Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 128961 - 128980 Napsat příspěvek
zato takovej Hellsing, japonský anime je dobrej seriál ;]
436063
zato takovej Hellsing, japonský anime je dobrej seriál ;]
0 0
reagovat

hi

van helsing - shit film
436062
van helsing - shit film
hi
0 0
reagovat

hi

van helsing - good film
436061
van helsing - good film
hi
0 0
reagovat

Re: ....

Omlouvám se, nemohl jsem ty výsledky najít.
436060
Omlouvám se, nemohl jsem ty výsledky najít.
Re: ....
0 0
reagovat

TO:Vincent

Jj to je fakt tv je tv,ale na kino to nema.Uz se nemuzu dockat na pulnocni premieru v Praglu.Nahodit na sebe masku Vadera nakej plastik a hura na vejlet... ;-D
436059
Jj to je fakt tv je tv,ale na kino to nema.Uz se nemuzu dockat na pulnocni premieru v Praglu.Nahodit na sebe masku Vadera nakej plastik a hura na vejlet... ;-D
TO:Vincent
0 0
reagovat
Nevíte něco o Extra Large verzi SW III? Docela se už těším, přeci jen by to mohl být ještě větší požitek ;] Ale náhodou jsem zahlédl teaser v televizi, dávali to na Pro 7 po nějakém filmu v neděli myslim. A v angličtině hezky v TV, to je aspoň kvalita :]
436058
Nevíte něco o Extra Large verzi SW III? Docela se už těším, přeci jen by to mohl být ještě větší požitek ;] Ale náhodou jsem zahlédl teaser v televizi, dávali to na Pro 7 po nějakém filmu v neděli myslim. A v angličtině hezky v TV, to je aspoň kvalita :]
0 0
reagovat

....

....ještě otázečka ke kvízům. :) budete někde psát výsledky?
436057
....ještě otázečka ke kvízům. :) budete někde psát výsledky?
....
0 0
reagovat

T-Enter

Tenhle kviz je (podle vseobecneho mineni vas i redakce) jeste docela lehky. Obrazky budou jen z traileru, ktere jsou k mani na TZ, ale chystame i zvukovy kviz nebo ukazky a tam neni vylouceno, ze sahneme i do archivu.
436056
Tenhle kviz je (podle vseobecneho mineni vas i redakce) jeste docela lehky. Obrazky budou jen z traileru, ktere jsou k mani na TZ, ale chystame i zvukovy kviz nebo ukazky a tam neni vylouceno, ze sahneme i do archivu.
T-Enter
0 0
reagovat

Kvíz týdne....

Musim se přiznat, že momentální kvíz je (alespoň pro mě) dost těžký. Chtěl jsem se zeptat jak staré trailery budete v kvízech používat. Budou tam některé i starší než 1 rok?
436055
Musim se přiznat, že momentální kvíz je (alespoň pro mě) dost těžký. Chtěl jsem se zeptat jak staré trailery budete v kvízech používat. Budou tam některé i starší než 1 rok?
Kvíz týdne....
0 0
reagovat
...nezapomeň ohodnotit ;)
436054
...nezapomeň ohodnotit ;)
0 0
reagovat
Právě stahuji Pulp Fiction trailer, to jsem zvědavý jak se budu dívat na trailer k takové klasice :) Hlavně, když už jsem film nejmíň třikrát viděl ;]
436053
Právě stahuji Pulp Fiction trailer, to jsem zvědavý jak se budu dívat na trailer k takové klasice :) Hlavně, když už jsem film nejmíň třikrát viděl ;]
0 0
reagovat

UPDATE

Dodělal jsem pár úprav ohledně diskusního fóra - po přihlášení se vám nahoře v menu zobrazí, kolik máte nových příspěvků od poslední návštěvy a pokud kliknete na odkaz fóra, hodí vás to na poslední nepřečtené příspěvky (odkud se pomocí stráknování můžete dobrat až k aktuálním příspěvkům). Enjoy ;)
436052
Dodělal jsem pár úprav ohledně diskusního fóra - po přihlášení se vám nahoře v menu zobrazí, kolik máte nových příspěvků od poslední návštěvy a pokud kliknete na odkaz fóra, hodí vás to na poslední nepřečtené příspěvky (odkud se pomocí stráknování můžete dobrat až k aktuálním příspěvkům). Enjoy ;)
UPDATE
0 0
reagovat

Phantom

imf, Cival: Jste úžasní, moc díky!! Už stahuju tu fullscreen verzi, takže mám před sebou nejméně 4 dlouhé hodiny... :-))
436051
imf, Cival: Jste úžasní, moc díky!! Už stahuju tu fullscreen verzi, takže mám před sebou nejméně 4 dlouhé hodiny... :-))
Phantom
0 0
reagovat
Tak oprava: Stopar nebude, protoze se jedna o ten stary teaser s vybuchujici Zemi a nulovou vypovidaci hodnotou (ale je to stylove, to se musi uznat ;). Pockame si na neco vyzivnejsiho...
436050
Tak oprava: Stopar nebude, protoze se jedna o ten stary teaser s vybuchujici Zemi a nulovou vypovidaci hodnotou (ale je to stylove, to se musi uznat ;). Pockame si na neco vyzivnejsiho...
0 0
reagovat

Carbourator

Dik za link, ale ty klipy jsou jenom streamovaci. Muzes je dostat na disk podobnym programem o kterem psal Radecacek... Jinak dneska je toho opravdu dost, takze teaser na Stoparova pruvodce bude az zitra. Behem noci by se na TZ mel jeste objevit Assault on Precinct 13 (pouze dve verze a celkem objemne).
436049
Dik za link, ale ty klipy jsou jenom streamovaci. Muzes je dostat na disk podobnym programem o kterem psal Radecacek... Jinak dneska je toho opravdu dost, takze teaser na Stoparova pruvodce bude az zitra. Behem noci by se na TZ mel jeste objevit Assault on Precinct 13 (pouze dve verze a celkem objemne).
Carbourator
0 0
reagovat

pokracovanie

nejak som to omyom poslal bez dokoncenia
takze
Bol by som velmi vdacny keby ste ich nejako umiestnili na vas server, lebo mne to nejde stiahnut
436048
nejak som to omyom poslal bez dokoncenia takze Bol by som velmi vdacny keby ste ich nejako umiestnili na vas server, lebo mne to nejde stiahnut
pokracovanie
0 0
reagovat
Na tejto">link stranke su klipy z filmu Alexaner
436047
Na tejto stranke su klipy z filmu Alexaner
.
0 0
reagovat

Phantom

Sinner: Tak, a máš ho tam. S lehkým předstihem před zbytkem dnešní dodávky, abys nemusel nervózně vyčkávat :-)
436046
Sinner: Tak, a máš ho tam. S lehkým předstihem před zbytkem dnešní dodávky, abys nemusel nervózně vyčkávat :-)
Phantom
0 0
reagovat

Pacey-cz

Stačí si pořádně projet novinky na hlavní stránce :)
436045
Stačí si pořádně projet novinky na hlavní stránce :)
Pacey-cz
0 0
reagovat

Hi

Hm nevite nekdo jestli uz je nejaka ukazka na film Doom nebo Bloodrayne?
436044
Hm nevite nekdo jestli uz je nejaka ukazka na film Doom nebo Bloodrayne?
Hi
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se