k tvojmu vecnemu zaklinaniu sa Applom. Btw, ten problem by sa tykal kazdej firmy, ktora by bola vyrobne naviazana na Cinu. Co ostatne firmy, ktore tam vyrabaju? Aj tie su pre teba fuj a nic by si si od nich nekupil? Ved ty si zaujatejsi ako ja a priam ukazkovy pokrytec. *:D* Ten posledny odstavec. Aha, pekne, takze si ma vobec nepochopil, ani o co tam ide, resp. v com je problem. Skor mi ty odpovedz, preco by sa Apple mal spravat podla teba zodpovedne, ale ty nemusis? Ako si ty obhajujes tuto svoju moralnu akrobaciu?
732046
0 -3
reagují: SteKi
reagovat
reaguje na: Gorecki
Aha, teraz mi to do seba uz zapada. Cina je najlepsia v kvalite prace, nie v cene. Takze ono by sa dali aj tie iphony vyrabat lacnejsie, ale applu ide o kvalitu prace zlatych cinskych ruciciek? Clovek sa uci cely zivot. Mozes mi povedat co je take vysoko kvalifikovane na tom, ze niekto zacvakne 6 konektorov a pospaja to 10timi srobikmi, nadrbe tam lepidla aby sa to nedalo ani za boha opravit a scapne do dokopy? :D To si robis srandu, ze? Ja by som rad mal na vyber v tom co si kupujem, ale nemam. Ako zakaznik nemam dosah na to kde sa to vyraba. Ale mas pravdu. Ked sa nechcem vratit do jaskyne tak by som mal drzat hubu. Ja som len zvedavy co budes hovorit potom, ked sa nedajboze naozaj presunie vyroba iphonov do menej kvalifikovanej ale za to lacnejsej ameriky ;)
732047
Aha, teraz mi to do seba uz zapada. Cina je najlepsia v kvalite prace, nie v cene. Takze ono by sa dali aj tie iphony vyrabat lacnejsie, ale applu ide o kvalitu prace zlatych cinskych ruciciek? Clovek sa uci cely zivot. Mozes mi povedat co je take vysoko kvalifikovane na tom, ze niekto zacvakne 6 konektorov a pospaja to 10timi srobikmi, nadrbe tam lepidla aby sa to nedalo ani za boha opravit a scapne do dokopy? *:D* To si robis srandu, ze? Ja by som rad mal na vyber v tom co si kupujem, ale nemam. Ako zakaznik nemam dosah na to kde sa to vyraba. Ale mas pravdu. Ked sa nechcem vratit do jaskyne tak by som mal drzat hubu. Ja som len zvedavy co budes hovorit potom, ked sa nedajboze naozaj presunie vyroba iphonov do menej kvalifikovanej ale za to lacnejsej ameriky *;)*
732043
3 0
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: Gorecki
Hele ty už jsi v takovém stádiu rozkladu osobnosti, že bys Applu omluvil i financování volební kampaně Tacipa Erdogana, tak tu asi nemá diskuze smysl. 

Jenom když si omluvíš všechny problémy světa místní legislativou, tak se mají vlastně všude super. :+
732046
Hele ty už jsi v takovém stádiu rozkladu osobnosti, že bys Applu omluvil i financování volební kampaně Tacipa Erdogana, tak tu asi nemá diskuze smysl.  Jenom když si omluvíš všechny problémy světa místní legislativou, tak se mají vlastně všude super. *:+*
732042
1 0
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: SteKi
Za prve:
Jasne som napisal, ze Cina (uz) nie je zakonite najlacnejsia, ale je NAJLEPSIA.
Dokonca som ti to napisal kapitalkami.

Za druhe:
"Ale čo keby si všetky tie firmy povedali jebeme na vás, vyrobíme si to sami?

A je to bohuzial obojstranny mec. Co keby si vsetci zakaznici povedali, jebeme na Cinu, radsej si priplatime za produkt, ktory tam nebude vyrobeny? Aha, takto to uz nefunguje.

Chapes, ze ty aj Andy svojim nakupnym spravanim tento status quo podporujete? Co tak namiesto moralizovania zacat od seba?
732043
Za prve: Jasne som napisal, ze Cina (uz) nie je zakonite najlacnejsia, ale je NAJLEPSIA. Dokonca som ti to napisal kapitalkami. Za druhe: "Ale čo keby si všetky tie firmy povedali jebeme na vás, vyrobíme si to sami? A je to bohuzial obojstranny mec. Co keby si vsetci zakaznici povedali, jebeme na Cinu, radsej si priplatime za produkt, ktory tam nebude vyrobeny? Aha, takto to uz nefunguje. Chapes, ze ty aj Andy svojim nakupnym spravanim tento status quo podporujete? Co tak namiesto moralizovania zacat od seba?
732041
0 -1
reagují: SteKi
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ta logika sa ti moze zdat nechutna, ale je to tak. Ak pojdes podnikat do UK, tiez budes dodrziavat ich zakony a nebudes spekulovat preco take su a podobne.

Clovek sa moze kedykolvek rozhodnut nenakupit si ten produkt o par eur lacnejsie z Ciny a nijako ho to nepostihne, len proste nebude mat tu blbu cetku, ktoru v skutocnosti nepotrebuje. A aj napriek tomu pokrytecky si to zdovodni alebo obhaji a urobi to.

Na druhej strane, okamzite rozhodnutie odist z Ciny by pre Apple zdaleka nebolo rovnako jednoduche alebo bez nasledkov. Malo by obrovsky existencialny dopad na miliony ludi. To sa skratka nemoze udiat na popud nejakeho zakona, s ktorym odrazu nesuhlasis. Rovnako by presun vyroby inde mal za logicky nasledok narast ceny zariadenia, co by sa podpisalo na predajoch a ziskoch a tak dalej, spirala ide velmi daleko.

Ako som povedal, Apple si tieto problemy uvedomuje a jediny dovod, preco je este stale v Cine je ten, ze presun vyroby sa neda urobit z dna na den. Trh s mobilmi uz pre neho davno nie je zaujimavy vzhladom na restrikcie, ktore tam Cina na iOS uvaluje.

To nie je ako povedzme ten spominany Disney, ktory cielene TVORI filmy tak, aby zasiahol aj cinsky trh, alebo sa mu kreativne podriaduje. A narozdiel od Applu s tym moze prestat kedykolvek.

A co sa tyka tej posratosti s vlajkou, este raz, to je cisto otazka legislativy, nie ideologie.
732042
Ta logika sa ti moze zdat nechutna, ale je to tak. Ak pojdes podnikat do UK, tiez budes dodrziavat ich zakony a nebudes spekulovat preco take su a podobne. Clovek sa moze kedykolvek rozhodnut nenakupit si ten produkt o par eur lacnejsie z Ciny a nijako ho to nepostihne, len proste nebude mat tu blbu cetku, ktoru v skutocnosti nepotrebuje. A aj napriek tomu pokrytecky si to zdovodni alebo obhaji a urobi to. Na druhej strane, okamzite rozhodnutie odist z Ciny by pre Apple zdaleka nebolo rovnako jednoduche alebo bez nasledkov. Malo by obrovsky existencialny dopad na miliony ludi. To sa skratka nemoze udiat na popud nejakeho zakona, s ktorym odrazu nesuhlasis. Rovnako by presun vyroby inde mal za logicky nasledok narast ceny zariadenia, co by sa podpisalo na predajoch a ziskoch a tak dalej, spirala ide velmi daleko. Ako som povedal, Apple si tieto problemy uvedomuje a jediny dovod, preco je este stale v Cine je ten, ze presun vyroby sa neda urobit z dna na den. Trh s mobilmi uz pre neho davno nie je zaujimavy vzhladom na restrikcie, ktore tam Cina na iOS uvaluje. To nie je ako povedzme ten spominany Disney, ktory cielene TVORI filmy tak, aby zasiahol aj cinsky trh, alebo sa mu kreativne podriaduje. A narozdiel od Applu s tym moze prestat kedykolvek. A co sa tyka tej posratosti s vlajkou, este raz, to je cisto otazka legislativy, nie ideologie.
732039
0 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Gorecki
Šak jasne že je najlepšia čína v tomto. Kde by si zohnal inak tolko otrokov a mohol to vyrábať za takú cenu? Všetko sa tam vyrába. Nedá sa tomu vyhnúť, ako zákazník si nepomôžem. Ale čo keby si všetky tie firmy povedali jebeme na vás, vyrobíme si to sami? Ako všetci vieme, to sa nikdy nestane. Ale to neznamená, že je v pohode ako tam ľudia žijú.
732041
Šak jasne že je najlepšia čína v tomto. Kde by si zohnal inak tolko otrokov a mohol to vyrábať za takú cenu? Všetko sa tam vyrába. Nedá sa tomu vyhnúť, ako zákazník si nepomôžem. Ale čo keby si všetky tie firmy povedali jebeme na vás, vyrobíme si to sami? Ako všetci vieme, to sa nikdy nestane. Ale to neznamená, že je v pohode ako tam ľudia žijú.
732038
4 0
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: Gorecki
Počkat, ale tady nejde o žádnou výrobu, ale to že se z nich posrali v tak banální věci jako je smajlík s vlajkou.
732040
Počkat, ale tady nejde o žádnou výrobu, ale to že se z nich posrali v tak banální věci jako je smajlík s vlajkou.
732038
1 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
Už dole jsem psal, že jsou ty bojkoty Číny komické, protože se tam vyrábí všechno. ;)

Repráky nedošly, čínská společnost se mne snažila ojebat, díky za optání. :+

Celkově ta logika, je to podle práva, musí to respektovat je mimořádně nechutná, vzhledem k tomu, co vše bylo v historii podle práva. :-
732039
Už dole jsem psal, že jsou ty bojkoty Číny komické, protože se tam vyrábí všechno. *;)* Repráky nedošly, čínská společnost se mne snažila ojebat, díky za optání. *:+* Celkově ta logika, je to podle práva, musí to respektovat je mimořádně nechutná, vzhledem k tomu, co vše bylo v historii podle práva. *:-*
732033
2 0
reagují: Gorecki
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se