Mne tá hra dokázala predať postavu Moralesa ktorému som dovtedy nejako nevedel prísť na chuť a hrozne sa mi páčilo ako tam spracovali jeho origin. Hlavne pasáž "teroristického útoku" bola skvelá v tom že po dobe hrania ako nezastaviteľný Spiderman vieš pocítiť tu bezmoc "bežného smrteľníka" v Marvel univerze.
Mne tá zmena xichtu príde trochu nešťastná, práve pre to že Bubniakov xicht vyzeral ako unavený mix predchádzajúcich hercov. Na tento nový xicht si ani neviem spomenúť ako vyzerá.
reaguje na:
Ash_Black
|
reagují:
Ash_Black
|
reagovat
|





