reaguje na:
esmo
Ten dead space je strašná šleha. Tak ma to baví, že keď sa mi v šiestej kapitole posral save a musel som to hrať od znova, tak mi to vôbec nevadilo.
|
reagují:
Godlike
|
reagovat
|




