reaguje na:
Gonzi
Ale je to škoda no, lítám teď po Evropě zatímco tu nadšeně spamujete o HK/Silksong, na hraní mám jenom mobil, tak samozřejmě můj první instinkt byl že je teda vyzkouším protože tyhle hry určitě budou mít porty na android.
|
reagovat
|
.

