Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 100601 - 100620 Napsat příspěvek

sohaj

Nevim jak na DVD, ale ten co dneska byl, tak v televizi pousteji odjakziva (Nova i Prima). Mam to dokonce ve stejnem dabingui z premiery z Novy nekolik let zpet (asi docela hodne let).
464466
Nevim jak na DVD, ale ten co dneska byl, tak v televizi pousteji odjakziva (Nova i Prima). Mam to dokonce ve stejnem dabingui z premiery z Novy nekolik let zpet (asi docela hodne let).
sohaj
0 0
reagovat
Víte co by mě zajímalo? Proč je u filmové Hvězdné brány jiný český dabing v televizi a jiný na DVD?:o
464465
Víte co by mě zajímalo? Proč je u filmové Hvězdné brány jiný český dabing v televizi a jiný na DVD?*:o*
0 0
reagovat
loki
neviděla určo to zkusím
464464
loki neviděla určo to zkusím
0 0
reagovat
aria: Skus Before Sunset a Before Sunrise ked si to este nevidela;) To by ti mohlo sadnut.
464463
aria: Skus Before Sunset a Before Sunrise ked si to este nevidela*;)* To by ti mohlo sadnut.
0 0
reagovat
prd Braindead - nejromantičtější místo je hospoda u Winchestera ;) :D
464462
prd Braindead - nejromantičtější místo je hospoda u Winchestera *;)* *:D*
0 0
reagovat
Nejlepší romantickej film co jsem kdy viděl byl braindead.:D:+
464461
Nejlepší romantickej film co jsem kdy viděl byl braindead.*:D**:+*
0 0
reagovat
no tak radši se budu teda dívat na ty pohádky
464460
no tak radši se budu teda dívat na ty pohádky
0 0
reagovat
a někteří tyhle přepálený konce dokonce vylhledávaj, aby člověk zažil takový to falešný zadostiučinění, že aspoň v týhle pseudorealitě všechno končí dobře jako v pohádce.
464459
a někteří tyhle přepálený konce dokonce vylhledávaj, aby člověk zažil takový to falešný zadostiučinění, že aspoň v týhle pseudorealitě všechno končí dobře jako v pohádce.
0 0
reagovat
Mě ty happy endy vůbec nevadí, pokud je ta romantická komedie opravdu sranda. Koukám na to spíš proto, že člověk se u toho nádherně pobaví, viz láska nebeská, která má některé z konců jejích hrdinů přitažené trošku za vlasy, ale naschvál. Happy end, který má pobavit, viz. přílet z Ameriky se dvěma kočkama;) a konec ala Heathrow je podle mě nejoriginálnější konec, který sem kdy u romantický komedie viděl (spolu s evropským koncem Pýchy a předsudku;))
464458
Mě ty happy endy vůbec nevadí, pokud je ta romantická komedie opravdu sranda. Koukám na to spíš proto, že člověk se u toho nádherně pobaví, viz láska nebeská, která má některé z konců jejích hrdinů přitažené trošku za vlasy, ale naschvál. Happy end, který má pobavit, viz. přílet z Ameriky se dvěma kočkama*;)* a konec ala Heathrow je podle mě nejoriginálnější konec, který sem kdy u romantický komedie viděl (spolu s evropským koncem Pýchy a předsudku*;)*)
0 0
reagovat
fingolfinz
když sci-fi tak Válka světů atd. ne Pretty Woman
464457
fingolfinz když sci-fi tak Válka světů atd. ne Pretty Woman
0 0
reagovat

aria

dík.
chápu to. Já jako ztracená romantická duše:)) se zas rád kouknu jak jim to v tom filmu pěkně vyjde, když to tak v tý ošklivý realitě takhle nikdy vyjít nemůže:D
464456
dík. chápu to. Já jako ztracená romantická duše*:))* se zas rád kouknu jak jim to v tom filmu pěkně vyjde, když to tak v tý ošklivý realitě takhle nikdy vyjít nemůže*:D*
aria
0 0
reagovat
fingolfinz
neřekla bych zrovna odpor ale popravdě - romantický film vždycky vychází z nějaké životní situace . Jenže ve filmu vždycky dobře skončí.V životě ne a mně ty konce připadají takový přitažený za vlasy .Jako včera v LN jako všechno bych brala ale ten premier já to prostě nezkousnu.Když film ze života tak třeba nějaký životopisný.Třeba M. Collins , Čistá duše, Narozen 4 července atd.
Televize je přeplněná telenovelama šílenýma nekonečnýma seriálama Před tím jsem občas na nějakou romantiku zkoukla. Začalo tohle šílenství (viz prima nova) a všichni kolem mně si povídaj co se dělo v ordinaci atd. fakt mi to začalo lézt na nervy. A když chci vypadnout z reality pustím si sci-fi nebo nějakej akčnák.Nejvíc preferuji fantasy. Doufám že jsem ti to vysvětlila .Ale začínám se měnit pod vlivem některých na MZ. Tak uvidíme .A taky to souvisí s tím co jsem si v životě prožila( to bude asi hlavní důvod)
464455
fingolfinz neřekla bych zrovna odpor ale popravdě - romantický film vždycky vychází z nějaké životní situace . Jenže ve filmu vždycky dobře skončí.V životě ne a mně ty konce připadají takový přitažený za vlasy .Jako včera v LN jako všechno bych brala ale ten premier já to prostě nezkousnu.Když film ze života tak třeba nějaký životopisný.Třeba M. Collins , Čistá duše, Narozen 4 července atd. Televize je přeplněná telenovelama šílenýma nekonečnýma seriálama Před tím jsem občas na nějakou romantiku zkoukla. Začalo tohle šílenství (viz prima nova) a všichni kolem mně si povídaj co se dělo v ordinaci atd. fakt mi to začalo lézt na nervy. A když chci vypadnout z reality pustím si sci-fi nebo nějakej akčnák.Nejvíc preferuji fantasy. Doufám že jsem ti to vysvětlila .Ale začínám se měnit pod vlivem některých na MZ. Tak uvidíme .A taky to souvisí s tím co jsem si v životě prožila( to bude asi hlavní důvod)
0 0
reagovat

speta

Na mě to působí tak, že už to Mirku fakt nebaví a jenom čeká, kdy jí přijde první důchod. Naprosto nicneříkající tlachání o ničem.
464454
Na mě to působí tak, že už to Mirku fakt nebaví a jenom čeká, kdy jí přijde první důchod. Naprosto nicneříkající tlachání o ničem.
speta
0 0
reagovat
Mirka: Vrah Zodiac zabíjí hlavně čas. Ale stylově... 60%
464453
Mirka: Vrah Zodiac zabíjí hlavně čas. Ale stylově... 60%
0 0
reagovat

aria

a proč máš takovej odpor k romantickejm filmům, jesli se můžu zeptat?
464452
a proč máš takovej odpor k romantickejm filmům, jesli se můžu zeptat?
aria
0 0
reagovat
vincent
bohužel ne.Ale začínám k romantickým filmům přistupovat trochu méně kategoricky(ne) než dříve.A to hlavně zásluhou některých zdejších na MZ.Už jsem ochotna se na ně aspon kouknout.
464451
vincent bohužel ne.Ale začínám k romantickým filmům přistupovat trochu méně kategoricky(ne) než dříve.A to hlavně zásluhou některých zdejších na MZ.Už jsem ochotna se na ně aspon kouknout.
0 0
reagovat
Asi rozená romantická duše :D
464450
Asi rozená romantická duše *:D*
0 0
reagovat
silence
ač nemám vůbec ráda romantický filmy koukala jsem včera na Lásku neb. ale jen tak jedním okem.Psalo se tu o tom filmu hodně ale pro mně to neni.Nedá se upřít že tam bylo fakt dost slušnejch hlášek.Herecký obsazení taky bezva chvíli už jsem si říkala - prima takovej milej lidskej film.Ale ty konce !! Konec mně třeba naštval i u Armagedonu jinak vydařenýho filmu.Lásce nebeské bych dala tak 6/10 a to je u mně na rom. film hodně vysoký hodnocení.
464449
silence ač nemám vůbec ráda romantický filmy koukala jsem včera na Lásku neb. ale jen tak jedním okem.Psalo se tu o tom filmu hodně ale pro mně to neni.Nedá se upřít že tam bylo fakt dost slušnejch hlášek.Herecký obsazení taky bezva chvíli už jsem si říkala - prima takovej milej lidskej film.Ale ty konce !! Konec mně třeba naštval i u Armagedonu jinak vydařenýho filmu.Lásce nebeské bych dala tak 6/10 a to je u mně na rom. film hodně vysoký hodnocení.
0 0
reagovat

Ravenhorn

Nedělej tomu furt takovou reklamu;)

redakce to jistě časem zařadí.
464448
Nedělej tomu furt takovou reklamu*;)* redakce to jistě časem zařadí.
Ravenhorn
0 0
reagovat
Tak jsem dal včera šanci Lásce Nebeské a ten film je geniální i v dabingu... přesotže ho strašně zabíjí - a to je co říct... Nejhorší zabití:"A co tohle? -Flaška! -Flaška. Hihihihihi" :- Když jsem přepínal při reklamách na Johna, tak jsem párkrát omylem zabrousil na Piráty a to bylo teprve peklo... :( Btw.: Keira měla v Pirátech špatnej a v Lásce asi tak třináctiletej hlas... chudák holka... :D
464447
Tak jsem dal včera šanci Lásce Nebeské a ten film je geniální i v dabingu... přesotže ho strašně zabíjí - a to je co říct... Nejhorší zabití:"A co tohle? -Flaška! -Flaška. Hihihihihi" *:-* Když jsem přepínal při reklamách na Johna, tak jsem párkrát omylem zabrousil na Piráty a to bylo teprve peklo... :( Btw.: Keira měla v Pirátech špatnej a v Lásce asi tak třináctiletej hlas... chudák holka... *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se