Já jsem na šestku zvědavý.
Retro trilogii trojky jsem spíš odkoukával ve škole u kámošů, než že jsem ji hrál (byť chvíli něco hrál) a z ostatních dílů jen Online pětky a to řádově několik málo hodin. Příběhová část mě lákala, ale herní postavy a příběh mě spolehlivě odradily.
Na druhou stranu jsem hadrcore fanoušek Redka, kde ty hodiny jak v singlu dvojky i jedničky, tak Onlinu, stoupají do astronomických výšek.
Šestka nebude revoluce, ale "pouze" evoluce. Sevřené mise mi toliko nevadí u příběhové části, ale chápu, že ten sandbox by měl být mnohem otevřenější a smysluplnější. Co si ale budeme povídat, nakonec budeme všichni do jednoho hledat čelisti nad ultra ultra ultra posedlostí detaily a propracovaností animací a tím pádem živostí toho imaginárního světa.
A tam, kde HAL chce víc satiry, mi imponuje, že se spíš přiklání k vážnější notě. Ten romantický základ mě osobně přijde zdaleka největší pro a jako něco, kvůli čemu si ji asi opravdu reálně zahraju. Až na PC...
|
reagovat
|



