Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 5341 - 5360 Napsat příspěvek
reaguje na: (=LIFTY=)
Není řeč o itemech ve hře, ale o sběratelské edici s figurkou, mapou a tunou dalších krásnejch předmětů. Měly by být, jen je pořád ještě neoznámili u nás.

Možná by stálo za to poslat další email do Xzone nebo někam s dotazem.
729403
Není řeč o itemech ve hře, ale o sběratelské edici s figurkou, mapou a tunou dalších krásnejch předmětů. Měly by být, jen je pořád ještě neoznámili u nás. Možná by stálo za to poslat další email do Xzone nebo někam s dotazem.
729399
1 0
reagovat
reaguje na: Godlike
Spis bonusy, spis psali, ze nebudou zadne Gold edice nebo tak, protoze chteji, aby zadny hrac nemel od zacatku navrch...
729399
Spis bonusy, spis psali, ze nebudou zadne Gold edice nebo tak, protoze chteji, aby zadny hrac nemel od zacatku navrch...
729397
1 0
reagují: do_Od
reagovat
No ale ta sběratelka neskutečná pořád není u nás ne? Taky mám předobjednáno.
729397
No ale ta sběratelka neskutečná pořád není u nás ne? Taky mám předobjednáno.
0 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Joker_George
Cena a edice 8)
729383
Cena a edice *8)*
729357
0 0
reagovat
No když chceš nějakou speciální edici, tak musíš.
729362
No když chceš nějakou speciální edici, tak musíš.
0 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
A má nějakou výhodu objednávat hry dopředu?
729357
A má nějakou výhodu objednávat hry dopředu?
729354
0 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Tak jsem si pul roku dopredu objednal Cyberpunk... Death Strandingu porad moc neverim, pockam na recenze...
729354
Tak jsem si pul roku dopredu objednal Cyberpunk... Death Strandingu porad moc neverim, pockam na recenze...
1 0
reagují: Joker_George
reagovat
Ja som teda počas hrania vedel kto ho dabuje a aj keď je to taká maličkosť, ale fakt ma potešilo, keď kratos dal tealcovo klasické "indeed" 
link
:)
729304
Ja som teda počas hrania vedel kto ho dabuje a aj keď je to taká maličkosť, ale fakt ma potešilo, keď kratos dal tealcovo klasické "indeed"  https://youtu.be/wvWp-QQXLkQ *:)*
4 0
reagovat
reaguje na: kubqo
Díky, to mne opravdu rozesmálo :+ Tealc je pořád borec
729283
Díky, to mne opravdu rozesmálo *:+* Tealc je pořád borec
729266
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
729266
[url=https://www.youtube.com/watch?v=PWwvR6cSH4o]https://www.youtube.com/watch?v=PWwvR6cSH4o[/url]
729226
4 0
reagují: AndyKaufman
reagovat

God of War

Nikdy me nenapadlo se podívat, kdo koho dabuje. To zjisteni Kratose docela šok:D Ale Jeremy Davies si to hrozne daval, mel by dabovat casteji.
729226
Nikdy me nenapadlo se podívat, kdo koho dabuje. To zjisteni Kratose docela šok*:D* Ale Jeremy Davies si to hrozne daval, mel by dabovat casteji.
God of War
0 0
reagují: kubqo
reagovat
Hrál jsem to sice naposledy tak před půl rokem (PS4), ale mrtvo nebylo ani zdaleka
729131
Hrál jsem to sice naposledy tak před půl rokem (PS4), ale mrtvo nebylo ani zdaleka
2 0
reagovat
To bylo mrtvý už při vydání, teď to o moc lepší nebude
729117
To bylo mrtvý už při vydání, teď to o moc lepší nebude
2 -1
reagovat
A čo multiplayer? Servery sú plné alebo už sú prázdné?
729108
A čo multiplayer? Servery sú plné alebo už sú prázdné?
0 0
reagovat
reaguje na: RidleyCrowe
Hra se o dost zlepšila oproti prvnímu stavu vydání, a jestli tě to láká a je to ve slevě, klidně bych do toho šel. Minimálně kampaň je OK, krátká, ale OK. 
729106
Hra se o dost zlepšila oproti prvnímu stavu vydání, a jestli tě to láká a je to ve slevě, klidně bych do toho šel. Minimálně kampaň je OK, krátká, ale OK. 
729105
3 0
reagovat

Otázka

Oplatí sa kupovat Star Wars Battlefront 2? Hrozne moc má ta hra láká a teraz sú na nu zlavy ale recenzie neboli dobre q neviem v akom stave je v súčasnosti....
729105
Oplatí sa kupovat Star Wars Battlefront 2? Hrozne moc má ta hra láká a teraz sú na nu zlavy ale recenzie neboli dobre q neviem v akom stave je v súčasnosti....
Otázka
0 0
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: Snipsley
Jo no. Ale vzhledem k tomu, že mám Cherry Blue tak nic hlučnějšího snad není, možná Green.:D To mi nevadí.

Přemýšlím nad ní nebo tou Huntsmankou, která kombinuje mechanický a optický switche. Spousta lidí to strašně chválí. Ale pak jsou tam problémy, jaký Razer občas mívá. Hlavně software ofc.

EDIT: A neboj, esport sleduju. :D
728865
Jo no. Ale vzhledem k tomu, že mám Cherry Blue tak nic hlučnějšího snad není, možná Green.*:D* To mi nevadí. Přemýšlím nad ní nebo tou Huntsmankou, která kombinuje mechanický a optický switche. Spousta lidí to strašně chválí. Ale pak jsou tam problémy, jaký Razer občas mívá. Hlavně software ofc. EDIT: A neboj, esport sleduju. *:D*
728849
0 0
reagovat
reaguje na: Godlike
Na klávesnice nejsem žádný expert, ale s tou HyperX Alloy Elite rozhodně neprohloupíš. Zítra začíná play-off major CS:GO turnaje, tak se mrkni, s čím hrají :D spousta z nich má zrovna tuhle. Můj brácha si nedávno koupil Corsair Gaming K70 LUX, se kterou taky spousta profíků hraje, a nemůže si ji vynachválit. Ale je dost hlasitá, což je cena za příjemné mačkáníčko.
728849
Na klávesnice nejsem žádný expert, ale s tou HyperX Alloy Elite rozhodně neprohloupíš. Zítra začíná play-off major [url=https://liquipedia.net/counterstrike/StarLadder/2019/Major/Champions_Stage]CS:GO turnaje[/url], tak se mrkni, s čím hrají *:D* spousta z nich má zrovna tuhle. Můj brácha si nedávno koupil Corsair Gaming K70 LUX, se kterou taky spousta profíků hraje, a nemůže si ji vynachválit. Ale je dost hlasitá, což je cena za příjemné mačkáníčko.
728848
0 0
reagují: Godlike
reagovat

Klávesnice

Koukám po nový mechanický gaming klávesnici, máte někdo dobrý zkušenosti s něčím? Mám teď Hyperx Alloy FPS, Cherry Blue, byla super, ale jde trochu do háje. Přemýšlím nad vyšší verzí, HyperX Alloy Elite RGB, Cherry Red (chci oproti modrým zkusit změnu). 

Jiný tipy? Moc se mi líbí Razer Huntsman Mercury, ale s Razerem nemám nejlepší zkušenosti a mají optické nikoliv mechanické spínače. Kdyby někdo měl zkušenost, rád poslechnu.
728848
Koukám po nový mechanický gaming klávesnici, máte někdo dobrý zkušenosti s něčím? Mám teď Hyperx Alloy FPS, Cherry Blue, byla super, ale jde trochu do háje. Přemýšlím nad vyšší verzí, HyperX Alloy Elite RGB, Cherry Red (chci oproti modrým zkusit změnu).  Jiný tipy? Moc se mi líbí Razer Huntsman Mercury, ale s Razerem nemám nejlepší zkušenosti a mají optické nikoliv mechanické spínače. Kdyby někdo měl zkušenost, rád poslechnu.
Klávesnice
0 0
reagují: Snipsley
reagovat
727240
[url=https://www.youtube.com/watch?v=-n00KDNQ6L8]Nove postavy do MK 11[/url]
1 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se