Nechápem načo som si to kúpil a prečo sa to predáva ako teplé rožky. Kúpil som si k tomu zeldu a nejak ma to nechytilo. Možno 10 krát som to mal pustené za rok.Ale vážne nechcete niekto? Je to fakt nové, aj ten gamepad mám k tomu. Cena by bola priaznivá


Hrát jedině se sluchátkama, jinak slyším hovno.
Duben se zdá najednou tak daleko!
