Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 5301 - 5320 Napsat příspěvek
reaguje na: Ash_Black
A to mas jeste to nejlepsi pred sebou:D
730280
A to mas jeste to nejlepsi pred sebou*:D*
730279
0 0
reagovat

Red Dead Redemption 2

Už to vypadalo, že utečou skoro všechny roční období a já to mám pořád rozehraný. Během roku jsem měl konstantně problém s tím, že když už byla chvíle, stejně jsem se vykašlal po cestě na misi a buď jen čuměl na grafiku, nebo prozkoumával okolí a pak už to zas musel vypnout.

Teď jsem se k tomu dostal a nechci spoilerovat, jestli je někdo podobně ,,rychlej" jak já, takže ten moment, kdy s Dutchem přijedete do města, pak pátráte po chlapovi, co drží Johnova syna, pouliční děcka vám šlohnou tu tašku, nahání je uličkami .... zas mi spadla čelist, stejně jako hned navazují noční mise na hřbitově, ty varhany do toho zvukem, teď mám opačnej problém, odtrhnout se :D
730279
Už to vypadalo, že utečou skoro všechny roční období a já to mám pořád rozehraný. Během roku jsem měl konstantně problém s tím, že když už byla chvíle, stejně jsem se vykašlal po cestě na misi a buď jen čuměl na grafiku, nebo prozkoumával okolí a pak už to zas musel vypnout. Teď jsem se k tomu dostal a nechci spoilerovat, jestli je někdo podobně ,,rychlej" jak já, takže ten moment, kdy [spoiler]s Dutchem přijedete do města, pak pátráte po chlapovi, co drží Johnova syna, pouliční děcka vám šlohnou tu tašku, nahání je uličkami .... zas mi spadla čelist, stejně jako hned navazují noční mise na hřbitově, ty varhany do toho zvukem, teď mám opačnej problém, odtrhnout se *:D*[/spoiler]
Red Dead Redemption 2
0 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Vardant
Tak takovýhle problémy nemám. Ale chápu to. Dost sem se s tím mordoval i takhle, ale nemám jiné IPS na porovnání. Nicméně zatím dost vyhovuje. Nové Modern Warfare se na tom hraje báječně - a mimochodem, ta hra je skvělá a poprvé za kolik let si koupím CoD.
730193
Tak takovýhle problémy nemám. Ale chápu to. Dost sem se s tím mordoval i takhle, ale nemám jiné IPS na porovnání. Nicméně zatím dost vyhovuje. Nové Modern Warfare se na tom hraje báječně - a mimochodem, ta hra je skvělá a poprvé za kolik let si koupím CoD.
730181
0 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
UPDATE: U Arkham Knight přidali i Season Pass
730190
UPDATE: U Arkham Knight přidali i Season Pass
730064
0 0
reagovat
reaguje na: Godlike
Jo aha, tys přecházel z TNka. Já právě z IPS a ty barvy nebyly tak pěkné a nepodařilo se mi nastavit jas tak, abych s ním byl spokojený jak ve hře tak i mimo. Nekdy mi přišlo, že se jas po vypnutí hry sám zvýšil. Bylo to divné.
730181
Jo aha, tys přecházel z TNka. Já právě z IPS a ty barvy nebyly tak pěkné a nepodařilo se mi nastavit jas tak, abych s ním byl spokojený jak ve hře tak i mimo. Nekdy mi přišlo, že se jas po vypnutí hry sám zvýšil. Bylo to divné.
730127
0 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: Vardant
Zatím jo, backlight bleeding se mi vyhnul, nicméně oproti TNku to byl velký nezvyk a hlavně jsem strávil hodiny nastavením jasu, kontrastu, barev apod. 

Tak 34ka už je úplně jiná liga. Věřím, že to musí být žrádlo, ale 144 Hz by mi na FPS dost chybělo.

Co konkrétně ti vadilo?
730127
Zatím jo, backlight bleeding se mi vyhnul, nicméně oproti TNku to byl velký nezvyk a hlavně jsem strávil hodiny nastavením jasu, kontrastu, barev apod.  Tak 34ka už je úplně jiná liga. Věřím, že to musí být žrádlo, ale 144 Hz by mi na FPS dost chybělo. Co konkrétně ti vadilo?
730125
0 0
reagují: Vardant
reagovat
reaguje na: Godlike
A seš spokojený s obrazem? Já totiž moc nebyl. Po týdnu jsem ho vracel a koupil Dell AW3418DW.
730125
A seš spokojený s obrazem? Já totiž moc nebyl. Po týdnu jsem ho vracel a koupil Dell AW3418DW.
730113
0 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: Snipsley
EVGA 2080 Ti FTW3 a k tomu Asus ROG Swift P279Q - IPS, 144 (až 165) Hz, 1440p. Chtěl jsem nějakou fakt velkou změnu. 
730113
EVGA 2080 Ti FTW3 a k tomu Asus ROG Swift P279Q - IPS, 144 (až 165) Hz, 1440p. Chtěl jsem nějakou fakt velkou změnu. 
730111
3 0
reagují: Vardant
reagovat
reaguje na: Godlike
Co mas, rtx 2080 a nejaky monitor se 144hz+ refresh rate?
730111
Co mas, rtx 2080 a nejaky monitor se 144hz+ refresh rate?
730109
0 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: do_Od
Strašná pálka. Já teď investoval do novýho monitoru a grafiky, skoro 44 tisíc. Nevím, kde na to mám vzít, ale fakt bych to chtěl.:D
730109
Strašná pálka. Já teď investoval do novýho monitoru a grafiky, skoro 44 tisíc. Nevím, kde na to mám vzít, ale fakt bych to chtěl.*:D*
730085
1 -1
reagují: Snipsley
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Hrozny pecky. Uz tam mam v knihovnicce snad 50 free her, treba si nekdy nejakou i zahraju :D tohle si ale naklikejte, Arkham City je jedna z velmi mala her, ktere jsem dohral 2x. Mark Hamill jako Joker je tam paradni
730095
Hrozny pecky. Uz tam mam v knihovnicce snad 50 free her, treba si nekdy nejakou i zahraju *:D* tohle si ale naklikejte, Arkham City je jedna z velmi mala her, ktere jsem dohral 2x. Mark Hamill jako Joker je tam paradni
730064
2 -1
reagovat
reaguje na: Snipsley
Já jsem na tom stejně, jen mě překvapilo, že by mě taková šťastná zpráva minula. :D
730094
Já jsem na tom stejně, jen mě překvapilo, že by mě taková šťastná zpráva minula. *:D*
730093
1 0
reagovat
reaguje na: Joker_George
Ofiko oznamene nic neni, po uspechu GTA V na PC v to ale kazdy doufa :D
730093
Ofiko oznamene nic neni, po uspechu GTA V na PC v to ale kazdy doufa *:D*
730091
1 0
reagují: Joker_George
reagovat
reaguje na: Cinefil
A bude vůbec RDR2 na počítače? 
730091
A bude vůbec RDR2 na počítače? 
730084
1 0
reagují: Snipsley
reagovat
Sběratelka Cyberpunk 2077 se u nás začne prodávat 1. října od 12:00, připravte si rovnou i karty, protože platby u většiny prodejců budou předem a cena - posaďte se - okolo 7500,- :o Okolo té trojky, čtyřky bych asi neváhal, takhle teda nevím, no.
730085
Sběratelka Cyberpunk 2077 se u nás začne prodávat 1. října od 12:00, připravte si rovnou i karty, protože platby u většiny prodejců budou předem a cena - posaďte se - okolo 7500,- *:o* Okolo té trojky, čtyřky bych asi neváhal, takhle teda nevím, no.
1 -4
reagují: Godlike
reagovat

Rockstar Games

R* tento týden vydal svůj vlastní launcher, pod který spadají jeho hry od GTA 3. Do budoucna budou pravděpodobně vycházet hry jenom tam kvůli Steam provizi. Nejbližší taková by mohlo být RDR2 PC.

Mimo jiné při registraci můžete získat GTA SA zdarma. Klient toho nabízí zatím málo a hry koupené na Steamu se sice přidají do knihovny, ale spouští se stále přes Steam.
730084
R* tento týden vydal svůj vlastní launcher, pod který spadají jeho hry od GTA 3. Do budoucna budou pravděpodobně vycházet hry jenom tam kvůli Steam provizi. Nejbližší taková by mohlo být RDR2 PC. Mimo jiné při registraci můžete získat GTA SA zdarma. Klient toho nabízí zatím málo a hry koupené na Steamu se sice přidají do knihovny, ale spouští se stále přes Steam.
Rockstar Games
1 -1
reagují: Joker_George
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Pěkný, mám Asylum a City, takže asi to nejlepší.:D

Jinak dneska pre-access beta Modern Warfare, předobjednáno nemám, tak počkám na open betu v sobotu, ale vypadá to náramně. 
730069
Pěkný, mám Asylum a City, takže asi to nejlepší.*:D* Jinak dneska pre-access beta Modern Warfare, předobjednáno nemám, tak počkám na open betu v sobotu, ale vypadá to náramně. 
730064
1 0
reagovat
Na Epic Store zdarma Arkham Asylum, City a Knight.
Taktéž zdarma LEGO Batman 1,2 a 3.

Protože v sobotu je Batman Day.
730064
Na Epic Store zdarma Arkham Asylum, City a Knight. Taktéž zdarma LEGO Batman 1,2 a 3. [spoiler]Protože v sobotu je Batman Day.[/spoiler]
2 -1
reagovat

Nintendo Switch

Poridili jsme si s milou na vyroci a jestli nejaka konzole krome PS stoji za to, tak je to tohle... Promyšlená, zabavna krabicka... Momentalne si na tom jedu Mario Odyssey, kde se naplno vyuziva Joy con a zabavnejsi skakacku jsem nehral od Rayman Legends... Troufam si rict, ze je to jedna z nejlepsich her, co jsem mel možnost hrat. Kdo jeste nevi, co na Vanoce, tak doporučuji. Navic za tyden vychazi remake puvodniho Zeldy, ktery vypadá nadherne...
729633
Poridili jsme si s milou na vyroci a jestli nejaka konzole krome PS stoji za to, tak je to tohle... Promyšlená, zabavna krabicka... Momentalne si na tom jedu Mario Odyssey, kde se naplno vyuziva Joy con a zabavnejsi skakacku jsem nehral od Rayman Legends... Troufam si rict, ze je to jedna z nejlepsich her, co jsem mel možnost hrat. Kdo jeste nevi, co na Vanoce, tak doporučuji. Navic za tyden vychazi remake puvodniho Zeldy, ktery vypadá nadherne...
Nintendo Switch
2 0
reagovat
reaguje na: Ash_Black
Ja raz. Spidermana. Keď oznámili tu zberateľské edíciu so soškou Spidermana tak som to okamžite objednal a týždeň pred vydaním mi napísali ze majú bohužiaľ malo kusov tak mi to neposlu :D 
729489
Ja raz. Spidermana. Keď oznámili tu zberateľské edíciu so soškou Spidermana tak som to okamžite objednal a týždeň pred vydaním mi napísali ze majú bohužiaľ malo kusov tak mi to neposlu *:D* 
729486
5 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se