Herně, tehdy i teď, mě herním mechanismem chytne už úvodní střet s Kingpinem. Pak vidím, kdo obsluhuje v bistru, prvně vystřelím síť napříč městem a jasně, že si pro sebe řeknu: „Jo, jsem Spider-man!“. Nebo to dětský já, co nikdy nenávidělo a pořádně neumělo ráno vstávat, vyjma víkendu na kreslenýho Spider-mana a Batmana. A příběh, i když jsem si nějaký zásadní zvraty pamatoval, tak mě stejně i teď strhl a samotný finále bylo jako ... ono to zní možná přehnaně, ale jako kdybych se koukal a zároveň hrál Spideyho od Raimiho. Ten závěrečný střet a vyříkávání si má neuvěřitelnou sílu. Jsem zvědav na ty další dva resty + jak se povede Imsomniac letos Wolverine.
Toho „jiného“ Petera jsem si pamatoval, protože tehdy jsem hrál ps4 verzi, teď ps5 remaster. A nenapadlo by mě, že si to odehrál v mocap kostýmu a nadaboval chlapík ve středním věku, Yuri Lowenthal. Jako obličejového modela obsadili Johna Bubniaka a jo, přitakávám, vypadal jako nonstop unavený Peter a v podstatě v tom obličeji byl i mix jeho filmových předobrazů, skvělá volba. A co jsem si hledal, tak ten důvod změny nebylo omladit Petera, aby byl blíže podobou Hollandovi, ale že má Lowenthal a Bubniak ... diametrálně odlišný tvar hlavy a mimiku, blbě se to na sebe montuje. Ale ... pořád tenhle nový face model vypadá spíš jako Hollandův bratranec. Nicméně, na celkovym dojmu hry mi to nakonec neubralo ani bod.
reaguje na:
Tyller
|
reagují:
Tyller
|
reagovat
|





