Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 102321 - 102340 Napsat příspěvek
kaja - vzdyt kluci maj prilehavy kostymy s flitrama, vetsinou nagelovany vlasy a navic se kroutej, holky maj kratoucky sukne a spoustu makeupu, podle Jardusovy logiky jsou tim padem jasny, ne?;)
462624
kaja - vzdyt kluci maj prilehavy kostymy s flitrama, vetsinou nagelovany vlasy a navic se kroutej, holky maj kratoucky sukne a spoustu makeupu, podle Jardusovy logiky jsou tim padem jasny, ne?;)
0 0
reagovat

lubo

:D:D:D:D:D:D:D:D:D Heeeej super, mega příběh.
Ravenhorn dvojče moje? No sakra :D
462623
*:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D* Heeeej super, mega příběh. Ravenhorn dvojče moje? No sakra *:D*
lubo
0 0
reagovat
link koukám, že ta záležitost, jestli Cage bude hrát mladýho al capona, ještě neni úplně mrtvá.
462622
http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=20346 koukám, že ta záležitost, jestli Cage bude hrát mladýho al capona, ještě neni úplně mrtvá.
0 0
reagovat
:D A možná přijde i magicman... :+
462621
*:D* A možná přijde i magicman... *:+*
0 0
reagovat
Lol... táto diskusia je extrémnejšia, než kdeaká argentínska telenovela.

Ja som teda Flukov nevlastný brat (obaja máme rovnaké materské znamienko), Fluke je imfov syn, ktorého nikdy nemal (okolo môjho rodinného zväzku ku imfovi by sa mohlo točiť aspoň 15 častí) a naši susedia sú bratia Schmitzovci (s rovnakou adresou samozrejme), ktorí nám chcú nekalými podvodmi zabrať našu repovú plantáž. V tom im pomáha ich rodinný priateľ Tadejda, ktorý je vlastne v skutočnosti ich sestra, ktorá javí nebývalý záujem o Elishu, ktorá robí cez deň vezenskú bacharku a po nociach navševuje kluby pochybnej povesti. Po Elishi však ide aj Jakub (v podsvetí známy ako Pavúk), ktorého si najal don Jardus, aby verbálne napádal Tadejdu, pretože mu jeho piaty brat z tretieho kolena Silence, prvý manžel imfovej ženy Chrlotte a blízky priateľ hlavy slovenského podsvetia Ďura, prekazil zásielku arašidového masla (ktorá nechcenou náhodou skončila u imfa a bola príčinou jeho silnej závislosti na tomto pomazánkovom produkte). Mimoto sa do príbehu ešte zapletie aj Psema, práve sa navrátivší zo samurajského výcviku v Himalájach, kam náhle emigroval potom, čo sa ma pokúsil dostať z ústavu pre jogurtovo závyslých, kam ma ako malého poslalo Jardusovo jednovaječné dvojča Ravenhorn s jeho nevlastným bratom Michaelom zato, že som im jednej noci nešťastne vyžral celú chladničku, v amoku vtrahol do špajze, vyjedol všetky nakladané uhorky, zapil ich troma decákmi domáceho absintu a následne im ogrcal celý byt.

Myslím, že na takých 100 častí máme prezatiaľ vystarané ;)
462620
Lol... táto diskusia je extrémnejšia, než kdeaká argentínska telenovela. Ja som teda Flukov nevlastný brat (obaja máme rovnaké materské znamienko), Fluke je imfov syn, ktorého nikdy nemal (okolo môjho rodinného zväzku ku imfovi by sa mohlo točiť aspoň 15 častí) a naši susedia sú bratia Schmitzovci (s rovnakou adresou samozrejme), ktorí nám chcú nekalými podvodmi zabrať našu repovú plantáž. V tom im pomáha ich rodinný priateľ Tadejda, ktorý je vlastne v skutočnosti ich sestra, ktorá javí nebývalý záujem o Elishu, ktorá robí cez deň vezenskú bacharku a po nociach navševuje kluby pochybnej povesti. Po Elishi však ide aj Jakub (v podsvetí známy ako Pavúk), ktorého si najal don Jardus, aby verbálne napádal Tadejdu, pretože mu jeho piaty brat z tretieho kolena Silence, prvý manžel imfovej ženy Chrlotte a blízky priateľ hlavy slovenského podsvetia Ďura, prekazil zásielku arašidového masla (ktorá nechcenou náhodou skončila u imfa a bola príčinou jeho silnej závislosti na tomto pomazánkovom produkte). Mimoto sa do príbehu ešte zapletie aj Psema, práve sa navrátivší zo samurajského výcviku v Himalájach, kam náhle emigroval potom, čo sa ma pokúsil dostať z ústavu pre jogurtovo závyslých, kam ma ako malého poslalo Jardusovo jednovaječné dvojča Ravenhorn s jeho nevlastným bratom Michaelom zato, že som im jednej noci nešťastne vyžral celú chladničku, v amoku vtrahol do špajze, vyjedol všetky nakladané uhorky, zapil ich troma decákmi domáceho absintu a následne im ogrcal celý byt. Myslím, že na takých 100 častí máme prezatiaľ vystarané *;)*
0 0
reagovat
$621,666,000 za 10dni celosvetove pro Spider-Mana 3..........nemam co dodat:))..... Spidey rules!!!!
462619
$621,666,000 za 10dni celosvetove pro Spider-Mana 3..........nemam co dodat*:))*..... Spidey rules!!!!
0 0
reagovat

Michael

Ty jsi jasnovidec:o..on ani neřekl jakej film myslel:D
462618
Ty jsi jasnovidec*:o*..on ani neřekl jakej film myslel*:D*
Michael
0 0
reagovat

KarelR

Na vlastní kůži předpokládám;)

tadejda
Já myslím, že příští tejden bude strašně propadlej, páč se blíží zkouškový.
462617
Na vlastní kůži předpokládám;) [b]tadejda[/b] Já myslím, že příští tejden bude strašně propadlej, páč se blíží zkouškový.
KarelR
0 0
reagovat

Jardus

No teď má v USA 223 milionů dolarů...
462616
No teď má v USA 223 milionů dolarů...
Jardus
0 0
reagovat
jakej myslíte že pude příští týden propad k prvnímu týdnu??
462615
jakej myslíte že pude příští týden propad k prvnímu týdnu??
0 0
reagovat

Fluke

Já to myslel v rámci odečítání veřejných IP od těch 4913 uživatelů PilsFree... aby zbyli lidé, co jsou na jednotných IP... 8) Jsem nějak líný hledat, koliklidí od nás je na veřejných.... :)
462614
Já to myslel v rámci odečítání veřejných IP od těch 4913 uživatelů PilsFree... aby zbyli lidé, co jsou na jednotných IP... *8)* Jsem nějak líný hledat, koliklidí od nás je na veřejných.... :)
Fluke
0 0
reagovat

elisha

A to by me teda zajimalo jaks na to prisla...
462613
A to by me teda zajimalo jaks na to prisla...
elisha
0 0
reagovat

Silence

Myslím, že není těžké rozpoznat jestli je to nebo není veřejná IP;)
462612
Myslím, že není těžké rozpoznat jestli je to nebo není veřejná IP;)
Silence
0 0
reagovat
Mi máme jednu stejnou pevnou IP. :-)
462611
Mi máme jednu stejnou pevnou IP. :-)
0 0
reagovat
Fluke: To já bych ho klidně urážel jinde, ale kde jinde, sakra
Michael: No tak čekal jsem tak 40%, 60 je fakt hodně, takže kolik má teď v USA celkově?
462610
Fluke: To já bych ho klidně urážel jinde, ale kde jinde, sakra Michael: No tak čekal jsem tak 40%, 60 je fakt hodně, takže kolik má teď v USA celkově?
0 0
reagovat
Tak já můžu mít teoreticky něco kolem 4913 bráchů se stejnou IP... :D Ve skutečnosti ale mají někteří (málo) z těch lidí veřejnou IP a ještě ke všemu má naše síť navenek asi pět adres... ale stejně je to opravdu hodně lidí na jedné IP, takže.... ještěže tu moc lidí z Plzně není... nebo spíše moc lidí z Plzně se stejným vkusem jako já... :))
462609
Tak já můžu mít teoreticky něco kolem 4913 bráchů se stejnou IP... *:D* Ve skutečnosti ale mají někteří (málo) z těch lidí veřejnou IP a ještě ke všemu má naše síť navenek asi pět adres... ale stejně je to opravdu hodně lidí na jedné IP, takže.... ještěže tu moc lidí z Plzně není... nebo spíše moc lidí z Plzně se stejným vkusem jako já... *:))*
0 0
reagovat

Saturday, May 12

Tak Spidey 3 má za sobotu 24,7 milionů dolarů což dělá nyní s pátkem 42 milionů dolarů a což také udělá za druhý víkend max. 60 milionů dolarů pro Spider-mana 3 což činí pád o 60%!!
462608
Tak Spidey 3 má za sobotu 24,7 milionů dolarů což dělá nyní s pátkem 42 milionů dolarů a což také udělá za druhý víkend max. 60 milionů dolarů pro Spider-mana 3 což činí pád o 60%!!
Saturday, May 12
0 0
reagovat

Jardus

ad jeho odpověď: Můžeš, ale nemusíš:D
462607
ad jeho odpověď: Můžeš, ale nemusíš*:D*
Jardus
0 0
reagovat
on chtěl napsat "bráchu"
462606
on chtěl napsat "bráchu"
0 0
reagovat

Ravenhorn

ty tady máš taky bráchu?
462605
ty tady máš taky bráchu?
Ravenhorn
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se