Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 5841 - 5860 Napsat příspěvek
Já jsem těsně před Spider-manem rozehrál druhý Watchdogs, který se mi tam válely už nějakou dobu, teď běží jen Spider-man a ... Lara přijde zejtra, taky si počká :D
695994
Já jsem těsně před Spider-manem rozehrál druhý Watchdogs, který se mi tam válely už nějakou dobu, teď běží jen Spider-man a ... Lara přijde zejtra, taky si počká *:D*
0 0
reagovat
reaguje na: Ash_Black
No, mně dnes došel Shadow of the Tomb Raider, ale bude muset počkat:D
695977
No, mně dnes došel Shadow of the Tomb Raider, ale bude muset počkat*:D*
695947
0 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Dojmy mám podobný i po tejdnu, kdy se k tomu moc nedostanu, mám lehce přes 20 %, ale jenom proto, že jsem si otevřel všechny věže a  „cvičil“ se na těch policejních hlášeních.
695947
Dojmy mám podobný i po tejdnu, kdy se k tomu moc nedostanu, mám lehce přes 20 %, ale jenom proto, že jsem si otevřel všechny věže a  „cvičil“ se na těch policejních hlášeních.
695913
0 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

Spider-man

Já zbožňuju Spider-manuv svět na stejné úrovni, jako ten Batmanuv... Oba mají nejlepší zaporaky a dokonale hlavní postavy. Takže tato hra je pro mě splněny sen a ty male bugy a nedostatky tomu odpustim... Hrozně mě to zatím bavi:+ A to jsem na 5ti procentech teprve...
695913
Já zbožňuju Spider-manuv svět na stejné úrovni, jako ten Batmanuv... Oba mají nejlepší zaporaky a dokonale hlavní postavy. Takže tato hra je pro mě splněny sen a ty male bugy a nedostatky tomu odpustim... Hrozně mě to zatím bavi*:+* A to jsem na 5ti procentech teprve...
Spider-man
3 0
reagují: Ash_Black
reagovat
reaguje na: kubqo
64 mají zatím predobjednavek :D
695740
64 mají zatím predobjednavek *:D*
695735
8 0
reagovat
reaguje na: Godlike
ja som myslel že BF už potvrdil tradičných 64
695735
ja som myslel že BF už potvrdil tradičných 64
695704
0 0
reagují: xxendxx
reagovat
reaguje na: kubqo
Což asi naopak nebude problém Battlefieldu. Zajímavé to bude. Je ale 80 hráčů málo?
695704
Což asi naopak nebude problém Battlefieldu. Zajímavé to bude. Je ale 80 hráčů málo?
695629
0 0
reagují: kubqo
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
F
695675
F
695669
5 0
reagovat
The Depressing Story Behind Spider-Man's Marriage Proposal Easter Egg Gone Wrong

tl;dr: Borec  požádá Insomniac, ať dají do hry jeho žádost o ruku přítelkyně, se kterou je pět let. Ti vyhoví. Přítelkyně ho pár týdnů před vydáním hry opustí s jeho bratrem.
695669
[url=https://www.youtube.com/watch?v=zZR8P-lBvcw]The Depressing Story Behind Spider-Man's Marriage Proposal Easter Egg Gone Wrong[/url] tl;dr: Borec  požádá Insomniac, ať dají do hry jeho žádost o ruku přítelkyně, se kterou je pět let. Ti vyhoví. Přítelkyně ho pár týdnů před vydáním hry opustí s jeho bratrem.
6 0
reagují: earthworm
reagovat
reaguje na: Godlike
šeptá sa ale že majú strašný problém zvýšiť počet hráčov. preto i v tych oznamovacích videách nič o tom nespomínali... bude to zaujímavé
695629
šeptá sa ale že majú strašný problém zvýšiť počet hráčov. preto i v tych oznamovacích videách nič o tom nespomínali... bude to zaujímavé
695619
0 0
reagují: Godlike
reagovat

Blackout COD

To vypadá tak strašně dobře, že chci PC verzi už zítra! Zabiják PUBG, pokud to pojede stejně smooth jako na konzolích. Fakt se nemůžu dočkat.
695619
To vypadá tak strašně dobře, že chci PC verzi už zítra! Zabiják PUBG, pokud to pojede stejně smooth jako na konzolích. Fakt se nemůžu dočkat.
Blackout COD
0 0
reagují: kubqo
reagovat
reaguje na: SteKi
Měl jsem ten stejný problém, ale hecnul jsem se a začal odemykat ty schopnosti a ono fakt pomůže, když máš 6 vln nepřátel a ty je můžeš jednu po druhé odrovnat desítkou různých způsobů, od tichého plížení přes klasický ruční fight za pomoci spider dronů a využívání okolního bordelu až po destruktivní schopnosti obleku. Mám 14 % achievmentů, v příběhu jsem fakt stále na začátku, ale konečně mě ta hra aspoň chytla. Btw. to ovládání a New York jako takovej je fakt dechberoucí. 
695616
Měl jsem ten stejný problém, ale hecnul jsem se a začal odemykat ty schopnosti a ono fakt pomůže, když máš 6 vln nepřátel a ty je můžeš jednu po druhé odrovnat desítkou různých způsobů, od tichého plížení přes klasický ruční fight za pomoci spider dronů a využívání okolního bordelu až po destruktivní schopnosti obleku. Mám 14 % achievmentů, v příběhu jsem fakt stále na začátku, ale konečně mě ta hra aspoň chytla. Btw. to ovládání a New York jako takovej je fakt dechberoucí. 
695605
0 0
reagovat

Spider-man

Som asi len na 30% hry, ale musim povedat, ze som troska sklamany a cakal som to malicko viac prepracovane. Je to fajn a bavi ma to, ale ten subojovy system sa im skratka moc nepodaril. Mozno je to tym, ze mam este malo odohrate a malo odomknutych schopnosti, ale nemyslim si ze sa nieco casom zmeni. Je to cele strasne hekticke, neprehladne a opakujece sa rovnake komba stale dokola. Ale co mi mozno vadi este viac je, ze hra sa sice snazi tvarit akoze to mozes hrat aj stealh, ale nic pre to neurobili aby som som si ten stealth mohol vychutnat. Chodim tam len prikrceny jak curak a to je vsetko :D Strasne mi tam chyba nejaky sposob pomaleho prekonavania prekazok, ci uz na stene alebo po zemi. Napriklad ked sa chcem postavit len na nejaku rimsu co mam pred sebou. To sa doslova ani neda. Musim len skocit a nejak na nu dopadnut. Ale hra je to inak super. To ja som asi len moc narocny a mozno je chyba vo mne a naucim sa to casom lepsie ovladat.
695605
Som asi len na 30% hry, ale musim povedat, ze som troska sklamany a cakal som to malicko viac prepracovane. Je to fajn a bavi ma to, ale ten subojovy system sa im skratka moc nepodaril. Mozno je to tym, ze mam este malo odohrate a malo odomknutych schopnosti, ale nemyslim si ze sa nieco casom zmeni. Je to cele strasne hekticke, neprehladne a opakujece sa rovnake komba stale dokola. Ale co mi mozno vadi este viac je, ze hra sa sice snazi tvarit akoze to mozes hrat aj stealh, ale nic pre to neurobili aby som som si ten stealth mohol vychutnat. Chodim tam len prikrceny jak curak a to je vsetko *:D* Strasne mi tam chyba nejaky sposob pomaleho prekonavania prekazok, ci uz na stene alebo po zemi. Napriklad ked sa chcem postavit len na nejaku rimsu co mam pred sebou. To sa doslova ani neda. Musim len skocit a nejak na nu dopadnut. Ale hra je to inak super. To ja som asi len moc narocny a mozno je chyba vo mne a naucim sa to casom lepsie ovladat.
Spider-man
2 -2
reagují: do_Od
reagovat
Vypadá a hýbe se to skvěle. God of War a teď Spidey mě donutí si to PSko koupit. Dárek k nastoupení do nové práce.:D
695481
Vypadá a hýbe se to skvěle. God of War a teď Spidey mě donutí si to PSko koupit. Dárek k nastoupení do nové práce.*:D*
2 0
reagovat

Dead Cells

Nenávidím tu hru...kurva a vždy se k ní vrátím...
695479
Nenávidím tu hru...kurva a vždy se k ní vrátím...
Dead Cells
1 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Aha. Tak to bez debaty :+
695329
Aha. Tak to bez debaty *:+*
695328
0 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Obě padají v souvislosti s cenou GOTY, já jen říkám, že God of War si ji zaslouží víc.
695328
Obě padají v souvislosti s cenou GOTY, já jen říkám, že God of War si ji zaslouží víc.
695327
0 0
reagují: SteKi
reagovat
reaguje na: do_Od
Porovnavas neporovnatelne :) tie hry maju spolocne len to, ze sa daju hrat na psku
695327
Porovnavas neporovnatelne *:)* tie hry maju spolocne len to, ze sa daju hrat na psku
695319
1 0
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: Ash_Black
Já z combatu nijak odvařenej nejsem, příběh zatím taky úplně nepohltil, takže vlastně zbývá jen obří mapa, parádní pohyb a zbytečně moc velkej skill tree (včetně výroby gadgetů a dalších prkotin). GOTY pro Spideyho rozhodně ne, tohle se s úvodem God of War nedá vůbec srovnávat, nejen jiná liga, ale úplně jinej sport.
695319
Já z combatu nijak odvařenej nejsem, příběh zatím taky úplně nepohltil, takže vlastně zbývá jen obří mapa, parádní pohyb a zbytečně moc velkej skill tree (včetně výroby gadgetů a dalších prkotin). GOTY pro Spideyho rozhodně ne, tohle se s úvodem God of War nedá vůbec srovnávat, nejen jiná liga, ale úplně jinej sport.
695314
0 -1
reagují: SteKi
reagovat

Spider-man

Zatím jen krátce, po cca 2 hodinách hraní, od prvního rozletu městem neskutečný. Při úvodu s Kingpinem jsem místama nestíhal ty interakce, jak jsem jen čuměl, jak je to boží. Stejně jako ta rychlost, jak začnete dávat komba, úhybný manévry a spol.
695314
Zatím jen krátce, po cca 2 hodinách hraní, od prvního rozletu městem neskutečný. Při úvodu s [spoiler]Kingpinem[/spoiler] jsem místama nestíhal ty interakce, jak jsem jen čuměl, jak je to boží. Stejně jako ta rychlost, jak začnete dávat komba, úhybný manévry a spol.
Spider-man
0 0
reagují: do_Od
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se