Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 5221 - 5240 Napsat příspěvek

World of Warcraft: Shadowlands

Mezitím WoWko mega zklamání. Cinematic úžasnej, ovšem features preview prázdný, žádná nová class, žádný nový představený rasy, v podstatě to ničím neprodali. 
734067
Mezitím WoWko mega zklamání. [url=https://www.youtube.com/watch?v=s4gBChg6AII]Cinematic[/url] úžasnej, ovšem [url=https://youtu.be/QInBVzBJuU4]features preview[/url] prázdný, žádná nová class, žádný nový představený rasy, v podstatě to ničím neprodali. 
World of Warcraft: Shadowlands
1 0
reagují: connor
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Ten cinematic, páni.
734058
Ten cinematic, páni.
734043
2 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
No ten gameplay je skoro nerozeznatelný od trojky. A opět chybí necromancer v základu :-
734055
No ten gameplay je skoro nerozeznatelný od trojky. A opět chybí necromancer v základu *:-*
734043
5 0
reagují: xxendxx
reagovat
Diablo IV announce cinematic

Gameplay trailer
  • Hra Diablo IV je daleko temnější, což se projeví nejen na atmosféře s hororovými prvky, ale také na zpracování, které se vrací ke kořenům série, hlavně druhému dílu. 
  • Hra bude obsahovat PvP zónu.
  • Vývojáři oznámili, že bude možné hrát Diablo IV sólo i v kooperaci, která je pro sérii velmi důležitá.
  • Těšit se mohou fanoušci na náhodné záludné dungeony, zcela nové nepřátele a také nové výzvy. 
  • Blizzard oznámil, že hra vyjde pro PC a konzole PlayStation 4 a Xbox One.
  • Mezi hratelnými postavami je Barbar, Druid nebo Kouzelnice
Konečně něco pro ty, co nemají telefony. :D
734043
[url=https://youtu.be/9bRWIdOMfro]Diablo IV announce cinematic[/url] [url=https://youtu.be/7RdDpqCmjb4]Gameplay trailer[/url] [list][*]Hra Diablo IV je daleko temnější, což se projeví nejen na atmosféře s hororovými prvky, ale také na zpracování, které se vrací ke kořenům série, hlavně druhému dílu. [/*][*]Hra bude obsahovat PvP zónu.[/*][*]Vývojáři oznámili, že bude možné hrát Diablo IV sólo i v kooperaci, která je pro sérii velmi důležitá.[/*][*]Těšit se mohou fanoušci na náhodné záludné dungeony, zcela nové nepřátele a také nové výzvy. [/*][*]Blizzard oznámil, že hra vyjde pro PC a konzole PlayStation 4 a Xbox One.[/*][*]Mezi hratelnými postavami je Barbar, Druid nebo Kouzelnice[/*][/list]Konečně něco pro ty, co nemají telefony. *:D*
6 -1
reagují: Clavius, Vardant
reagovat
reaguje na: TrDLo
Díky za postřehy, určitě zvážím!
734016
Díky za postřehy, určitě zvážím!
733966
0 0
reagovat
Byť NVMe fandím, hlavně kvůli technologickému posunu a mnohem efektivnější architektuře komunikačního rozhraní, realisticky pro běžného uživatele opravdu nemá valný význam.

Samozřejmě ta instalace je pěkně čistá, žádné zbytečné kabely a šroubování disků do skříně. Na druhé straně je třeba zohlednit i to, že se to může v budoucnu trochu pomstít kvůli nedostupnosti M.2 konektoru - např. když chci při upgradu disk nechat v PC jako "sekundární", nebo ho posunout do jiného PC, případně když by mělo dojít na nějaké zachraňování dat z odpojeného disku.
733966
Byť NVMe fandím, hlavně kvůli technologickému posunu a mnohem efektivnější architektuře komunikačního rozhraní, realisticky pro běžného uživatele opravdu nemá valný význam. Samozřejmě ta instalace je pěkně čistá, žádné zbytečné kabely a šroubování disků do skříně. Na druhé straně je třeba zohlednit i to, že se to může v budoucnu trochu pomstít kvůli nedostupnosti M.2 konektoru - např. když chci při upgradu disk nechat v PC jako "sekundární", nebo ho posunout do jiného PC, případně když by mělo dojít na nějaké zachraňování dat z odpojeného disku.
5 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: Gonzi
Já neříkám, že se bojím, ale dá se to cenově najít už podobně. Mám meshify s2, na saty mám vzadu i ve spod casu dost místa, na M2 mám připravený slot na desce s pasivním chlazením. Instaloval jsem to kámoši do casu a hrozně se mi líbilo, jak je to maličký a přišlo mi, že to maká vážně ještě rychleji.:D

Prostě potřebuju místo, jedno z toho nu. Jenže to jsou nový AirPody, ssd, RDR2, CoD:MW, mamka má 60, ještě bych potřeboval peněženku...:D
733944
Já neříkám, že se bojím, ale dá se to cenově najít už podobně. Mám meshify s2, na saty mám vzadu i ve spod casu dost místa, na M2 mám připravený slot na desce s pasivním chlazením. Instaloval jsem to kámoši do casu a hrozně se mi líbilo, jak je to maličký a přišlo mi, že to maká vážně ještě rychleji.*:D* Prostě potřebuju místo, jedno z toho nu. Jenže to jsou nový AirPody, ssd, RDR2, CoD:MW, mamka má 60, ještě bych potřeboval peněženku...*:D*
733916
2 0
reagovat
reaguje na: Godlike
M2 je víceméně pointless, saty bych se nebál, resp. bych se rozhodoval jen podle toho co je pro mě schůdnější, pohodlnější na zapojení v casu apod.
733916
M2 je víceméně pointless, saty bych se nebál, resp. bych se rozhodoval jen podle toho co je pro mě schůdnější, pohodlnější na zapojení v casu apod.
733909
1 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Rostou nároky, roste kapacita a lidi pochopili, že HDD je přežitá technologie. Jediné co je drží nad vodou je cenová laťka.
733914
Rostou nároky, roste kapacita a lidi pochopili, že HDD je přežitá technologie. Jediné co je drží nad vodou je cenová laťka.
733911
1 0
reagovat
reaguje na: Godlike
Dávnejšie som si niečo o tých M2 pozeral a zavrhol som to, lebo tie naozaj rýchle sú o dosť drahšie ako ssd ktoré sú papierovo síce pomalšie, ale užívateľsky je rozdiel vraj nepozorovatelny. A ešte sa vraj dosť zahrievajú. 
733912
Dávnejšie som si niečo o tých M2 pozeral a zavrhol som to, lebo tie naozaj rýchle sú o dosť drahšie ako ssd ktoré sú papierovo síce pomalšie, ale užívateľsky je rozdiel vraj nepozorovatelny. A ešte sa vraj dosť zahrievajú. 
733909
0 0
reagovat
reaguje na: Godlike
Stejne je to neuveritelny, jak ty SSD sli s cenou dolu
733911
Stejne je to neuveritelny, jak ty SSD sli s cenou dolu
733909
2 0
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: Cinefil
Díky, ale já právě z tajtoho důvodu nevím, proč bych neměl vzít M2 technologii, která má být ještě zásadně rychlejší. Takže asi půjdu do toho, co jsem linkoval. Samsung stojí skoro pět tisíc ve stejné kategorii, takže ten Intel je za ty peníze dost dobrý.

link

Akorát koukám, Alza ten 1TB stáhla, zase 512 nechci, když CoD, RDR2 nebo Cyberpunk a Doom či Death Stranding mi to určitě zase zaplní úplně. Takže buď 1 TB za 3k nebo 2 TB za 5k. 
733909
Díky, ale já právě z tajtoho důvodu nevím, proč bych neměl vzít M2 technologii, která má být ještě zásadně rychlejší. Takže asi půjdu do toho, co jsem linkoval. Samsung stojí skoro pět tisíc ve stejné kategorii, takže ten Intel je za ty peníze dost dobrý. [url=https://www.alza.cz/intel-660p-m-2-512gb-ssd-nvme-d5484937.htm]https://www.alza.cz/intel-660p-m-2-512gb-ssd-nvme-d5484937.htm[/url] Akorát koukám, Alza ten 1TB stáhla, zase 512 nechci, když CoD, RDR2 nebo Cyberpunk a Doom či Death Stranding mi to určitě zase zaplní úplně. Takže buď 1 TB za 3k nebo 2 TB za 5k. 
733862
1 0
reagují: Gonzi, SteKi, TedGeorge
reagovat
reaguje na: Godlike

SSD

Doporučuju Samsung 860 500Gb. Osobně vyzkoušeno na noťasu. Zrychlilo ho to o třetinu ve všem. Jasně dá se sehnat i lepší 500gb, ale taky o dost mastnější. Tohle mi přijde cenově akorát a na načítání HD textur ve hrách bude stačit, aniž by sis brzdil CPU a GPU. Jak víme HDD je vždy nejpomalejší součást PC.
733862
Doporučuju [url=https://www.czc.cz/samsung-ssd-860-evo-2-5-500gb/229475/produkt]Samsung 860 500Gb[/url]. Osobně vyzkoušeno na noťasu. Zrychlilo ho to o třetinu ve všem. Jasně dá se sehnat i lepší 500gb, ale taky o dost mastnější. Tohle mi přijde cenově akorát a na načítání HD textur ve hrách bude stačit, aniž by sis brzdil CPU a GPU. Jak víme HDD je vždy nejpomalejší součást PC.
SSD
733842
1 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: SteKi
Nene, CSko, Dotu a Witchera mám na SSDčku. Ono nějak nebylo, co hrát, ale to se teď mění, chci CoDko i RDR2. Určitě koupím. 

Je to sranda, když mám 2080 Ti, i7 9700 atd. a pak takhle mizerný SSDčko. Tu M2ku vezmu.
733855
Nene, CSko, Dotu a Witchera mám na SSDčku. Ono nějak nebylo, co hrát, ale to se teď mění, chci CoDko i RDR2. Určitě koupím.  Je to sranda, když mám 2080 Ti, i7 9700 atd. a pak takhle mizerný SSDčko. Tu M2ku vezmu.
733848
0 0
reagovat
reaguje na: Godlike
To hras hry z klasickeho disku? Na kolenach ta prosim, kup si aspon 500ku na hry, ved to zas AZ tak drahe neni. Je to rozdiel velky. Nehovoriac o tom, ze uz teraz je napriklad Star Citizen bez SSDcka nehratelny. Proste klasika to nestiha a nakolko buduce konzoly budu mat uz SSD, tak tieto pripady zacnu len pribudat. 
733848
To hras hry z klasickeho disku? Na kolenach ta prosim, kup si aspon 500ku na hry, ved to zas AZ tak drahe neni. Je to rozdiel velky. Nehovoriac o tom, ze uz teraz je napriklad Star Citizen bez SSDcka nehratelny. Proste klasika to nestiha a nakolko buduce konzoly budu mat uz SSD, tak tieto pripady zacnu len pribudat. 
733842
1 0
reagují: Godlike
reagovat
Já mám stejný problém, sestavu mám nabušenou, ale na disky jsem nesahal dlouho, takže mám snad 128 SSD a 2TB klasiku. 

Přemýšlím nad tímhle: link
733842
Já mám stejný problém, sestavu mám nabušenou, ale na disky jsem nesahal dlouho, takže mám snad 128 SSD a 2TB klasiku.  Přemýšlím nad tímhle: [url=https://www.alza.cz/intel-660p-m-2-1tb-ssd-nvme-d5484935.htm]https://www.alza.cz/intel-660p-m-2-1tb-ssd-nvme-d5484935.htm[/url]
2 0
reagují: Cinefil, SteKi
reagovat
reaguje na: Gonzi
Tak já říkám, že updatovat disky je pro mě celkem běžná věc. Ale "jenom" kvůli jedné 100+ GB hře se mi hned nový disk kupovat nechce. Doposud největší hra, co sem stahoval, měla tuším 25GB. Jak říkám, nejsem klasický hráč a o mojí sestavě jen stěží můžu tvrdit, že je něco špičkového.
Hra se mi na disk vlezla a jestli Online část není napevno přifrclá, pak to ani zatím řešit nemusím.
733830
Tak já říkám, že updatovat disky je pro mě celkem běžná věc. Ale "jenom" kvůli jedné 100+ GB hře se mi hned nový disk kupovat nechce. Doposud největší hra, co sem stahoval, měla tuším 25GB. Jak říkám, nejsem klasický hráč a o mojí sestavě jen stěží můžu tvrdit, že je něco špičkového. Hra se mi na disk vlezla a jestli Online část není napevno přifrclá, pak to ani zatím řešit nemusím.
733827
4 0
reagovat
reaguje na: KARLOS
Jo, akorát 500GB SSD stojí 1400,- Pokud máš PC na RDR2, tak to není zrovna velká částka (a je to obecně cena jedné nové hry...). Pokud se teda bavíme o dostupnosti těch 120GB na hru (a pak se jednoznačně bavíme o AAA hrách = dražších sestavách obecně), tak na tom prostě není nic nedostupného.
733827
Jo, akorát 500GB SSD stojí 1400,- Pokud máš PC na RDR2, tak to není zrovna velká částka (a je to obecně cena jedné nové hry...). Pokud se teda bavíme o dostupnosti těch 120GB na hru (a pak se jednoznačně bavíme o AAA hrách = dražších sestavách obecně), tak na tom prostě není nic nedostupného.
733823
0 0
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: do_Od
Mám 0.5TB SSD, plus 2, 4 a 6 TB HDD. Většina je ze dvou třetin plná a to dílem jak pracovním, kde "home videa", svatby atd tvoří hodně velkou část, tak pracovním pracovním (průměrná denní práce má okolo 50MB a držím si mirror z práce), tak "soukromý" obsah.
Bydlím na vesnici, kde je moje 25Mb připojení považováno za nevyšší možný luxus, takže všechno streamovat/cloudovat prostě a jednoduše nejde, respektive jde, ale vyjde to dráž, než přikupovat ty plotny...
Hraju specificky málo her a tohle mě jednoduše jenom celkem pobavilo. Když sem ale dělal to místo, zjistil sem, že těch 300GB jsou prostě a jednoduše "nonstop" využívané data, programy atd...
733823
Mám 0.5TB SSD, plus 2, 4 a 6 TB HDD. Většina je ze dvou třetin plná a to dílem jak pracovním, kde "home videa", svatby atd tvoří hodně velkou část, tak pracovním pracovním (průměrná denní práce má okolo 50MB a držím si mirror z práce), tak "soukromý" obsah. Bydlím na vesnici, kde je moje 25Mb připojení považováno za nevyšší možný luxus, takže všechno streamovat/cloudovat prostě a jednoduše nejde, respektive jde, ale vyjde to dráž, než přikupovat ty plotny... Hraju specificky málo her a tohle mě jednoduše jenom celkem pobavilo. Když sem ale dělal to místo, zjistil sem, že těch 300GB jsou prostě a jednoduše "nonstop" využívané data, programy atd...
733818
2 0
reagují: Gonzi
reagovat
733822
[url=https://media.makeameme.org/created/well-alright-then-heqyft.jpg]link[/url]
1 -2
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se