
God of war
Já nevím jak Vy, ale já se na to těším jako prase. V pátek budou nějaké první dojmy z hraní a embargo na recenze končí myslím 3. Listopadu. Vychází den před mými narozeninami a hádejte co na ně dostanu :D Na tohle se těším i z důvodu, že si užiju platinování, stejně jako u 1. Zdravím valkýry 

|
reagují:
(=LIFTY=)
|
reagovat
|



Nechýba ani