Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 100681 - 100700 Napsat příspěvek
chci chi ja uz ma po zkouskach... 8)
464370
chci chi ja uz ma po zkouskach... *8)*
0 0
reagovat

Psema

Joooohoooo... a já tu dvojku právě rozchodil.. :)) Kašlu na zkoušku! :D
464369
Joooohoooo... a já tu dvojku právě rozchodil.. :)) Kašlu na zkoušku! *:D*
Psema
0 0
reagovat
Kdo uz videl NEXT? Priznejte se :D! Me se to celkem (dost) libilo ;)
464368
Kdo uz videl NEXT? Priznejte se *:D*! Me se to celkem (dost) libilo ;)
0 0
reagovat

Luban

tam vypada ok:+
464367
tam vypada ok*:+*
Luban
0 0
reagovat
Odkaz: Batman ve 3D
:+
464366
Odkaz: [link="http://filmpub.atlas.cz/aktuality/120239-batman-ve-3d-znovu-odhaluje-jokera.aspx"]Batman ve 3D[/link] *:+*
0 0
reagovat

Silence, Fluke

Nechte toho, teď jste mě akorát donutili vytáhnout LBA ze starýho archivu. Nejlepší Adventure všech dob. Kolikrát já tohle dohrál, to už si ani nepamatuju. Nádherná grafika, příběh a nejúžasnější charakter v historii.:D
464365
Nechte toho, teď jste mě akorát donutili vytáhnout LBA ze starýho archivu. Nejlepší Adventure všech dob. Kolikrát já tohle dohrál, to už si ani nepamatuju. Nádherná grafika, příběh a nejúžasnější charakter v historii.*:D*
Silence, Fluke
0 0
reagovat

nice

Kdo by si chtěl připomenout PP tak tu je krásný fan trilogy trailer. Velmi dobře zpracováný.
fan trilogy trailer

A pro ty komu se nelíbí Goyas Ghost kvalita traileru. Tu je rozhodně lepší.
Goays trailer
464364
Kdo by si chtěl připomenout PP tak tu je krásný fan trilogy trailer. Velmi dobře zpracováný. [link="http://www.movie-list.com/forum/showthread.php?t=19290"]fan trilogy trailer[/link] A pro ty komu se nelíbí Goyas Ghost kvalita traileru. Tu je rozhodně lepší. [link="http://www.allocine.co.uk/film/video_gen_cfilm=60688.html"]Goays trailer[/link]
nice
0 0
reagovat
Jdete někdo na koncert Iron Maiden 6.6. do Ostravy?
464363
Jdete někdo na koncert Iron Maiden 6.6. do Ostravy?
0 0
reagovat
komparz do filmu Far cry na
ebay
stranke :D:D:D
464362
komparz do filmu Far cry na [link="http://cgi.ebay.de/Statist-Komparsenrolle-in-FAR-CRY-mit-Til-Schweiger_W0QQitemZ220116493727QQihZ012QQcategoryZ51517QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem"]ebay[/link] stranke *:D**:D**:D*
0 0
reagovat

liuk

Já to zkoušel pod starší verzí DOSBoxu... koukám, že je novější... ona ta hra byla Dos a Win95 compatible... No... nahecovali jste mě... jdu stáhnout nový DOSBox... :))
464361
Já to zkoušel pod starší verzí DOSBoxu... koukám, že je novější... ona ta hra byla Dos a Win95 compatible... No... nahecovali jste mě... jdu stáhnout nový DOSBox... :))
liuk
0 0
reagovat
Chce jít někdo na křest nového alba kapely Traband, který proběhne buď 6.
června v Paláci Akropolis v Praze (začátek v 19.30 hodin), nebo 7. června v
klubu Templ v Ostravě od 20.00 hodin? Stačí mi poslat přes vzkazník jméno a příjmení. Mám jeden volný vstup. :]
464360
Chce jít někdo na křest nového alba kapely Traband, který proběhne buď 6. června v Paláci Akropolis v Praze (začátek v 19.30 hodin), nebo 7. června v klubu Templ v Ostravě od 20.00 hodin? Stačí mi poslat přes vzkazník jméno a příjmení. Mám jeden volný vstup. :]
0 0
reagovat

Fluke

Jo, v těch právech je zmatek... stačí se podívat do Wiki... já si v každém případě osvěžil pamět na youtube in-game i renderovanýma filmečkama z tohohle skvostu. :))
464359
Jo, v těch právech je zmatek... stačí se podívat do Wiki... já si v každém případě osvěžil pamět na youtube in-game i renderovanýma filmečkama z tohohle skvostu. :))
Fluke
0 0
reagovat
Zkuste to v DOSBoxu, jestli ho neznate, a mate na emulaci stareho DOSu dostatecne rychlej pocitac, je to docela narocna vec. Jinak pres tenhle skvelej programek se da rozjet 90 procent starych dosovych her, ktere potrebuji k behu emm386, xms, himem a takovehle stare dosovske vylomeniny. ;) link
464358
Zkuste to v DOSBoxu, jestli ho neznate, a mate na emulaci stareho DOSu dostatecne rychlej pocitac, je to docela narocna vec. Jinak pres tenhle skvelej programek se da rozjet 90 procent starych dosovych her, ktere potrebuji k behu emm386, xms, himem a takovehle stare dosovske vylomeniny. ;) http://dosbox.sourceforge.net/news.php?show_news=1
0 0
reagovat

Silence

Ten nový kabátek myslím z důvodu možnosti použití vyšších rozlišení. Nicméně reedice by vskutku bodla, ale bůh ví kdo má k LBA teď práva.
464357
Ten nový kabátek myslím z důvodu možnosti použití vyšších rozlišení. Nicméně reedice by vskutku bodla, ale bůh ví kdo má k LBA teď práva.
Silence
0 0
reagovat

Fluke

Klidně i ve starém kabátku, jenom aby šla rozchodit... mám doma originál LBA2 a v XP se mi to ještě nepodařilo... ?)
464356
Klidně i ve starém kabátku, jenom aby šla rozchodit... mám doma originál LBA2 a v XP se mi to ještě nepodařilo... *?)*
Fluke
0 0
reagovat

smegjacob

Je to dočasné.
464355
Je to dočasné.
smegjacob
0 0
reagovat
Když použiješ Adblock tak dočasné.8)
464354
Když použiješ Adblock tak dočasné.*8)*
0 0
reagovat
No, teď tam už je Červený trpaslík, to už je celkem normálnější.
464353
No, teď tam už je Červený trpaslík, to už je celkem normálnější.
0 0
reagovat
Ááá, vpravo na hlavní stránce jsou nějací poníci. Je to dočasné nebo trvalé?
464352
Ááá, vpravo na hlavní stránce jsou nějací poníci. Je to dočasné nebo trvalé?
0 0
reagovat

Silence

Sme na tom stejně, uvízli jsme mezi dvěma světy:D..jinak LBA, se slzou v oku na ní vzpomínám, bylo by hezké, kdyby je někdo převed do nového grafického kabátku a znovu vydal.
464351
Sme na tom stejně, uvízli jsme mezi dvěma světy*:D*..jinak LBA, se slzou v oku na ní vzpomínám, bylo by hezké, kdyby je někdo převed do nového grafického kabátku a znovu vydal.
Silence
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se