reaguje na:
Gonzi
Ok... ak bude ten combat naozaj stáť za hovno, tak tých 7/10 môže byť. Ale nemyslím si, že sa to dá podľa prvej ukážky hodnotiť. A takisto neviem či si to video videl celé alebo si nesledoval pozorne, ale bolo tam ukázané viac ako len to čo popisuješ (primitívne particles efekty a "press button to fire"). Každopádne súhlasím, že niektoré zábery combatu vyzerali dosť staticky, ale na prvú prezentáciu v pohode. Mám pocit, že sa snažili len stručne zhrnúť, čo všetko v tej hre bude. Podrobnosti o herných mechanikách snáď prídu neskôr.
|
reagovat
|
), ale když už to HAL napsal, tak to zkopíruju: "Na tom Potterovi mě už teď mrzí že ten svět má magii tak hravou a originální, ale tady zase vidím jak háže firebaly a blesky, protože s tím co se používá v knihách si prostě nechtěli vystačit - beztak tam těch nepřátel budou hromady a souboják se zvrhne na to nejnudnější spamování útočných kouzel."


