Mám pocit, že už jsem ve hře pár místních potkal.
Stačí se na DC přihlásit přes webovou appku a použít invite: QmrvkcJd.
reaguje na:
verbst
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
esmo
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagují:
esmo
|
reagovat
|
Koupeno kvůli BotW a po pár hodinách jsem zjistil, že to objevování na kterym je hra postavena mě vlastně nebaví... imo když si u toho člověk řiká, co je asi tamhle za řekou nebo nahoře na skalách, tak je odpověď vždycky ta, že to jsou ty stejný goblini a dungeon. Kdybych od toho ale po reakcích nečekal nejlepší hru ever, tak je to pohoda, občas se k tomu na chvíli vracím abych pohnul s příběhem.|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
esmo
|
reagovat
|
|
reagují:
Ex-SOLDIER
|
reagovat
|