reaguje na:
SteKi
My si to koupili k výročí s ženou, hlavně kvůli plošinovkám pro dva a Pokémonům. Je to fajn, akorát v poslední době toho moc dobrého nevychází, tak se na něj spíš práší.Zeldu chápu, do něj se hrozně těžko dostává, ale pak je to ultimátní zážitek, ale jen pro angličtinaře
|
reagují:
Ex-SOLDIER
|
reagovat
|

Nechápem načo som si to kúpil a prečo sa to predáva ako teplé rožky. Kúpil som si k tomu zeldu a nejak ma to nechytilo. Možno 10 krát som to mal pustené za rok.

Hrát jedině se sluchátkama, jinak slyším hovno.
Duben se zdá najednou tak daleko!