Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 100641 - 100660 Napsat příspěvek

krispel

Tak to si bol vážne konkrétny ;). A tento postup predpokladám považuješ za absolútne prírodný... ja by som teda skôr povedal, že je to úplne neprírodné (resp neprirodzené). Ktovie, či to nemá aj nejaké nepriaznivé postranné efekty ?)
464305
Tak to si bol vážne konkrétny *;)*. A tento postup predpokladám považuješ za absolútne prírodný... ja by som teda skôr povedal, že je to úplne neprírodné (resp neprirodzené). Ktovie, či to nemá aj nejaké nepriaznivé postranné efekty *?)*
krispel
0 0
reagovat
To je jednoduché, princip je naprosto stejný jako u standart dream catcheru, pokud lapač zachytí lechtivé sny, nemá tě co rozrušit a nemůže nastat reakce.:))
464304
To je jednoduché, princip je naprosto stejný jako u standart dream catcheru, pokud lapač zachytí lechtivé sny, nemá tě co rozrušit a nemůže nastat reakce.*:))*
0 0
reagovat

krispel

To mu nevysvetluj. Nepovazuje to za vtipny, pacz se za takove sny jeste stydi :)
464303
To mu nevysvetluj. Nepovazuje to za vtipny, pacz se za takove sny jeste stydi :)
krispel
0 0
reagovat

krispel

No tak mi schválne vysvetli, ako konkrétne funguje taký wet dream catcher ;)
464302
No tak mi schválne vysvetli, ako konkrétne funguje taký wet dream catcher *;)*
krispel
0 0
reagovat
žádný sprostý, prostě příroda
464301
žádný sprostý, prostě příroda
0 0
reagovat

Shimitz

Pochopils to spravne ;)
464300
Pochopils to spravne ;)
Shimitz
0 0
reagovat
no jako, jestli jsem to pochopil spravne, tak je to strasne sprosty a vubec ne vtipny....
464299
no jako, jestli jsem to pochopil spravne, tak je to strasne sprosty a vubec ne vtipny....
0 0
reagovat
Jooo, jemu to vysvětli:D
464298
Jooo, jemu to vysvětli*:D*
0 0
reagovat
Pozdě, už není třeba:))
464297
Pozdě, už není třeba*:))*
0 0
reagovat

deiwi

a mně bys to vysvětlit nechtěl??
464296
a mně bys to vysvětlit nechtěl??
deiwi
0 0
reagovat

Natascha

Ja ti to milerad soukrome vysvetlim :)
464295
Ja ti to milerad soukrome vysvetlim :)
Natascha
0 0
reagovat
Ježíšku, teď mi to došlo:D já jsem dneska fakt nějaká pomalejší...
464294
Ježíšku, teď mi to došlo*:D* já jsem dneska fakt nějaká pomalejší...
0 0
reagovat
Anče, Kubo, Hajnej! :D
464293
Anče, Kubo, Hajnej! *:D*
0 0
reagovat
Sakra, taky mi trvalo skoro dvacet minut, než jsem to pochopil. Někdy člověku prostě trvá dlouho, než mu dojdou i ty úplně nejjasnější věci.
Jinak Explosm je už klasika, i když to poslední dobou už taky není takové jako to bývalo. Ale např. tenhle nebo tenhle :-))
464292
Sakra, taky mi trvalo skoro dvacet minut, než jsem to pochopil. Někdy člověku prostě trvá dlouho, než mu dojdou i ty úplně nejjasnější věci. Jinak Explosm je už klasika, i když to poslední dobou už taky není takové jako to bývalo. Ale např. [link="http://www.explosm.net/comics/784/"]tenhle[/link] nebo [link="http://www.explosm.net/comics/826/"]tenhle[/link] :-))
0 0
reagovat
krispel: uklidnit
shimitz: zapomenout
natascha: googlovat

:)
464291
krispel: uklidnit shimitz: zapomenout natascha: googlovat :)
0 0
reagovat
Jo vysvětlete mi to, já nad tím kutím jak idiot....já už z toho učení v normálním světě nejsem vůbec schopná fungovat?)
464290
Jo vysvětlete mi to, já nad tím kutím jak idiot....já už z toho učení v normálním světě nejsem vůbec schopná fungovat*?)*
0 0
reagovat
ja´to taky nechápu...?)
464289
ja´to taky nechápu...*?)*
0 0
reagovat
:DVYSVĚTLETE JÍ TO NĚKDO, AŤ JE JEŠTĚ VĚTŠÍ SRANDA:D
464288
*:D*VYSVĚTLETE JÍ TO NĚKDO, AŤ JE JEŠTĚ VĚTŠÍ SRANDA*:D*
0 0
reagovat

Natascha

:D:+
464287
*:D**:+*
Natascha
0 0
reagovat

Gorecki

Já jsem asi úplně blbá, ale nechápu to.... zato tenhle :D Tam jsou vůbec docela dobré fóry, aspoň se při učení na státnice něčím zabavím;)
464286
Já jsem asi úplně blbá, ale nechápu to.... zato [link="http://www.explosm.net/comics/913/"]tenhle[/link] *:D* Tam jsou vůbec docela dobré fóry, aspoň se při učení na státnice něčím zabavím*;)*
Gorecki
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se