Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 102301 - 102320 Napsat příspěvek
Oua:) no já jsem si to nečetl, takže už se smát nemusíš...sice sem už chodím dlouho, ale zaregistroval jsem teprve nedávno:);)
462661
Oua:) no já jsem si to nečetl, takže už se smát nemusíš...sice sem už chodím dlouho, ale zaregistroval jsem teprve nedávno*:)*;)
0 0
reagovat

Brian

Si pozri nicky posledných 10 autorov príspevkov (ale aj tak ti asi unikne ono prepotrebné "rodinné kúzlo") ;)
462660
Si pozri nicky posledných 10 autorov príspevkov (ale aj tak ti asi unikne ono prepotrebné "rodinné kúzlo") *;)*
Brian
0 0
reagovat
Tak to máš naprostou pravdu, že nepochopím:D:D to je na té mé větě něco, tak směšného?:D
462659
Tak to máš naprostou pravdu, že nepochopím*:D**:D* to je na té mé větě něco, tak směšného?*:D*
0 0
reagovat
L:DL
462658
L*:D*L
0 0
reagovat

Brian Warner

:D:D:D:+ (ja viem... toto asi nepochopíš, ale väčšina z tvrdého jadra sa práve váľa od smiechu po zemi)
462657
*:D**:D**:D**:+* (ja viem... toto asi nepochopíš, ale väčšina z tvrdého jadra sa práve váľa od smiechu po zemi)
Brian Warner
0 0
reagovat
Viděl jste už někdo nový horůrek pod názvem Dead Silence?:)
462656
Viděl jste už někdo nový horůrek pod názvem Dead Silence?*:)*
0 0
reagovat
dneska to nejak vypadavalo...little problem
462655
dneska to nejak vypadavalo...little problem
0 0
reagovat
no uz aj mne, divne...
462654
no uz aj mne, divne...
0 0
reagovat
Funguje.
462653
Funguje.
0 0
reagovat
Ehm aj vam nefunguje hlavna stranka??
462652
Ehm aj vam nefunguje hlavna stranka??
0 0
reagovat

křysař ľubo

Nevím, jestli má Silencova produkční společnost, týden před první zkouškou, čas na to, aby vytvořila těch obvyklých 50 verzí traileru... :D
462651
Nevím, jestli má Silencova produkční společnost, týden před první zkouškou, čas na to, aby vytvořila těch obvyklých 50 verzí traileru... *:D*
křysař ľubo
0 0
reagovat

Michael Bay

Si si púšťal nejaký anglický dokument s Hitlerovými prejavmi ;)
462650
Si si púšťal nejaký anglický dokument s Hitlerovými prejavmi *;)*
Michael Bay
0 0
reagovat

Lubo

Blbin je tam dost, ale jak rikam. Je casovy tisen. Nejlepsi jsou stejne ty mile vykriky Charlotte: "Vy se pri hre divate furt na balon, vypada to blbe. Divejte se do kamery!" :))
462649
Blbin je tam dost, ale jak rikam. Je casovy tisen. Nejlepsi jsou stejne ty mile vykriky Charlotte: "Vy se pri hre divate furt na balon, vypada to blbe. Divejte se do kamery!" *:))*
Lubo
0 0
reagovat

křysař ľubo

Nějaký hyperaktivní dnes, ne? :))
462648
Nějaký hyperaktivní dnes, ne? *:))*
křysař ľubo
0 0
reagovat

KarelR

A ešte ma napadlo, že na trailer by si mohol zneužiť Silencovu produkčnú spoločnosť - už s tým má značné skúsenosti ?)
462647
A ešte ma napadlo, že na trailer by si mohol zneužiť Silencovu produkčnú spoločnosť - už s tým má značné skúsenosti *?)*
KarelR
0 0
reagovat
Something BIG is comin'!!! Available on-line in High-Def in 4 Days! The World never be the same!! Mark my words! This is gonna be fuckin' HUGE!!! It's goin' to shut down every server on earth! Because All Mankind will be wantin' it!!! Every man, woman, child simply every human being in this world will be sittin' a starin' at monitor screen and waitin'...

WHERE WILL YOU BE?
_________________________________________________________
7/4/7 - There's a thin line between being a hero and being a memory
462646
Something BIG is comin'!!! Available on-line in High-Def in 4 Days! The World never be the same!! Mark my words! This is gonna be fuckin' HUGE!!! It's goin' to shut down every server on earth! Because All Mankind will be wantin' it!!! Every man, woman, child simply every human being in this world will be sittin' a starin' at monitor screen and waitin'... WHERE WILL YOU BE? _________________________________________________________ 7/4/7 - There's a thin line between being a hero and being a memory
0 0
reagovat

KarelR

Tak ešte pridaj nejaké bonusy: rozhovory s účinkujúcimi, audio komentár, making of, šponielsky, anglicky a japonský trailer a môžno aj vystrihnuté scény by tam mohli byť ;)
462645
Tak ešte pridaj nejaké bonusy: rozhovory s účinkujúcimi, audio komentár, making of, šponielsky, anglicky a japonský trailer a môžno aj vystrihnuté scény by tam mohli byť *;)*
KarelR
0 0
reagovat
podle traileru to vypada opet na prumer...i kdyz premiere?)
462644
podle traileru to vypada opet na prumer...i kdyz premiere*?)*
0 0
reagovat
Fíha, žeby sa českému filmu bíkalo na lepšie časy ?
btw, čítal som, že toho roku by sa na Slovensku malo premietať 12 nových domácich filmov... vážne neviem, čo si mám o tom myslieť. Doteraz som ani nevedel, že sa na Slovensku vôbec ešte čosi ako film točí :D
462643
Fíha, žeby sa českému filmu bíkalo na lepšie časy ? btw, čítal som, že toho roku by sa na Slovensku malo premietať 12 nových domácich filmov... vážne neviem, čo si mám o tom myslieť. Doteraz som ani nevedel, že sa na Slovensku vôbec ešte čosi ako film točí *:D*
0 0
reagovat

rcorp

Natocili jsme asi 45 minut. A jako, budu rad, kdyz z toho bude mile triminutove videjko. Takze trailer bude, jenom nevim kdy. Nebojte se, o Verbinskiho, Inarrita ani Baye neprijdete ;)
462642
Natocili jsme asi 45 minut. A jako, budu rad, kdyz z toho bude mile triminutove videjko. Takze trailer bude, jenom nevim kdy. Nebojte se, o Verbinskiho, Inarrita ani Baye neprijdete ;)
rcorp
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se