Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 100621 - 100640 Napsat příspěvek
Sakra to je tak krásnej film :+
464430
Sakra to je tak krásnej film *:+*
0 0
reagovat
Tů dů dů dů tů du dů dů tů du dů tů dů dů tů dů dů tů dů.
Bethovenova devátá:D
464429
Tů dů dů dů tů du dů dů tů du dů tů dů dů tů dů dů tů dů. Bethovenova devátá*:D*
0 0
reagovat
Jo, zlatý staý český dabingy. Viz Funes, Belmondo apod. Dnešní stojí za nic. Např. totálně mi to zkazilo Spideyho (bohužel, neměl jsem jinou možnost, titulkovaná kopie se Plzni vyhla :(). Na dabingy nikdy nekoukám (pravda, občas jo, ale jen pokud se chci hooooodně pobavit :D ):D
464428
Jo, zlatý staý český dabingy. Viz Funes, Belmondo apod. Dnešní stojí za nic. Např. totálně mi to zkazilo Spideyho (bohužel, neměl jsem jinou možnost, titulkovaná kopie se Plzni vyhla *:(*). Na dabingy nikdy nekoukám (pravda, občas jo, ale jen pokud se chci hooooodně pobavit *:D* )*:D*
0 0
reagovat
jupijajej smejde!!!
464427
jupijajej smejde!!!
0 0
reagovat
skutecne povedeny cesky dabing je u Forresta Gumpa......to je snad lepsi nez original.....a nesmim opomenout skvele nadabovaneho Louis de Funése;)
464426
skutecne povedeny cesky dabing je u Forresta Gumpa......to je snad lepsi nez original.....a nesmim opomenout skvele nadabovaneho Louis de Funése*;)*
0 0
reagovat

Fluke

Ale tohle je international trailer tamto byl klasickej trailer a hlavně tamten sem ani nestačil stáhnout jak byly zrušeny linky.
464425
Ale tohle je international trailer tamto byl klasickej trailer a hlavně tamten sem ani nestačil stáhnout jak byly zrušeny linky.
Fluke
0 0
reagovat
jinak jsem se na kousek mrkl (na Piráti koukám jen v kině nebo na dvd) a jedině Barbossa a Gibbs maj dobrý dabéry, ostatní ve mě vyvolávaj vzpomínky na čtený překlady, kdy se náhodně pochytali dabéři co zrovna byli poblíž studia, dostali text do ruky a jelo se na první dobrou
464424
jinak jsem se na kousek mrkl (na Piráti koukám jen v kině nebo na dvd) a jedině Barbossa a Gibbs maj dobrý dabéry, ostatní ve mě vyvolávaj vzpomínky na čtený překlady, kdy se náhodně pochytali dabéři co zrovna byli poblíž studia, dostali text do ruky a jelo se na první dobrou
0 0
reagovat
myslim že Jacka przní Saša Rašilov, původní dabing na dvd to tak nezabíjel
464423
myslim že Jacka przní Saša Rašilov, původní dabing na dvd to tak nezabíjel
0 0
reagovat
Nevíte, kdo dabuje jedn. postavy v pirátech na Nově ? Právě jsem kousek zahlédl a je to děs běs :(
464422
Nevíte, kdo dabuje jedn. postavy v pirátech na Nově ? Právě jsem kousek zahlédl a je to děs běs *:(*
0 0
reagovat
jdu si zapnout Johna......jsem na neho zvedavy ve velkem navratu 28.6.....zatim
464421
jdu si zapnout Johna......jsem na neho zvedavy ve velkem navratu 28.6.....zatim
0 0
reagovat
Milostivá, máte snad pocit, že si objednávám pizzu?:D:+
464420
Milostivá, máte snad pocit, že si objednávám pizzu?*:D**:+*
0 0
reagovat

Psema

ja se na to nastesti nedivam, ale moje rodice ano :o
464419
ja se na to nastesti nedivam, ale moje rodice ano *:o*
Psema
0 0
reagovat
Now I have a machine gun, Ho Ho Ho:D
464418
Now I have a machine gun, Ho Ho Ho*:D*
0 0
reagovat
Radši koukejte na Johna jak hulí, nadává a zabíjí. :D
464417
Radši koukejte na Johna jak hulí, nadává a zabíjí. *:D*
0 0
reagovat
ne kvalitu filmu, spise filmovy prozitek;) (i kdyz na dabovany trailer Spider-Mana 3 to jeste nema:D)
464416
ne kvalitu filmu, spise filmovy prozitek*;)* (i kdyz na dabovany trailer Spider-Mana 3 to jeste nema*:D*)
0 0
reagovat
to je neskutecny hnus......zahledl jsem kus Piratu z Karibiku : Prokleti Cerne Perly a z toho dabingu je mi spatne (hlavne co se tyce Jacka Sparrowa:o)......ten cesky dabing zhorsi kvalitu filmu minimalne o 50%:))
464415
to je neskutecny hnus......zahledl jsem kus Piratu z Karibiku : Prokleti Cerne Perly a z toho dabingu je mi spatne (hlavne co se tyce Jacka Sparrowa*:o*)......ten cesky dabing zhorsi kvalitu filmu minimalne o 50%*:))*
0 0
reagovat
Ja dneska vecer koukam na ... Top Gear ;)
464414
Ja dneska vecer koukam na ... Top Gear ;)
0 0
reagovat
"Evil gets licked" :D ten underdog bude bud kultovka nebo totalni pruser :)
464413
"Evil gets licked" :D ten underdog bude bud kultovka nebo totalni pruser :)
0 0
reagovat

Ravenhorn

To bude možná tím, že už to tejden zpátky někdo linknul v diskuzi pod Underdogem;)
464412
To bude možná tím, že už to tejden zpátky někdo linknul v diskuzi pod Underdogem;)
Ravenhorn
0 0
reagovat
Tak ten dabing LA je fakt otresnej, se jdu radsi divat na hodinu pravdy. :)
464411
Tak ten dabing LA je fakt otresnej, se jdu radsi divat na hodinu pravdy. :)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se