Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 100661 - 100680 Napsat příspěvek
taky dneska sčihnu Johna tuhle klasiku jsem dlouho neviděl.občas přepnu na piraty :-)
464390
taky dneska sčihnu Johna tuhle klasiku jsem dlouho neviděl.občas přepnu na piraty :-)
0 0
reagovat
Dnes nebude ani jedno... Nad piráty a láskou se přece nebudu rozhodovat ;)... T-rex to jistí ;):D
464389
Dnes nebude ani jedno... Nad piráty a láskou se přece nebudu rozhodovat ;)... T-rex to jistí ;):D
0 0
reagovat

Silence

dík moc
464388
dík moc
Silence
0 0
reagovat

Ravenhorn

To poslední je Chevaliers De Sangreal ze soundtracku k Šifře. A to předposlední je imho Tribute od Future World Music.
464387
To poslední je Chevaliers De Sangreal ze soundtracku k Šifře. A to předposlední je imho Tribute od Future World Music.
Ravenhorn
0 0
reagovat

lubo

To už je starý, ale stále pěkný;)
464386
To už je starý, ale stále pěkný*;)*
lubo
0 0
reagovat
Hele u toho fan trilogie traileru (nejlepší je si stáhnout z toho megauploudu, pro ty co budou nadávat na to, že nejsou sloty pro ČR radím si nainstalovat jejich megauploud toolbar stahnout a zase ho odinstalovat) má 120 mega a je to v kvalite něco jak HD 480p. A zajímámě co je to za hudbu ty poslední dvě skladby co tam hrají. Kdo to ví? Díky
464385
Hele u toho fan trilogie traileru (nejlepší je si stáhnout z toho megauploudu, pro ty co budou nadávat na to, že nejsou sloty pro ČR radím si nainstalovat jejich megauploud toolbar stahnout a zase ho odinstalovat) má 120 mega a je to v kvalite něco jak HD 480p. A zajímámě co je to za hudbu ty poslední dvě skladby co tam hrají. Kdo to ví? Díky
0 0
reagovat
464384
[link="http://www.youtube.com/watch?v=KCJLVC3Zy6M"]Nádherná reklama na toyotu[/link] *:D**:+*
0 0
reagovat

Psema

Přesně tak;)
464383
Přesně tak;)
Psema
0 0
reagovat

Fluke

to měl být výraz úžasu.:D
464382
to měl být výraz úžasu.*:D*
Fluke
0 0
reagovat

Fluke

Nepovýšil jsi náhodou?:)
464381
Nepovýšil jsi náhodou?*:)*
Fluke
0 0
reagovat

sohaj

World of Warcraft, kde?
464380
World of Warcraft, kde?
sohaj
0 0
reagovat
WOW: Červený trpaslík za 299 Kč? To je slušné.
464379
WOW: Červený trpaslík za 299 Kč? To je slušné.
0 0
reagovat

qualkalim

To mluví za vše:D
464378
To mluví za vše*:D*
qualkalim
0 0
reagovat
Ac mam hodne rad prvni Piraty (kolikrat jsem byl na trojce snad tady ani nebudu zminovat :D) i Lasku nebeskou, dnes vecer je jen jedna volba... Yippee-ki-yay, motherfucker!!!:+
464377
Ac mam hodne rad prvni Piraty (kolikrat jsem byl na trojce snad tady ani nebudu zminovat *:D*) i Lasku nebeskou, dnes vecer je jen jedna volba... Yippee-ki-yay, motherfucker!!!*:+*
0 0
reagovat
já hlasuju pro Johna McClaynea!:+:+:+
464376
já hlasuju pro Johna McClaynea!*:+**:+**:+*
0 0
reagovat
Láska nebeská? Tak tu jsem taky eště neviděl. Inu večer bude docela konkurence. Piráti vs. Smrtonosná past vs. Láska nebeská? To bude boj:)
464375
Láska nebeská? Tak tu jsem taky eště neviděl. Inu večer bude docela konkurence. Piráti vs. Smrtonosná past vs. Láska nebeská? To bude boj*:)*
0 0
reagovat
úplně mě dneska děsí primáckej program, Když vidim, že do Lásky nebeský narvou 50 minut reklam, přechází mi z toho zrak.?):o Ještě, že bude na jedničce excelovat starý dobrý John.
464374
úplně mě dneska děsí primáckej program, Když vidim, že do Lásky nebeský narvou 50 minut reklam, přechází mi z toho zrak.*?)**:o* Ještě, že bude na jedničce excelovat starý dobrý John.
0 0
reagovat

strifer

Prave proto.
464373
Prave proto.
strifer
0 0
reagovat

strifer

To ví jen kOCOUR;)
464372
To ví jen kOCOUR*;)*
strifer
0 0
reagovat
Nevíte někdo proč jsou na stránce Seriály hromady seriálů, který nejsou zas tak moc známý, ale neobjevil se tam takovej kult jako Red Dwarf?:)
464371
Nevíte někdo proč jsou na stránce Seriály hromady seriálů, který nejsou zas tak moc známý, ale neobjevil se tam takovej kult jako Red Dwarf?*:)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se