Už druhý rok trvá krize. Na alze pisou 1 karta na 1 uživatele na měsíc.
Tvl to je fakt tak špatný furt? Za měsíc má.vyjit novej Battlefield a já bych si ho rád zaparil.
A konzolista nejsem a ani nechci být.
A v těch hotových sestavách jsou jen nvidie 3070 nebo 3060. AmD je fakt tak vprdeli že nestíhá?
Jak jste na tom vy? Budete upgradovat PC nebo na to serrte nebo si prostě koupíte hotový herní PC za 30-40k ?
Grafické karty lownend mainstream
|
reagují:
Godlike
|
reagovat
|




