Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 5861 - 5880 Napsat příspěvek
reaguje na: Ex-SOLDIER
No jako jsou kokoti, potom co udelali Kojimovi, ale predelat to novyho 4K kabatu by snad jeste zvladli nekomu dat doufam!
695229
No jako jsou kokoti, potom co udelali Kojimovi, ale predelat to novyho 4K kabatu by snad jeste zvladli nekomu dat doufam!
695207
0 0
reagovat
reaguje na: Vincent
FucKonami se čím dál víc soustředí na mobilní hraní a pachinko herní automaty. To by museli mít před krachem, aby tohle udělali. A bez Kojimy ee, viz ten hnus  MG Survive.
695207
FucKonami se čím dál víc soustředí na mobilní hraní a pachinko herní automaty. To by museli mít před krachem, aby tohle udělali. A bez Kojimy ee, viz ten hnus  MG Survive.
695204
0 0
reagují: Vincent
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Tezka nostalgie. Vubec bych se nezlobil, kdyby to Konami updatovali na PS4.
695204
Tezka nostalgie. Vubec bych se nezlobil, kdyby to Konami updatovali na PS4.
695193
0 0
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
695193
[url=https://www.youtube.com/watch?v=sdYFmnQGtbU]Metal Gear Solid 1998 Intro - Remake 2018 [4K] [UHD] [/url] Nemám slov.*:o**:+*
1 0
reagují: Vincent
reagovat
Tak jsem si včera v opilosti přečetl recenzi na Spider-mana a ráno koukám na e-mailu, že jsem dokončil objednávku... Tak se těším na naše společne dojmy...
695107
Tak jsem si včera v opilosti přečetl recenzi na Spider-mana a ráno koukám na e-mailu, že jsem dokončil objednávku... Tak se těším na naše společne dojmy...
2 0
reagovat

Beta BF 5

4 září ... kdo se těší až začně škola ? :D8)
694779
4 září ... kdo se těší až začně škola ? *:D**8)*
Beta BF 5
0 -1
reagovat
reaguje na: Vardant
Jo, ale já chci právě krabicovku. :) Nakonec jsem to vzal v Xzone, zjistil jsem, že mají prodejnu celkem nedaleko domu.
694773
Jo, ale já chci právě krabicovku. *:)* Nakonec jsem to vzal v Xzone, zjistil jsem, že mají prodejnu celkem nedaleko domu.
694770
0 0
reagovat
reaguje na: speedy.mail
Playstation Store :D

Já to řeším vyzvednutím v JRC i když tam teda musím autem. Je to někdy totiž dost velká loterie, jestli ti to přijde nebo ne. Hlavně když to vychází v pátek, tak je to pak dost blbé.
694770
Playstation Store *:D* Já to řeším vyzvednutím v JRC i když tam teda musím autem. Je to někdy totiž dost velká loterie, jestli ti to přijde nebo ne. Hlavně když to vychází v pátek, tak je to pak dost blbé.
694760
0 0
reagují: speedy.mail
reagovat
Zdravím, prosím místní pařany o radu. Doporučíte e-shop, který dodá PS4 hry v den vydání? Konkrétně mi jde o nového Spider-Mana. 8) dík
694760
Zdravím, prosím místní pařany o radu. Doporučíte e-shop, který dodá PS4 hry v den vydání? Konkrétně mi jde o nového Spider-Mana. *8)* dík
0 0
reagují: Vardant
reagovat
Ten Cyberpunk je vazne masakr. Ani ne tak ta hratelnost jako to prostredi a vizualita
694581
Ten Cyberpunk je vazne masakr. Ani ne tak ta hratelnost jako to prostredi a vizualita
1 0
reagovat
God of War je venku jako audiokniha namluvená Mimirem:+
694385
God of War je venku jako [url=https://www.audible.com/pd/God-of-War-Audiobook/1982595892?qid=1533758035&sr=sr_1_450722]audiokniha[/url] namluvená Mimirem*:+*
1 0
reagovat
reaguje na: Vardant
Jop, je to nejlepší hra na světa a potřebuju jí už teď.
694265
Jop, je to nejlepší hra na světa a potřebuju jí už teď.
694264
0 0
reagovat
Tak je venku Cyberpunk 2077 gameplay z toho tajného dema na E3/Gamescomu :+ Pecka :o
694264
Tak je venku Cyberpunk 2077 gameplay z toho tajného dema na E3/Gamescomu *:+* Pecka *:o*
1 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Kdyby to bylo v Hearthstonu, tak ho vlastně docela i chápu.
694221
Kdyby to bylo v Hearthstonu, tak ho vlastně docela i chápu.
694207
0 -3
reagovat

trochu z veselejšího soudku

Nicolas Winding Refn, Park Chan-wook, Jordan Vogt-Roberts a teď i Edgar Wright byli oskenováni do Death Stranding.:+

Samozřejmě další jsou hlavní herci Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Léa Seydoux a Lindsay Wagner.
694217
Nicolas Winding Refn, Park Chan-wook, Jordan Vogt-Roberts a teď i [url=https://pbs.twimg.com/media/DllBXE_UYAEtAeI.jpg]Edgar[/url] [url=https://pbs.twimg.com/media/DllBbZtUcAEkB5K.jpg]Wright[/url] byli oskenováni do Death Stranding.*:+* Samozřejmě další jsou hlavní herci Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Léa Seydoux a Lindsay Wagner.
trochu z veselejšího soudku
1 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Taky jsem si té tečky všimnul, teď jestli je to vážně z toho...
Jop, mám na Facebooku několik sdílení jeho obličeje, kde se uvádí, že opravdu nepřekousnul prohru. 

What the fuck is going on, man.
694208
Taky jsem si té tečky všimnul, teď jestli je to vážně z toho... Jop, mám na Facebooku několik sdílení jeho obličeje, kde se uvádí, že opravdu nepřekousnul prohru.  What the fuck is going on, man.
694207
0 0
reagovat
Někdo si všiml v tom videu, že před střelbou měl ten černý hráč na sobě laserový terč.

Ubožák prý začal střílet, protože prohrál.
694207
Někdo si všiml v tom videu, že před střelbou měl ten černý hráč na sobě laserový terč. Ubožák prý začal střílet, protože prohrál.
0 0
reagují: do_Od, Godlike
reagovat
‘No Way To Prevent This,’ Says Only Nation Where This Regularly Happens

Smutné, jak moc je tenhle nadpis výstižný. A to se to stalo u Madden, kdyby to bylo u CS:GO nebo CoD, tak si asi dokáže každý představit na co by se média soustředila.
694206
‘No Way To Prevent This,’ Says Only Nation Where This Regularly Happens Smutné, jak moc je tenhle nadpis výstižný. A to se to stalo u Madden, kdyby to bylo u CS:GO nebo CoD, tak si asi dokáže každý představit na co by se média soustředila.
1 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Akorát to čtu...:-
694205
Akorát to čtu...*:-*
694202
0 0
reagovat
694202
[url=https://twitter.com/exxoticxH1/status/1033775596097155072]pořád lepší, než tohle[/url]
0 0
reagují: Godlike
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se