Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 6581 - 6600 Napsat příspěvek

=LIFTY=)

Jako ten MGSV si zahrát můžeš, ale lepší je si zahrát před tím prolog MGSV Ground Zeroes. A ještě lepší by bylo si zahrát MGS3 Snake Eater, (asi vůbec nejlepší díl v v sérii, zasazení v 60. letech, podobné bondovkám, ale ještě lepší) a MGS Peace Walker. Ostatní díly se chronologicky odehrávají už později. Na PS3 je HD collection, případně pokud máš dosti výkonné PC, tak ps2 a psp emulátor je další možnost. Pokud máš čas nějakých 7 a půl hodin, tady jsou sestříhané do filmů: MGS 3: Snake Eater  MGS Peace Walker

Pokud budeš hrát bez znalostí těchto dvou her, tak všemu rozumět nebudeš, ale ta samotná ústřední příběhová linka je celkem přímá. Jen závěrečné titulky obsahují celkovou timeline, která by ti asi částečně vyspoilerovala celý ten příběh.
663591
Jako ten MGSV si zahrát můžeš, ale lepší je si zahrát před tím prolog MGSV Ground Zeroes. A ještě lepší by bylo si zahrát MGS3 Snake Eater, (asi vůbec nejlepší díl v v sérii, zasazení v 60. letech, podobné bondovkám, ale ještě lepší) a MGS Peace Walker. Ostatní díly se chronologicky odehrávají už později. Na PS3 je HD collection, případně pokud máš dosti výkonné PC, tak ps2 a psp emulátor je další možnost. Pokud máš čas nějakých 7 a půl hodin, tady jsou sestříhané do filmů: [url=https://www.youtube.com/watch?v=zndcY57Tijo]MGS 3: Snake Eater [/url] [url=https://www.youtube.com/watch?v=9Cy7E76mBL0]MGS Peace Walker[/url] Pokud budeš hrát bez znalostí těchto dvou her, tak všemu rozumět nebudeš, ale ta samotná ústřední příběhová linka je celkem přímá. Jen závěrečné titulky obsahují celkovou timeline, která by ti asi částečně vyspoilerovala celý ten příběh.
=LIFTY=)
0 0
reagovat
Můžu reagovat jen na toho Zaklínače, protože jsem řešil úplně ten stejný problém. Nakoukej si na YouTube recapy předchozích dílů, trošku si o tom něco málo přečti a až se do té trojky dáš, věnuj fakt velkou pozornost dialogům - a hlavně, polož se do té hry. Moje chyba byla, že jsem to zkoušel hrát jako odreagování, třeba hoďku denně - nešlo to. Jakmile jsem o pár měsíců rozjel novou hru (předtím jsem odehrál sotva první příběhovou kapitolu) a hrál to fakt důkladně a dlouho, bavilo mě to o mnoho víc. Teď už mám na PC všechny povídky, na poličce zaklínačskou encyklopedii a miluju to víc než Warcraft :D jinými slovy jen do toho :+
663590
Můžu reagovat jen na toho Zaklínače, protože jsem řešil úplně ten stejný problém. Nakoukej si na YouTube recapy předchozích dílů, trošku si o tom něco málo přečti a až se do té trojky dáš, věnuj fakt velkou pozornost dialogům - a hlavně, polož se do té hry. Moje chyba byla, že jsem to zkoušel hrát jako odreagování, třeba hoďku denně - nešlo to. Jakmile jsem o pár měsíců rozjel novou hru (předtím jsem odehrál sotva první příběhovou kapitolu) a hrál to fakt důkladně a dlouho, bavilo mě to o mnoho víc. Teď už mám na PC všechny povídky, na poličce zaklínačskou encyklopedii a miluju to víc než Warcraft *:D* jinými slovy jen do toho *:+*
0 0
reagovat
Dva dotazy: Můžu hrát třetího Zaklínače, aniž bych znal předchozí díly? Nebudu mít bordel v ději nebo tak?
A od nového měsíce má být na PS4 zdarma pátý Metal Gear Solid, mám to stahovat na pozdější časy nebo si ušetřit místo na disku? Předchozí díly jsem nehrál.
Díky všem za odpověď.
663589
Dva dotazy: Můžu hrát třetího Zaklínače, aniž bych znal předchozí díly? Nebudu mít bordel v ději nebo tak? A od nového měsíce má být na PS4 zdarma pátý Metal Gear Solid, mám to stahovat na pozdější časy nebo si ušetřit místo na disku? Předchozí díly jsem nehrál. Díky všem za odpověď.
0 0
reagovat
Alarma! Drda v Fight Clubu na Games...aneb zábava zaručena!
663440
[b]Alarma![/b] Drda v Fight Clubu na [url=https://youtu.be/b7UOUDeFi9k]Games[/url]...aneb zábava zaručena!
0 0
reagovat
nejlepsi na tom je, ze ve wowku muzes toho panaka aspon ovladat, v eve si ta raketka dela co chce, ty jen das command a pak pul dne koukas, co se deje :D
663388
nejlepsi na tom je, ze ve wowku muzes toho panaka aspon ovladat, v eve si ta raketka dela co chce, ty jen das command a pak pul dne koukas, co se deje :D
0 0
reagovat

Axis

Až mi zase někdo bude vyprávět, že pár hodin WoWka měsíčně je špatný, tak je odkážu na tohle. Vlastně ani nevím, jestli jsem teď četl něčí mizernej fanfic, nebo recap nejnudnější epizody Star Treku. :o
663387
Až mi zase někdo bude vyprávět, že pár hodin WoWka měsíčně je špatný, tak je odkážu na tohle. Vlastně ani nevím, jestli jsem teď četl něčí mizernej fanfic, nebo recap nejnudnější epizody Star Treku. *:o*
Axis
0 0
reagovat

EVV Online

Jedna z her kterou nebudu nikdy hrát, ale její svět intrik je boží.:+
663386
Jedna z her kterou nebudu nikdy hrát, ale její svět intrik je [url=https://games.tiscali.cz/tema/eve-online-afera-yokai-a-verejny-nepritel-cislo-1-303054]boží[/url].*:+*
EVV Online
0 0
reagovat

WalkingDude

Viz. Dreamy a posun v tom jak se vyjadřoval např. před rokem a půl a teď, je velmi rozdílný.
BTW docela by mě zajímalo proč se mi text v posledním příspěvku tak rozhodil...
663251
Viz. Dreamy a posun v tom jak se vyjadřoval např. před rokem a půl a teď, je velmi rozdílný. BTW docela by mě zajímalo proč se mi text v posledním příspěvku tak rozhodil...
WalkingDude
0 0
reagovat

Axis

:+
663250
*:+*
Axis
0 0
reagovat
diky..taky bych se ptal na to samé

Vávra už ted pred finisem sice není tak na pest jako po tech x let "vyvoje" ale podle mě to není tím že by prozrel jak si kalel do ust ale zkratka hra je za dvermi a on vi co má a nemá v ruce..

ja uz rok planuju startovac ale nejsem schopen dat dohromady kampan ktera me proda.. pritom to fakt nemuze bejt tak tezke, kdyz lidi nacpou skoro 200 klacku na Kruana tomu saskovi z aporveru:D
663247
diky..taky bych se ptal na to samé Vávra už ted pred finisem sice není tak na pest jako po tech x let "vyvoje" ale podle mě to není tím že by prozrel jak si kalel do ust ale zkratka hra je za dvermi a on vi co má a nemá v ruce.. ja uz rok planuju startovac ale nejsem schopen dat dohromady kampan ktera me proda.. pritom to fakt nemuze bejt tak tezke, kdyz lidi nacpou skoro 200 klacku na Kruana tomu saskovi z aporveru*:D*
0 0
reagovat
Kde nebo kdy provedl Vavra radnou sebekritiku? Uplne to nesleduju do detailu a docela bych si to precetl. Dikec
663246
Kde nebo kdy provedl Vavra radnou sebekritiku? Uplne to nesleduju do detailu a docela bych si to precetl. Dikec
0 0
reagovat

dreamy

Na MZ narozkách byl pozván jako host ohledně placení za obsah a většina jeho příspěvku se točila kolem jeho filmového blogu.

A ptal jsem se na to zda by opět natočil film/dokument, nechal si ho
komunitně zafinancovat a  pak teprve začal řešit že to vlastně není
taková prdel a všichni backeři do něj buší kdy už to sakra bude. Odpověď
byla spíše kladná.

A Ano splnil alepsoň jednu část a to že mám doma na ledničce magnetku....

Pokud Dan asi do 2/3 projektu Kingdome Come neuměl mluvit s komunitou
jinak než z role člověka na trůně, kde je vše co řekne třpytící se
zlato, načež trochu prozřel a asi provedl ráznou sebekritiku. Franta
Fuka si v projektu FUKAFUTOKYU o sobě stále myslí že je THE ONE  (což v
jeho vesmíru je ale kolem jsou jen jednobuněčné organismy a pár žen co
ho uspokojují a souhlasí se vším co řekne) a stojí si za tím, že to co
dělá, dělá dobře. Už jsou tomu skoro tři roky a jediné co z jeho
projektu spatřilo světlo světa je trocha hudby a asi 20 nic neříkajících
záběrů.

PS: Fuku mám stále docela rád a některé jeho příspěvky mě baví, rád si
je přečtu a rád si ho poslechnu, ale bohužel mě odradil od jakékoliv
pomoci jakémukoliv jinému filmu. Ovšem není sám...např. Aporver, Malý
Bůh (kdo do toho dal prachy na Startovači měl být okamžitě zbaven
svéprávnosti)...
663253
Na MZ narozkách byl pozván jako host ohledně placení za obsah a většina jeho příspěvku se točila kolem jeho filmového blogu. A ptal jsem se na to zda by opět natočil film/dokument, nechal si ho komunitně zafinancovat a  pak teprve začal řešit že to vlastně není taková prdel a všichni backeři do něj buší kdy už to sakra bude. Odpověď byla spíše kladná. A Ano splnil alepsoň jednu část a to že mám doma na ledničce magnetku.... Pokud Dan asi do 2/3 projektu Kingdome Come neuměl mluvit s komunitou jinak než z role člověka na trůně, kde je vše co řekne třpytící se zlato, načež trochu prozřel a asi provedl ráznou sebekritiku. Franta Fuka si v projektu FUKAFUTOKYU o sobě stále myslí že je THE ONE  (což v jeho vesmíru je ale kolem jsou jen jednobuněčné organismy a pár žen co ho uspokojují a souhlasí se vším co řekne) a stojí si za tím, že to co dělá, dělá dobře. Už jsou tomu skoro tři roky a jediné co z jeho projektu spatřilo světlo světa je trocha hudby a asi 20 nic neříkajících záběrů. PS: Fuku mám stále docela rád a některé jeho příspěvky mě baví, rád si je přečtu a rád si ho poslechnu, ale bohužel mě odradil od jakékoliv pomoci jakémukoliv jinému filmu. Ovšem není sám...např. Aporver, Malý Bůh (kdo do toho dal prachy na Startovači měl být okamžitě zbaven svéprávnosti)...
dreamy
0 0
reagovat
U Fuky to je ta jeho zaplacena dovolena? Nač ses ho ptal:D


..jinak vavra strasna tluchuba
663245
U Fuky to je ta jeho zaplacena dovolena? Nač ses ho ptal:D ..jinak vavra strasna tluchuba
0 0
reagovat

Kingdome Come plus kickstarter

Já se za celou dobu vzniku kickstarteru zapletl do čtyř velkých kampaní.
Kdysi na první chytré hodinky Pebble. Líbil se mi koncept, líbilo se mi zapálení a to že je všichni velcí hráči poslali k šípku. Sice od konce Kickstarteru do funkčního výrobku uběhla dlouhá doba, tak se mi líbil jejich progress a to že jsem byl něčeho nového. Hodinky nakonec splinili vše co od jsem od nich čekal a vlastně jsem byl rád, že jsem jim pomohl nastartovat úspěšnou firmu a potvrdit funkčnost konceptu. Ty čtyři roky čekání na hotový produkt (který byl spíš bonusem) mě nijak nevadili.
Po druhé jsem šel do komunitního financování závodní hry Project C.A.R.S. Tady se ovšem na to šlo trochu jinak a spíš se každý backer stal i akcionářem. Nejen že si člověk hrál betu, sem tam pomohl s nějakou mouchou (nebyl jsem nijak velký tester, ale jeden z Ghost Car má moje jméno 8) ) a těšil se jak si příští týden zajezdí na nové trati, dostane nové auto, ale k tomu si i trochu vsadil na úspěch hry....aneb dividendy mi z C.A.R.S chodí dodnes.

Jak vidíte zatím vše jak po másle a komunitní financování fungovalo tak jak mělo.

Načež jsem uvěřil dvoum spíš šoumenům než týmu ctižádostivých inženýrů nebo programátorů se sklonem řítit se nocí 200km/h na Laguna Seca.

Tím prvním byl Dan Vávra. Dost jsem mu věřil, u Hidden and Dangerous jsem učůrával magi v kostkách, měl za sebou celosvětovou pecku Mafia, bavili mě jeho články (ano Gonzi jeho článek o Skyrimu je dodnes fajn a ukazuje všechny neduhy open world her, ať RPG či snad boxů), takže ve chvíli kdy byla možnost podpořit jeho novou hru šel jsem do ní bez rozmyslu. Bohužel Dan jak sám dnes říká podcenil přípravu, vytvořil hype kolem hry kterou měl v tu chvíli jen na papíře, zvolil velmi nereálný datum vydání a hlavně vytvořil auru nedostižné takřka geniální historické "RPG" hry v které konečně ukáže jak má taková hra vypadat. Ano začátek měl velmi slušný, vybral více než solidní částku, po pár letech dokonce dostal peníze na dokončení od významného českého podnikatele (a zrovna ten jen tak peníze zbuhdarma neutápí). Jenže již s prvním prototypem a alfou začali jeho přispěvatelé potichu reptat, zvolený engine byl pro tuto hru naprosto šílený, nedali se pořádně reportovat bugy, celý systém tvorby hry byl dělán na koleně (za to může ten vzpomínaný začátek s desti lidmy) a pokud si někdo na forech dovolil proti tomu vystoupit, byl smazán, nebo dosti zřetelně pokárán. Já to v té době moc neřešil, šlo o dětské nemoci, které stejně se vstupem nových lidí do týmu (řádově na Kingdome Come dělalo a dělá přes sto lidí), vstupem dalších peněz a i někým kdo to začal více organizovat zmizeli. Bohužel co nezmyzelo bylo Danovo vystupování na veřejnosti, na forech, při řešení problémů. Při tom kdy se z Kingdome Come stával spíše historický simulátor oblékání a vůbec se neřešili hlavní problémy (např. pathfinding, šílená optimalizace, lpění na enginu od Crytecu a jeho skoro 100% předělání v polovlastní engine), které brali vývojářům čas soustředit se na další problémy. V průběhu vývoje se tak muselo drasticky škrtat, kdo ví zda budou další akty tak jak bylo slíbeno a někteří si je i koupili předem, kdo ví jak to bude s rozlohou herní mapy (i tak je opravdu velká), jak to bude s obličejovými animacemi postav do kterých se prýž nasypalo hodně, hodně peněz, ale stále jsou na úrovní poloplastelíňáků a kdo ví zda někdy dojde na dabing (spíše ne....). Ve hře jak je teď prezentována chybí plno toho co bylo slíbeno a za co backeři "zaplatili" , což v konci koncí spíše není pravda, jako backer neplatím za produkt ale vkládám prachy do vize a do jejího vývoje, jenže to Dan nedokázal dost dlouhou dobu odprezentovat a vysvětlit, proto se na jě snáší hate i od velmi flegmatických lidí jako jsem já.

Tím drůhým je Fuka, proto jsem byl i tak vtipný na MZ narozkách a prostě se ho musel zeptat, a ne dnes bych prachy do komunitního financování filmu nevložil!!!!

Nu nic....musel jsem to napsat.
663243
Já se za celou dobu vzniku kickstarteru zapletl do čtyř velkých kampaní. Kdysi na první chytré hodinky Pebble. Líbil se mi koncept, líbilo se mi zapálení a to že je všichni velcí hráči poslali k šípku. Sice od konce Kickstarteru do funkčního výrobku uběhla dlouhá doba, tak se mi líbil jejich progress a to že jsem byl něčeho nového. Hodinky nakonec splinili vše co od jsem od nich čekal a vlastně jsem byl rád, že jsem jim pomohl nastartovat úspěšnou firmu a potvrdit funkčnost konceptu. Ty čtyři roky čekání na hotový produkt (který byl spíš bonusem) mě nijak nevadili. Po druhé jsem šel do komunitního financování závodní hry Project C.A.R.S. Tady se ovšem na to šlo trochu jinak a spíš se každý backer stal i akcionářem. Nejen že si člověk hrál betu, sem tam pomohl s nějakou mouchou (nebyl jsem nijak velký tester, ale jeden z Ghost Car má moje jméno *8)* ) a těšil se jak si příští týden zajezdí na nové trati, dostane nové auto, ale k tomu si i trochu vsadil na úspěch hry....aneb dividendy mi z C.A.R.S chodí dodnes. Jak vidíte zatím vše jak po másle a komunitní financování fungovalo tak jak mělo. Načež jsem uvěřil dvoum spíš šoumenům než týmu ctižádostivých inženýrů nebo programátorů se sklonem řítit se nocí 200km/h na Laguna Seca. Tím prvním byl Dan Vávra. Dost jsem mu věřil, u [url=https://cs.wikipedia.org/wiki/Hidden_and_Dangerous]Hidden and Dangerous[/url] jsem učůrával magi v kostkách, měl za sebou celosvětovou pecku Mafia, bavili mě jeho články (ano [b]Gonzi[/b] jeho článek o Skyrimu je dodnes fajn a ukazuje všechny neduhy open world her, ať RPG či snad boxů), takže ve chvíli kdy byla možnost podpořit jeho novou hru šel jsem do ní bez rozmyslu. Bohužel Dan jak sám dnes říká podcenil přípravu, vytvořil hype kolem hry kterou měl v tu chvíli jen na papíře, zvolil velmi nereálný datum vydání a hlavně vytvořil auru nedostižné takřka geniální historické "RPG" hry v které konečně ukáže jak má taková hra vypadat. Ano začátek měl velmi slušný, vybral více než solidní částku, po pár letech dokonce dostal peníze na dokončení od významného českého podnikatele (a zrovna ten jen tak peníze zbuhdarma neutápí). Jenže již s prvním prototypem a alfou začali jeho přispěvatelé potichu reptat, zvolený engine byl pro tuto hru naprosto šílený, nedali se pořádně reportovat bugy, celý systém tvorby hry byl dělán na koleně (za to může ten vzpomínaný začátek s desti lidmy) a pokud si někdo na forech dovolil proti tomu vystoupit, byl smazán, nebo dosti zřetelně pokárán. Já to v té době moc neřešil, šlo o dětské nemoci, které stejně se vstupem nových lidí do týmu (řádově na Kingdome Come dělalo a dělá přes sto lidí), vstupem dalších peněz a i někým kdo to začal více organizovat zmizeli. Bohužel co nezmyzelo bylo Danovo vystupování na veřejnosti, na forech, při řešení problémů. Při tom kdy se z Kingdome Come stával spíše historický simulátor oblékání a vůbec se neřešili hlavní problémy (např. pathfinding, šílená optimalizace, lpění na enginu od Crytecu a jeho skoro 100% předělání v polovlastní engine), které brali vývojářům čas soustředit se na další problémy. V průběhu vývoje se tak muselo drasticky škrtat, kdo ví zda budou další akty tak jak bylo slíbeno a někteří si je i koupili předem, kdo ví jak to bude s rozlohou herní mapy (i tak je opravdu velká), jak to bude s obličejovými animacemi postav do kterých se prýž nasypalo hodně, hodně peněz, ale stále jsou na úrovní poloplastelíňáků a kdo ví zda někdy dojde na dabing (spíše ne....). Ve hře jak je teď prezentována chybí plno toho co bylo slíbeno a za co backeři "zaplatili" , což v konci koncí spíše není pravda, jako backer neplatím za produkt ale vkládám prachy do vize a do jejího vývoje, jenže to Dan nedokázal dost dlouhou dobu odprezentovat a vysvětlit, proto se na jě snáší hate i od velmi flegmatických lidí jako jsem já. Tím drůhým je Fuka, proto jsem byl i tak vtipný na MZ narozkách a prostě se ho musel zeptat, a ne dnes bych prachy do komunitního financování filmu nevložil!!!! Nu nic....musel jsem to napsat.
Kingdome Come plus kickstarter
0 0
reagovat

Axis

Sleduju to jenom hodně okrajově a teď jsem dal pár minut toho rozhovoru (k chytrýmu koni), ale mám z toho klasickej pocit "strašně jsem machroval a slíbil, jak všechny setřu, načež jsem zjistil, že udělat super hru fakt není lehký a většina těch věcí fakt nejde, ale... nehejtujte mě, to přece není moje vina!" :D:D
663242
Sleduju to jenom hodně okrajově a teď jsem dal pár minut toho rozhovoru (k chytrýmu koni), ale mám z toho klasickej pocit "strašně jsem machroval a slíbil, jak všechny setřu, načež jsem zjistil, že udělat super hru fakt není lehký a většina těch věcí fakt nejde, ale... nehejtujte mě, to přece není moje vina!" *:D**:D*
Axis
0 0
reagovat

Axis

Vidko jsem ještě neviděl, ale jeho 100 hatů na Skyrim je naprosto perfektní článek, který dokonale vystihuje mé pocity z Bethesdích open world her. Zkus si ten článek přečíst a myslet u toho na... Witchera 3. A ne, není to rokem vydání. Že Skyrim nepřekoná s týmem "10ti lidí" mě nepřekvapuje a celou dobu jsem to čekal, ale pokud mu to vydělá dost na další díl, tak mu držím všechny palce.
663241
Vidko jsem ještě neviděl, ale jeho 100 hatů na Skyrim je naprosto perfektní článek, který dokonale vystihuje mé pocity z Bethesdích open world her. Zkus si ten článek přečíst a myslet u toho na... Witchera 3. A ne, není to rokem vydání. Že Skyrim nepřekoná s týmem "10ti lidí" mě nepřekvapuje a celou dobu jsem to čekal, ale pokud mu to vydělá dost na další díl, tak mu držím všechny palce.
Axis
0 0
reagovat
Proste sme sa dozvedeli, ze vyvoj hier je proste fakt narocna vec a proste to dlho trva kym sa to spravi proste dobre :D Ale ja mu fandim, na hru sa tesim a tie jeho silne reci vobec neriesim a nijak ma nevzrusuju. Len si tym sam hadze polena pod nohy, ale to uz je cisto jeho problem. 
663238
Proste sme sa dozvedeli, ze vyvoj hier je proste fakt narocna vec a proste to dlho trva kym sa to spravi proste dobre *:D* Ale ja mu fandim, na hru sa tesim a tie jeho silne reci vobec neriesim a nijak ma nevzrusuju. Len si tym sam hadze polena pod nohy, ale to uz je cisto jeho problem. 
0 0
reagovat

Kingdome Come

Dan Vávra o slíbené hře, v které nakonec většina slibů nebude....aneb doufám v jeho článek "500 věcí co mě štve na Kingdom Come". Na jednu stranu mu rozumím, museli vytvořit počáteční kickstarter hype a vlastně ani tak moc nepřeháněli, jen si ukousli velký kus koláče....na druhou stranu za ty jeho obrovský kecy, jsem rád že mu to komunita omlacuje o hlavu. I tak doufám, že nakonec z Kingdom Come bude alespoň dobrá hra. 
663237
Dan Vávra o [url=https://youtu.be/LvOIbaRuP4o?t=1h56m30s]slíbené hře[/url], v které nakonec většina slibů nebude....aneb doufám v jeho článek "500 věcí co mě štve na Kingdom Come". Na jednu stranu mu rozumím, museli vytvořit počáteční kickstarter hype a vlastně ani tak moc nepřeháněli, jen si ukousli velký kus koláče....na druhou stranu za ty jeho obrovský kecy, jsem rád že mu to komunita omlacuje o hlavu. I tak doufám, že nakonec z Kingdom Come bude alespoň dobrá hra. 
Kingdome Come
0 0
reagovat

JohnyD

Dej si dvojku, která je fakt boží a na jedničku přímo navazuje.
663210
Dej si dvojku, která je fakt boží a na jedničku přímo navazuje.
JohnyD
0 0
reagovat
syberia 3 je hrozna sragora
663209
syberia 3 je hrozna sragora
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se