Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 5801 - 5820 Napsat příspěvek
reaguje na: do_Od
Potomky na vas smejdi :D
697285
Potomky na vas smejdi *:D*
697145
2 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Jojo, aneb pripravte si 105 GB mista na disku a 200 hodin volneho casu. Challenge accepted. A jeste jsem si nezabookoval dovolenou. :(
697279
Jojo, aneb pripravte si 105 GB mista na disku a 200 hodin volneho casu. Challenge accepted. A jeste jsem si nezabookoval dovolenou. *:(*
697132
0 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Minimálně, ještě budou aktualizace. Hra možná vyjde na dvou blu-ray discích. Už si jdu napsat v práci dovolenou. :D
697145
Minimálně, ještě budou aktualizace. Hra možná vyjde na dvou blu-ray discích. Už si jdu napsat v práci dovolenou. *:D*
697132
0 -5
reagují: vZeč
reagovat

RDR 2

Připravte si na disku 105 giga místa.
697132
Připravte si na disku 105 giga místa.
RDR 2
1 0
reagují: departed, do_Od
reagovat
reaguje na: Jamajcan
Ne :D
696994
Ne *:D*
696964
0 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER

Kojima

Zajímalo by mne, jestli tomu rozumí alespoň Kojima.:D
696964
Zajímalo by mne, jestli tomu rozumí alespoň Kojima.*:D*
Kojima
696846
1 0
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
DEATH STRANDING - The Man in the Golden Mask Trailer TGS 2018

Dva roky a x ukázek a pořád tomu ho*no rozumím.
WUT.
696846
[url=https://www.youtube.com/watch?v=Vs_Z9jICSSM]DEATH STRANDING - The Man in the Golden Mask Trailer TGS 2018 [/url] Dva roky a x ukázek a pořád tomu ho*no rozumím. WUT.
3 0
reagují: Jamajcan
reagovat
reaguje na: Cross
Už potvrdili sami, že nedokončí. 
696842
Už potvrdili sami, že nedokončí. 
696834
0 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Skoda, pred nejakou dobou jsem cetl, ze budou prechazet na novy engine, aby byli konkurence schopni. Jinak co se tyka te prodejnosti, tak kdyz jeste prese fungoval steamspy, tak krom Wolfa a prvnich dvou serii Walking dead, to bylo alespon na PC strasne slabe ( otazka jak na tom byli na konzolich a na mobilech). Vylozene mi vadi asi jen ten Wolf, pokud tedy dokonci aspon to Walking dead ( uzavreni primehu Clem me zajima). Zajima me, jestli nekdo po nich zezlo techo interaktivnich filmu prevezme.
696834
Skoda, pred nejakou dobou jsem cetl, ze budou prechazet na novy engine, aby byli konkurence schopni. Jinak co se tyka te prodejnosti, tak kdyz jeste prese fungoval steamspy, tak krom Wolfa a prvnich dvou serii Walking dead, to bylo alespon na PC strasne slabe ( otazka jak na tom byli na konzolich a na mobilech). Vylozene mi vadi asi jen ten Wolf, pokud tedy dokonci aspon to Walking dead ( uzavreni primehu Clem me zajima). Zajima me, jestli nekdo po nich zezlo techo interaktivnich filmu prevezme.
696788
0 0
reagují: Vardant
reagovat
A já myslel, že na tom docela varej, psalo se o tom všude. Škoda, Wolf byl skvelej
696795
A já myslel, že na tom docela varej, psalo se o tom všude. Škoda, Wolf byl skvelej
0 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Ani Walking Dead zdá se nedokončí, jen Minecraft. 
696794
Ani Walking Dead zdá se nedokončí, jen Minecraft. 
696788
0 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
I Stranger Things... Což bych si docela i zahrál... 
696792
I Stranger Things... Což bych si docela i zahrál... 
696788
0 0
reagovat
Telltale games zavírá krám, takže akorát dokončí Walking Dead a další Wolf Among Us byl zrušen.
696788
Telltale games zavírá krám, takže akorát dokončí Walking Dead a další Wolf Among Us byl zrušen.
0 0
reagují: Cross, Vardant, (=LIFTY=)
reagovat
Taky jsem hledal nějakou Marisu, no :D
696201
Taky jsem hledal nějakou Marisu, no *:D*
0 0
reagovat
Mě v průběhu táhne dopředu hlavně jestli se z Oca stane  Octopus...
696197
Mě v průběhu táhne dopředu hlavně [spoiler]jestli se z Oca stane  Octopus...[/spoiler]
0 0
reagovat
Shocker je tady neskutecne cool postava. A pořád si po posledním hranem Spider-manovi nemůžu zvyknout na tak starou May:D
696185
Shocker je tady neskutecne cool postava. A pořád si po posledním hranem Spider-manovi nemůžu zvyknout na tak starou May*:D*
0 0
reagovat
reaguje na: departed
Tím mě v tejdnu právě „vyděsil“ kolega,  odmítající konzole :D. Že se podíval na odehrání příběhu na YT a že to video, i když překlikal, mělo jen 2,5 hodinu.

Takže mám 46 % a na příběh jsem po Shockerovi zatim nešáhnul.
696162
Tím mě v tejdnu právě „vyděsil“ kolega,  odmítající konzole *:D*. Že se podíval na odehrání příběhu na YT a že to video, i když překlikal, mělo jen 2,5 hodinu. Takže mám 46 % a na příběh jsem po Shockerovi zatim nešáhnul.
696108
0 0
reagovat
reaguje na: xxendxx
já bych to udělal podle komponentů, pořád se prodávají, takže bych jen odečetl - procenta za používání, ale ve skutečnosti záleží jak často si PC používal a né jak dlouho. ryzen 2K , deska je asi nejlepši 2.2K, ramky taky 2K, grafa 5.5K až 6.5 podle verze.

upřesni výrobce geforcky (gaming ? dual ?) a zdroj (nízká účinnost vysoké W ? naopak ?)
696127
já bych to udělal podle komponentů, pořád se prodávají, takže bych jen odečetl - procenta za používání, ale ve skutečnosti záleží jak často si PC používal a né jak dlouho. ryzen 2K , deska je asi nejlepši 2.2K, ramky taky 2K, grafa 5.5K až 6.5 podle verze. upřesni výrobce geforcky (gaming ? dual ?) a zdroj (nízká účinnost vysoké W ? naopak ?)
696119
0 0
reagovat
cus, pomohl by mi nekdo nacenit, kolik chtit za jetou pc sestavu (+- rok zaruka na vsechno)

cpu ryzen 3 1200
deska msi b350 gaming plus
ram 8 gb ddr 4
geforce 1060 3gb vram 

zdroj + bedna
(disk si chci nechat, jinak 1tb WD)
696119
cus, pomohl by mi nekdo nacenit, kolik chtit za jetou pc sestavu (+- rok zaruka na vsechno) cpu ryzen 3 1200 deska msi b350 gaming plus ram 8 gb ddr 4 geforce 1060 3gb vram  zdroj + bedna (disk si chci nechat, jinak 1tb WD)
0 0
reagují: zahron
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Ja slyšel, že krátkej je jen příběh, jinak hra zabere spoustu hodin se všemi collectibles, side missions apod. 
696108
Ja slyšel, že krátkej je jen příběh, jinak hra zabere spoustu hodin se všemi collectibles, side missions apod. 
696036
0 0
reagují: Ash_Black
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se