
Uvidíme, co Intel a jejich nové procesory a třeba pak na jaře bych přešel na nové plus DDR5.

|
reagovat
|
|
reagují:
Godlike
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Godlike
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
) a potom Colin 4, NFS Porsche dohraný asi třikrát a potom Hot Pursuit 2, co vyšel po Porsche se super soundtrackem.|
reagují:
Memphis
|
reagovat
|
|
reagují:
thomopulus
|
reagovat
|
Na tajňáka jsem čuměl, když okolo Dušičcek udělali speciál, od čt do neděle snad? Dávali večer horory od Romera. A pak jsem z Playstation magazínu hltal každej obrázek o Resident Evilu. 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|