Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 5821 - 5840 Napsat příspěvek
reaguje na: (=LIFTY=)
Přesně tak. Buď tihle páni kluci z Mostu, nebo Playcentrum na Smíchově a ani krok vedle. Zrovna u Playcentra si pamatuju, že rozmáčklej obal od ČP vyměnili s omluvou za ně a hodili k tomu disk z PSM Anglickýho. Nikdy žádnej problém.
692684
Přesně tak. Buď tihle páni kluci z Mostu, nebo Playcentrum na Smíchově a ani krok vedle. Zrovna u Playcentra si pamatuju, že rozmáčklej obal od ČP vyměnili s omluvou za ně a hodili k tomu disk z PSM Anglickýho. Nikdy žádnej problém.
692648
0 0
reagovat
Já nakupuju jen na originalky.cz Vždy maximální spokojenost...
692648
Já nakupuju jen na originalky.cz Vždy maximální spokojenost...
1 0
reagují: Ash_Black
reagovat
reaguje na: do_Od
Progamingshop. Prvy a posledny krat som si od nich nieco kupoval a je mi jedno koho je to chyba...ale tak co uz. Aspon usetrim a kupim si aj toho Spyra :D
692645
Progamingshop. Prvy a posledny krat som si od nich nieco kupoval a je mi jedno koho je to chyba...ale tak co uz. Aspon usetrim a kupim si aj toho Spyra *:D*
692643
0 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Vždycky mě podobný věci dokážou nasrat. :( 

Nech mě hádat, Xzone?
692643
Vždycky mě podobný věci dokážou nasrat. *:(*  Nech mě hádat, Xzone?
692641
0 0
reagují: SteKi
reagovat
K tomu spidermanovi. Akurat mi prisiel mail, ze moja predobjednavka zberatelskej edicie je zrusena, lebo ze sony pre nas region bude mat menej kusov. Objednaval som to v aprili, tak neviem kedy som to mal este objednat aby som to dostal :(:-
692641
K tomu spidermanovi. Akurat mi prisiel mail, ze moja predobjednavka zberatelskej edicie je zrusena, lebo ze sony pre nas region bude mat menej kusov. Objednaval som to v aprili, tak neviem kedy som to mal este objednat aby som to dostal *:(**:-*
0 0
reagují: do_Od
reagovat
Myslím, že jde o to, že týden před ofiko startem si to vklidu stáhneš a při samotném releasetu nečekáš (nezapomínat, že průměrná net rychlost je pořád hluboce pod linkami zvládajících desítky giga do přijatelné doby).
Druhá nezanedbatelná výhoda pro uživatele je v tom, že pokud je něco v předprodeji ve slevě, vy to koupíte a příjde ještě větší sleva, prodejce Vám zpravidla rozdíl vrátí. Tudíš je to takový automatický hlídač největší slevy. Samozřejmně předprodejní.
692629
Myslím, že jde o to, že týden před ofiko startem si to vklidu stáhneš a při samotném releasetu nečekáš (nezapomínat, že průměrná net rychlost je pořád hluboce pod linkami zvládajících desítky giga do přijatelné doby). Druhá nezanedbatelná výhoda pro uživatele je v tom, že pokud je něco v předprodeji ve slevě, vy to koupíte a příjde ještě větší sleva, prodejce Vám zpravidla rozdíl vrátí. Tudíš je to takový automatický hlídač největší slevy. Samozřejmně předprodejní.
0 0
reagovat
reaguje na: earthworm
Neviem, lebo ja som si okamzite bez rozmyslania objednal tu zberatelaku kde je ta soska :D podla mna ale nic moc zasadne k predobjednavke nedostanes. Asi tricko, ako pises nejake skiny a podobne. Ja tie predobjednavky vnimam iba ako poistenie si, ze dostatnes hru urcite v den vydania, nic viac nic menej. 
692626
Neviem, lebo ja som si okamzite bez rozmyslania objednal tu zberatelaku kde je ta soska *:D* podla mna ale nic moc zasadne k predobjednavke nedostanes. Asi tricko, ako pises nejake skiny a podobne. Ja tie predobjednavky vnimam iba ako poistenie si, ze dostatnes hru urcite v den vydania, nic viac nic menej. 
692623
0 0
reagovat
reaguje na: SteKi
To chápu, já to plánuju taky pořídit co nejdřív po vydání :D Jen mě zajímá jestli to má ještě nějakou výhodu kromě těch drobností co k tomu přijdou (jakože jsem ochotnej o tom uvažovat)
692623
To chápu, já to plánuju taky pořídit co nejdřív po vydání *:D* Jen mě zajímá jestli to má ještě nějakou výhodu kromě těch drobností co k tomu přijdou (jakože jsem ochotnej o tom uvažovat)
692622
0 0
reagují: SteKi
reagovat
reaguje na: earthworm
V mojom pripade je to len cisto z detskej radosti, ze konecne vychadza hra so spidermanom o akej som vzdy snival ;)
692622
V mojom pripade je to len cisto z detskej radosti, ze konecne vychadza hra so spidermanom o akej som vzdy snival *;)*
692621
0 0
reagují: earthworm
reagovat

Pre-order

Stupidní dotaz, ale v čem je smysl předobjednávek? Například u toho Spideyho tam jsou navíc nějaký dva skiny a pár skill pointů, ale jinak to nemá žádnou jinou výhodu ne? Jako že to dostanete o týden dřív nebo tak něco...
692621
Stupidní dotaz, ale v čem je smysl předobjednávek? Například u toho Spideyho tam jsou navíc nějaký dva skiny a pár skill pointů, ale jinak to nemá žádnou jinou výhodu ne? Jako že to dostanete o týden dřív nebo tak něco...
Pre-order
0 0
reagují: SteKi
reagovat
Po dlouhé hráčské pauze jsem si pořídil KC:D (mimochodem nechápu úplně ten hejt co kolem toho byl, kupoval jsem asi 3 dny po vydání a vše šlapalo jak mělo a atmosféra i příběh super, jediné co je pravda, že tomu chybí ten další mnohokrát zmiňovaný akt se zakončením) a po jeho dohrání se mi nějak postesklo po RPG hrách, tak jsem si na základě toho že mám rozečtenou ságu koupil prvního Zaklínače. Myslím, že u toho asi pár desítek hodin zkejsnu :D a nezůstane jen u prvního dílu :D Jasně, graficky to na dnešní poměry není nic světoborného, ale jelikož jsem odkojen prvními Fallouty, Planescape Torment a podobně, tak je pro mě herní prožitek na prvním místě a to ta hra i po letech bez problémů má.
692614
Po dlouhé hráčské pauze jsem si pořídil KC:D (mimochodem nechápu úplně ten hejt co kolem toho byl, kupoval jsem asi 3 dny po vydání a vše šlapalo jak mělo a atmosféra i příběh super, jediné co je pravda, že tomu chybí ten další mnohokrát zmiňovaný akt se zakončením) a po jeho dohrání se mi nějak postesklo po RPG hrách, tak jsem si na základě toho že mám rozečtenou ságu koupil prvního Zaklínače. Myslím, že u toho asi pár desítek hodin zkejsnu *:D* a nezůstane jen u prvního dílu *:D* Jasně, graficky to na dnešní poměry není nic světoborného, ale jelikož jsem odkojen prvními Fallouty, Planescape Torment a podobně, tak je pro mě herní prožitek na prvním místě a to ta hra i po letech bez problémů má.
3 -2
reagovat
Rise jsem měl problém dohrát, ta předtím byla chytlavější.
Z toho výčtu jsem si takhle v rámci úspor zakázal ty edice Red Dead a předobjednal pavouka. I když se časem dokopu i k Spyrovi a Laře, když dám Rise stranou, bavila mě už na PS1.
692611
Rise jsem měl problém dohrát, ta předtím byla chytlavější. Z toho výčtu jsem si takhle v rámci úspor zakázal ty edice Red Dead a předobjednal pavouka. I když se časem dokopu i k Spyrovi a Laře, když dám Rise stranou, bavila mě už na PS1.
0 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Já mám tu sérii hrozně rád.... Na Laru se kouká líp, než na Nathana a baví mě ten její mod přežití a hlavně luk mám raději, než jiné zbraně. Hlavně ty hrobky v Rise byly boží. Spidey čeká u mě na recenze.
692575
Já mám tu sérii hrozně rád.... Na Laru se kouká líp, než na Nathana a baví mě ten její mod přežití a hlavně luk mám raději, než jiné zbraně. Hlavně ty hrobky v Rise byly boží. Spidey čeká u mě na recenze.
692573
2 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Fakt? Já mám od KarlaR pořád půjčenou dvojku a nějak mě to nebere. SotTR vypadá jako chudší sestřenice Uncharted 4. 

Já nakonec půjdu do Spideyho. 
692573
Fakt? Já mám od KarlaR pořád půjčenou dvojku a nějak mě to nebere. SotTR vypadá jako chudší sestřenice Uncharted 4.  Já nakonec půjdu do Spideyho. 
692571
0 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Ok, tak Shadow of the Tomb Raider spolu se Spyrem vyhráli proti jednomu Spider-Manovi... Musím šetřit no:D
692571
Ok, tak Shadow of the Tomb Raider spolu se Spyrem vyhráli proti jednomu Spider-Manovi... Musím šetřit no*:D*
0 0
reagují: do_Od
reagovat
hmm tak soma me moc nebavila. 
692556
hmm tak soma me moc nebavila. 
0 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Splet sem se, mam Legion:D Okey, díky, mrknu na to.
692333
Splet sem se, mam Legion*:D* Okey, díky, mrknu na to.
692282
0 0
reagovat
reaguje na: Godlike
Skrz subscription teď dostaneš boost na level 100 a obsah až do posledního datadisku (Legion). Nicméně za týden a půl začíná BFA, takže bych koupil rovnou to, tím pádem dostaneš měsíc zdarma a můžeš hrát současnej obsah - Cataclysm neřeš, tyhle starší datadisky Blizzard prostě všechny sjednotil a ty si stejně všechny projdeš během levelování. (Tip - nevyužívej hned boost, schovej si ho na později a vyexpi si nejdřív postavu, kterou chceš hrát, od začátku do konce, tak si hru nejlíp osvojíš)

Co se hraní týče, klidně tě provedu, jen když si budeš na začátku vytvářet postavu, zvol si server Silvermoon-EU, abychom byli na jednom. A přidej si na battle.netu do přátel carnage#2585

Jo a rozhodně než začneš začni s tímhle link
692282
Skrz subscription teď dostaneš boost na level 100 a obsah až do posledního datadisku (Legion). Nicméně za týden a půl začíná BFA, takže bych koupil rovnou to, tím pádem dostaneš měsíc zdarma a můžeš hrát současnej obsah - Cataclysm neřeš, tyhle starší datadisky Blizzard prostě všechny sjednotil a ty si stejně všechny projdeš během levelování. (Tip - nevyužívej hned boost, schovej si ho na později a vyexpi si nejdřív postavu, kterou chceš hrát, od začátku do konce, tak si hru nejlíp osvojíš) Co se hraní týče, klidně tě provedu, jen když si budeš na začátku vytvářet postavu, zvol si server Silvermoon-EU, abychom byli na jednom. A přidej si na battle.netu do přátel carnage#2585 Jo a rozhodně než začneš začni s tímhle https://www.youtube.com/watch?v=TnFW1GteSEI
692277
0 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: do_Od
Já to vážně vůbec neumím a hlavně nemám s kým hrát. Mám teda začít normálně Cataclysm a postupně dojít k BfA? 
692277
Já to vážně vůbec neumím a hlavně nemám s kým hrát. Mám teda začít normálně Cataclysm a postupně dojít k BfA? 
692274
0 0
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: Godlike
Jdi do toho :D teď je nejlepší chvíle začít ;)
692274
Jdi do toho *:D* teď je nejlepší chvíle začít *;)*
692261
0 0
reagují: Godlike
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se