Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 128941 - 128960 Napsat příspěvek

Filip.s

Jsem dopisovala,to co jsem zapoměla to slovo SCÉNKY)

No snad se nic tak zlého nestalo?
438030
Jsem dopisovala,to co jsem zapoměla to slovo SCÉNKY) No snad se nic tak zlého nestalo?
Filip.s
0 0
reagovat

Buffy=film

Lidi nemáte tu i "né trailer", ale přímo film Buffy přemožitelka upírů"?
438029
Lidi nemáte tu i "né trailer", ale přímo film Buffy přemožitelka upírů"?
Buffy=film
0 0
reagovat

Buffy

LOL :D
438028
LOL :D
Buffy
0 0
reagovat

všem

ano je..ale víte co mě štve?Že mě každý trailer nejde stáhnout ..To je divné.

(tak vidíte že myslel Scroochy seriál ale tam jsou jen některé Cool moc fajn...scénky)!!!!
438027
ano je..ale víte co mě štve?Že mě každý trailer nejde stáhnout ..To je divné. (tak vidíte že myslel Scroochy seriál ale tam jsou jen některé Cool moc fajn...scénky)!!!!
všem
0 0
reagovat

Buffy

Hele, neber to nijak osobně, ale vážně ti je třiadvacet?
438026
Hele, neber to nijak osobně, ale vážně ti je třiadvacet?
Buffy
0 0
reagovat
Buffy takova mala rada, obcas kdyz neco posles tak si predem skontroluj to co si napsala, obcas to nedava smysl. ;)
438025
Buffy takova mala rada, obcas kdyz neco posles tak si predem skontroluj to co si napsala, obcas to nedava smysl. ;)
0 0
reagovat
"tak vidíte že myslel Scroochy seriál ale tam jsou jen některé Cool moc fajn..." wtf? ;)
438024
"tak vidíte že myslel Scroochy seriál ale tam jsou jen některé Cool moc fajn..." wtf? ;)
0 0
reagovat

se máte

No jo, to se máte.....
438023
No jo, to se máte.....
se máte
0 0
reagovat

sw3

tak je to. na ctvrtek ve dve mam listek do slovace. a este se uleju ze skoly. parada. se moooooc tesim. jesli je to tak zatracene dobry, jak vsichni prorokujete, tak...se mi klepou kolena uz ted.
438022
tak je to. na ctvrtek ve dve mam listek do slovace. a este se uleju ze skoly. parada. se moooooc tesim. jesli je to tak zatracene dobry, jak vsichni prorokujete, tak...se mi klepou kolena uz ted.
sw3
0 0
reagovat

Cival

No jo to se nekdo ma,kdyz to ma sanci videt predem... ;)
438021
No jo to se nekdo ma,kdyz to ma sanci videt predem... ;)
Cival
0 0
reagovat

tak vidíte

že myslel Scroochy seriál ale tam jsou jen některé Cool moc fajn!Teď to běží na Stv a já to nemám:(
438020
že myslel Scroochy seriál ale tam jsou jen některé Cool moc fajn!Teď to běží na Stv a já to nemám:(
tak vidíte
0 0
reagovat

Casper

Jako jit s CSWU za pacisku nemusim, ale i tak si pulnocni premieru samozrejme nenecham ujit - bude to stat za to urcite i podruhe :-)
438019
Jako jit s CSWU za pacisku nemusim, ale i tak si pulnocni premieru samozrejme nenecham ujit - bude to stat za to urcite i podruhe :-)
Casper
0 0
reagovat

kfk, buffy

kdyz sem mluvil o tom, ze mam radsi realistictejsi dily, tykalo se to jen serialu LOST ;)
438018
kdyz sem mluvil o tom, ze mam radsi realistictejsi dily, tykalo se to jen serialu LOST ;)
kfk, buffy
0 0
reagovat

jackieboy

Já vím,že jsou někdy lepší než filmy to mi nemusíš říkak já mám doma ztažené jich spoustu!Jenomže tady mi to nějak nechce fakčit(jít)z této adresy!:(Což mě docela ale hustě štve!!!,Ale já tu jsem tak 5 dní dýl ne!
438017
Já vím,že jsou někdy lepší než filmy to mi nemusíš říkak já mám doma ztažené jich spoustu!Jenomže tady mi to nějak nechce fakčit(jít)z této adresy!:(Což mě docela ale hustě štve!!!,Ale já tu jsem tak 5 dní dýl ne!
jackieboy
0 0
reagovat

kfk

radi je slaby slovo....2scroochy-to ze je Buffy z jiny planety se tady snazim nenasilne naznacit uz pomerne dlouho...nic proti holka, ale...este k tomu tematu-ja si nemuzu pomoct, ale u sw se mi zda, ze nektery tv spoty sou lepsi nez trailer!...viz tragedy2 a protect...ony ale trailery samy osobe se mi jinak zdaji cim dal lepsi. Zacina se z toho stavat cim dal tim vetsi "umeni".diky bohu za to, jasne, je ale pak blby, kdyz trailer vyzni lip, nez film
438016
radi je slaby slovo....2scroochy-to ze je Buffy z jiny planety se tady snazim nenasilne naznacit uz pomerne dlouho...nic proti holka, ale...este k tomu tematu-ja si nemuzu pomoct, ale u sw se mi zda, ze nektery tv spoty sou lepsi nez trailer!...viz tragedy2 a protect...ony ale trailery samy osobe se mi jinak zdaji cim dal lepsi. Zacina se z toho stavat cim dal tim vetsi "umeni".diky bohu za to, jasne, je ale pak blby, kdyz trailer vyzni lip, nez film
kfk
0 0
reagovat

Téma

Byli byste taky rádi, kdyby se točilo více takových filmů jako jsou Revizoři a Night Watch?
438015
Byli byste taky rádi, kdyby se točilo více takových filmů jako jsou Revizoři a Night Watch?
Téma
0 0
reagovat

scroochy

Realističtější? S panem "nepřemožitelným z jiné planety" se nedá spojovat slovo realističtější.:-)
438014
Realističtější? S panem "nepřemožitelným z jiné planety" se nedá spojovat slovo realističtější.:-)
scroochy
0 0
reagovat

EDDIE

Neboj, až bude k dispozici stáhnutelná verze, užiješ si tu létajícího Jasona ASAP ;)
438013
Neboj, až bude k dispozici stáhnutelná verze, užiješ si tu létajícího Jasona ASAP ;)
EDDIE
0 0
reagovat

Kurýr

Doufám že se taddy ten trailer na Kurýra 2 brzo objeví se vším všudy:)
438012
Doufám že se taddy ten trailer na Kurýra 2 brzo objeví se vším všudy:)
Kurýr
0 0
reagovat

scroochy

Myslíš mě a nebo ten seriál?No Buffy je seriál je spíš hororový,ale i romantikcý a bojový .
438011
Myslíš mě a nebo ten seriál?No Buffy je seriál je spíš hororový,ale i romantikcý a bojový .
scroochy
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se