Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 102321 - 102340 Napsat příspěvek
super.tak to jsem zvědav jak to dopadne. :-)
462641
super.tak to jsem zvědav jak to dopadne. :-)
0 0
reagovat
Taky bych ji chtěl, v Premiere to dostalo 5 z 5 jako čeksej mega film, totální
462640
Taky bych ji chtěl, v Premiere to dostalo 5 z 5 jako čeksej mega film, totální
0 0
reagovat
jo
462639
jo
0 0
reagovat
bude recenze k filmu Tajnosti s Ivou Bitovou a Karlem Rodenem?
462638
bude recenze k filmu Tajnosti s Ivou Bitovou a Karlem Rodenem?
0 0
reagovat

KarelR

Tak co, jsem vas nechtel ztrapnit mym umeleckym citenim, priste vam ukazu:D;)
462637
Tak co, jsem vas nechtel ztrapnit mym umeleckym citenim, priste vam ukazu*:D**;)*
KarelR
0 0
reagovat

KarelR

Tak zatim udelej teaser. :) Jinak, kolik jsme toho vubec natocili?
462636
Tak zatim udelej teaser. :) Jinak, kolik jsme toho vubec natocili?
KarelR
0 0
reagovat
A těm "ostatním", co tam nebyli, dejte alespoň nějakou tří minutovou ukázku. :]
462635
A těm "ostatním", co tam nebyli, dejte alespoň nějakou tří minutovou ukázku. :]
0 0
reagovat

KarelR

Takže bude lepší, když to video zůstane confidental jen s přístupem pro účastníky:)
462634
Takže bude lepší, když to video zůstane confidental jen s přístupem pro účastníky*:)*
KarelR
0 0
reagovat

ad Sportovní video

No, se sportovním videem to zatím vypadá bledě. Dneska jsem se konečně dostal k tomu, abych to alespoň viděl a jsou tam potencionálně silné scény... :D Budu se pokoušet odsouvat maturitní povinnosti a pracovat na tom, ale termín dokončení vám už radši slibovat nebudu. Nechte se překvapit. Jinak z poznatků: Je to hodně gay, z qualkalima kameraman nebude, ragnarova mimika je rulezni a proč sakra všichni točili Psemu? :)
462633
No, se sportovním videem to zatím vypadá bledě. Dneska jsem se konečně dostal k tomu, abych to alespoň viděl a jsou tam potencionálně silné scény... :D Budu se pokoušet odsouvat maturitní povinnosti a pracovat na tom, ale termín dokončení vám už radši slibovat nebudu. Nechte se překvapit. Jinak z poznatků: Je to hodně gay, z qualkalima kameraman nebude, ragnarova mimika je rulezni a proč sakra všichni točili Psemu? :)
ad Sportovní video
0 0
reagovat

Cival

Jo vidíš :D :D PROTEKCI jsem myslel... :))
462632
Jo vidíš *:D* *:D* PROTEKCI jsem myslel... *:))*
Cival
0 0
reagovat

křysař ľubo

Ach ano... to arašídové máslo.... vzpomínám si na ten den....
462631
Ach ano... to arašídové máslo.... vzpomínám si na ten den....
křysař ľubo
0 0
reagovat

KarelR

Spíš pověz, jak to vypadá se sportovním videem;)

elisha
Je jasný, že se Jardus spletl, tohle jsou buď metrosexuálové nebo Italové:D
462630
Spíš pověz, jak to vypadá se sportovním videem;) [b]elisha[/b] Je jasný, že se Jardus spletl, tohle jsou buď metrosexuálové nebo Italové*:D*
KarelR
0 0
reagovat

Lubo

:o:D
462629
*:o**:D*
Lubo
0 0
reagovat

lubo

Jsi geniální nevlastní bratře, nedoufal sem, že přeskočíme tu spoustu epizod tak rychle;)
462628
Jsi geniální nevlastní bratře, nedoufal sem, že přeskočíme tu spoustu epizod tak rychle*;)*
lubo
0 0
reagovat
Elisha: Jestli jsou holky co maj spoutu make-upu a kratky sukne automaticky prostitutky, tak nevim jak ma clovek v klubu objevit slusne devce :)
Lubo: Muzu to rezirovat? ;)
462626
Elisha: Jestli jsou holky co maj spoutu make-upu a kratky sukne automaticky prostitutky, tak nevim jak ma clovek v klubu objevit slusne devce :) Lubo: Muzu to rezirovat? ;)
0 0
reagovat
Provizi nebo protekci?;) Chvili trva nez to vyleze na povrch...;)
462627
Provizi nebo protekci?*;)* Chvili trva nez to vyleze na povrch...*;)*
0 0
reagovat

Cival

Hele jakto že si čteš novinku "SPIDYEMU DOŠLA ŠŤÁVA!" ale já ji tu ještě nemám kámo... :D To máš nějakou provizi nééé :D :D :D
462625
Hele jakto že si čteš novinku "SPIDYEMU DOŠLA ŠŤÁVA!" ale já ji tu ještě nemám kámo... *:D* To máš nějakou provizi nééé *:D* *:D* *:D*
Cival
0 0
reagovat
kaja - vzdyt kluci maj prilehavy kostymy s flitrama, vetsinou nagelovany vlasy a navic se kroutej, holky maj kratoucky sukne a spoustu makeupu, podle Jardusovy logiky jsou tim padem jasny, ne?;)
462624
kaja - vzdyt kluci maj prilehavy kostymy s flitrama, vetsinou nagelovany vlasy a navic se kroutej, holky maj kratoucky sukne a spoustu makeupu, podle Jardusovy logiky jsou tim padem jasny, ne?;)
0 0
reagovat

lubo

:D:D:D:D:D:D:D:D:D Heeeej super, mega příběh.
Ravenhorn dvojče moje? No sakra :D
462623
*:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D* Heeeej super, mega příběh. Ravenhorn dvojče moje? No sakra *:D*
lubo
0 0
reagovat
link koukám, že ta záležitost, jestli Cage bude hrát mladýho al capona, ještě neni úplně mrtvá.
462622
http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=20346 koukám, že ta záležitost, jestli Cage bude hrát mladýho al capona, ještě neni úplně mrtvá.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se