A jo, ja ze porad mluvis o muše a ty myslíš arénu s vránama.
Tam mi lavička nezmizela, dokud jsem je neporazil, takže jsem měl asi štěstí.
Mluvím o Groal the Great (nikomu to nic neřekne) a ta neni díky patchu, ale od začátku.
reaguje na:
Gonzi
|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|






