Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 100641 - 100660 Napsat příspěvek
Hm tak jsem sem dal odkazy na super fan trilogie trailer PP a trailer na Underdog a ono nic. žádny ohlasy atd. LOL
464410
Hm tak jsem sem dal odkazy na super fan trilogie trailer PP a trailer na Underdog a ono nic. žádny ohlasy atd. LOL
0 0
reagovat
ja u nich usinal a po pulce nudy jsem to vzdal a odesel...
464409
ja u nich usinal a po pulce nudy jsem to vzdal a odesel...
0 0
reagovat
hmm takže pirati mě běhěm prvnich par vteřin odradily abych se na ně dival.
464408
hmm takže pirati mě běhěm prvnich par vteřin odradily abych se na ně dival.
0 0
reagovat
Lorne
český překlady budou vždycky český překlady :-
464407
Lorne český překlady budou vždycky český překlady *:-*
0 0
reagovat
Jen jsem mrknul na nový dvd a už mě praštil Muž proti muži alias Seraphim Falls a Králové ro(c)ku as Tenaucius D: Pick of Destiny, invence českých producentů je pořád "dobrá a lepší", jak skvěle by znělo pěkný český Trsátko osudu.
464406
Jen jsem mrknul na nový dvd a už mě praštil Muž proti muži alias Seraphim Falls a Králové ro(c)ku as Tenaucius D: Pick of Destiny, invence českých producentů je pořád "dobrá a lepší", jak skvěle by znělo pěkný český Trsátko osudu.
0 0
reagovat

Fluke

Do dabingu totiž přecházej manýry z českejch filmů. Všichni mluvěj šroubovaně a strojeně, jak banda hispánců po obrně.
464405
Do dabingu totiž přecházej manýry z českejch filmů. Všichni mluvěj šroubovaně a strojeně, jak banda hispánců po obrně.
Fluke
0 0
reagovat

Psema

Jako popravdě když si srovnáš starší dabingy a ty novější z posledních cca pěti let, tak v nich všichni mluví děsně strojeně, jako přehlídka spisovné mluvy.
464404
Jako popravdě když si srovnáš starší dabingy a ty novější z posledních cca pěti let, tak v nich všichni mluví děsně strojeně, jako přehlídka spisovné mluvy.
Psema
0 0
reagovat

Underdog

International trailer
480p
720p
1080p

:-) příjemné shlédnutí!
464403
International trailer [link="http://progressive.totaleclips.com.edgesuite.net/101/b10160_b2w.mov"]480p[/link] [link="http://progressive.totaleclips.com.edgesuite.net/101/b10160_b2x.mov"]720p[/link] [link="http://progressive.totaleclips.com.edgesuite.net/101/b10160_b2y.mov"]1080p[/link] :-) příjemné shlédnutí!
Underdog
0 0
reagovat
uff to mi celkem spadl kámen ze srdce , protože ten původní dabing nebyl až tak špatnej. Jsem sice brňák jako poleno ale od nás dabing neni moc dobrej .
464402
uff to mi celkem spadl kámen ze srdce , protože ten původní dabing nebyl až tak špatnej. Jsem sice brňák jako poleno ale od nás dabing neni moc dobrej .
0 0
reagovat
Já jen abyste se nelekli, kdyby náhodou zaznělo něco jinýho než čekáte. I když pravděpodobnost starý klasiky je veliká, i na dvd vyšel původní dabing, takže novej snad nikdo nedělal.:D
464401
Já jen abyste se nelekli, kdyby náhodou zaznělo něco jinýho než čekáte. I když pravděpodobnost starý klasiky je veliká, i na dvd vyšel původní dabing, takže novej snad nikdo nedělal.*:D*
0 0
reagovat
silence
taky jsem vyrostla na dabovaným Die hard
464400
silence taky jsem vyrostla na dabovaným Die hard
0 0
reagovat

Psema

dabéři všech zemí spojte se nebo čo sa to děje?
464399
dabéři všech zemí spojte se nebo čo sa to děje?
Psema
0 0
reagovat
psema
a proboha kdo ho bude dabovat
464398
psema a proboha kdo ho bude dabovat
0 0
reagovat

Psema

No way!!
464397
No way!!
Psema
0 0
reagovat

Silence

to ještě nevíš, že John dostane do vínku novej dabing.;)
464396
to ještě nevíš, že John dostane do vínku novej dabing.*;)*
Silence
0 0
reagovat
silence
díky.Taky nemám ráda dabovaný filmy, ale nějak to zkousnu .S tou reklamou je na tom prima stejně ach jo.
464395
silence díky.Taky nemám ráda dabovaný filmy, ale nějak to zkousnu .S tou reklamou je na tom prima stejně ach jo.
0 0
reagovat

aria

Na Primě... ale je to anglický film - krásná anglická angličtina.... ten dabing to prostě zabil.... ?)
464394
Na Primě... ale je to anglický film - krásná anglická angličtina.... ten dabing to prostě zabil.... *?)*
aria
0 0
reagovat
na piráty se nechci dívat protože prostě na nově jsou šíleně dlouhý reklamy a leze mi na to na nervy
464393
na piráty se nechci dívat protože prostě na nově jsou šíleně dlouhý reklamy a leze mi na to na nervy
0 0
reagovat
a tu lásku dávaj dneska kde hodně se tu o tom filmu píše tak to chci prubnout
464392
a tu lásku dávaj dneska kde hodně se tu o tom filmu píše tak to chci prubnout
0 0
reagovat
Ne, Piráty ani Lásku nebeskou si v dabingu nedám určitě... to bych jim neudělal...
Na dabované Die Hard jsem vyrůstal, tam je to prostě fakt...
464391
Ne, Piráty ani Lásku nebeskou si v dabingu nedám určitě... to bych jim neudělal... Na dabované Die Hard jsem vyrůstal, tam je to prostě fakt...
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se