Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 6561 - 6580 Napsat příspěvek

Mashinky

Aneb propadl jsem novému TTD, sice jde zatím v EA jezdit jen s parními mašinkami, ale je to návykové a parádně funkční.
663939
Aneb propadl jsem novému [url=http://store.steampowered.com/app/598960/Mashinky/]TTD[/url], sice jde zatím v EA jezdit jen s parními mašinkami, ale je to návykové a parádně funkční.
Mashinky
0 0
reagovat
Syndicate jsem akorat dohrál pred par dny. Neni to sice tak rozsahly jako BF, co se tyce meritka (to asi hlavne kvuli absenci more), ale obsahem urcite narachanejsi a pro me i zabavnejsi, ale to spis proto, ze jsem v Londyne zil, takze jsem vedel kudy kam a fascinovalo me, jak to tam v te dobe vypadalo :)
663914
Syndicate jsem akorat dohrál pred par dny. Neni to sice tak rozsahly jako BF, co se tyce meritka (to asi hlavne kvuli absenci more), ale obsahem urcite narachanejsi a pro me i zabavnejsi, ale to spis proto, ze jsem v Londyne zil, takze jsem vedel kudy kam a fascinovalo me, jak to tam v te dobe vypadalo :)
0 0
reagovat

Black Flag

Koupil jsem to skoro před rokem a nechytlo, nikdy jsem Assassiny nehrál. Nepamatuju si, že bych po GTA někde posedle hledal balíčky, v tomhle případě truhly atd. ... po roce mě to chytlo a postupně si plnim celou mapu. Posnídám, zbořim pevnost a jdu do práce, ideální start :)

Dotaz pro ty, co hráli - jsou podobně rozsáhlý i další díly, Syndicate a Unity?
663905
Koupil jsem to skoro před rokem a nechytlo, nikdy jsem Assassiny nehrál. Nepamatuju si, že bych po GTA někde posedle hledal balíčky, v tomhle případě truhly atd. ... po roce mě to chytlo a postupně si plnim celou mapu. Posnídám, zbořim pevnost a jdu do práce, ideální start *:)* Dotaz pro ty, co hráli - jsou podobně rozsáhlý i další díly, Syndicate a Unity?
Black Flag
0 0
reagovat

Witcher 3

I'm in!:+ Ten svet je uzasny, musim sahnout po knize.
663849
I'm in!*:+* Ten svet je uzasny, musim sahnout po knize.
Witcher 3
0 0
reagovat

Ruiner

Jak je možný, že Poláci ty hry tak umí? :+:+
663815
Jak je možný, že Poláci ty hry tak umí? *:+**:+*
Ruiner
0 0
reagovat

kubqo

To ne, jen mi prostě přijde, že máš ten názor založený na faktech z druhé ruky a v tomhle případě je to dost velká škoda.
Oni se takhle snaží zbavit konkurence, která je v jiných odvětvích běžná a ještě se snaží krýt morálkou nebo rovnou zákonem.

Přijde mi to stejně na hlavu jako kapsle na kávu s DRM nebo John Deer s jejich zvláštní politikou strojů, které jenom "půjčují" a lidi si je nemůžou ani sami opravit.
663679
To ne, jen mi prostě přijde, že máš ten názor založený na faktech z druhé ruky a v tomhle případě je to dost velká škoda. Oni se takhle snaží zbavit konkurence, která je v jiných odvětvích běžná a ještě se snaží krýt morálkou nebo rovnou zákonem. Přijde mi to stejně na hlavu jako kapsle na kávu s DRM nebo John Deer s jejich zvláštní politikou strojů, které jenom "půjčují" a lidi si je nemůžou ani sami opravit.
kubqo
0 0
reagovat

Vardant

Teba strašne baví chytať ľudí za slovíčka, čo? :))
Alebo je to možno tým, že tón sa nai nternete nedá preniesť...
663656
Teba strašne baví chytať ľudí za slovíčka, čo? *:))* Alebo je to možno tým, že tón sa nai nternete nedá preniesť...
Vardant
0 0
reagovat
Jo a děje se to běžně u každého většího titulu v počtu stech tisíců kusů a firmy si to nechávají líbit... To zní uvěřitelněji než že se prostě jedná o šedý trh na kterém není vůbec nic nelegálního :D
663655
Jo a děje se to běžně u každého většího titulu v počtu stech tisíců kusů a firmy si to nechávají líbit... To zní uvěřitelněji než že se prostě jedná o šedý trh na kterém není vůbec nic nelegálního *:D*
0 0
reagovat
Ja hovorím o krabiciach, ktoré rozvážajú do sveta po tisku, a niekde ich ukradnú z nákladiaku a predávajú len tie kľúče...

Ak hráte niekto FIFU tak do vzkazníku správu. Nech mám aspoň niekoho na friend liste čo to hráva :D
663653
Ja hovorím o krabiciach, ktoré rozvážajú do sveta po tisku, a niekde ich ukradnú z nákladiaku a predávajú len tie kľúče... Ak hráte niekto FIFU tak do vzkazníku správu. Nech mám aspoň niekoho na friend liste čo to hráva :D
0 0
reagovat
A je pryc. 8)
663642
A je pryc. *8)*
0 0
reagovat
Kdybyste mel nekdo zajem o Total War: Warhammer 2 zdarma, houknete na me ve Vzkazniku, mam k dispozici Steam kod.

Jenom jeden, takze kdo driv prijde....
663640
Kdybyste mel nekdo zajem o Total War: Warhammer 2 zdarma, houknete na me ve Vzkazniku, mam k dispozici Steam kod. Jenom jeden, takze kdo driv prijde....
0 0
reagovat
Steam klíče z Číny budou mít na 100% region lock, takže to asi těžko. Stejně tak v dalších známých zemích, které mají levné hry jako např. Brazílie nebo Rusko.

Sony taky nabízí různé verze storů pro různé regiony s odlišnými cenami a světe div se, nákupy z jiných regionů nějak extra neblokuje. 
Nevidím jediný důvod, proč bych měl platit za digitální zboží jinou a o dost vyšší cenu u nás(cca 1600-1800Kč) za AAA tituly, které prodávají za $60.

Valve může jít celkově někam se svými cenami pro zrušení regionů v Evropě...těm už nedávám z principu ani korunu. Ani ty jejich výprodeje nestojí za nic.
663638
Steam klíče z Číny budou mít na 100% region lock, takže to asi těžko. Stejně tak v dalších známých zemích, které mají levné hry jako např. Brazílie nebo Rusko. Sony taky nabízí různé verze storů pro různé regiony s odlišnými cenami a světe div se, nákupy z jiných regionů nějak extra neblokuje.  Nevidím jediný důvod, proč bych měl platit za [b]digitální[/b] zboží jinou a o dost vyšší cenu u nás(cca 1600-1800Kč) za AAA tituly, které prodávají za $60. Valve může jít celkově někam se svými cenami pro zrušení regionů v Evropě...těm už nedávám z principu ani korunu. Ani ty jejich výprodeje nestojí za nic.
0 0
reagovat
Tak je to na každého morálke, že ano...nebudem nikomu nahovárať čo robiť. Len mi je ľúto, že sú takéto stránky také populárne, lebo často by bolo rpe developera výhodnejšie, keby si tú hru upirátil, než kúpil takto. A jak Steam začiatkom roka pritvrdil na "region-locku" tak je garancia, že takéto lacné kľúče sú ukradnuté niekde z náklaďáku v číne...
663630
Tak je to na každého morálke, že ano...nebudem nikomu nahovárať čo robiť. Len mi je ľúto, že sú takéto stránky také populárne, lebo často by bolo rpe developera výhodnejšie, keby si tú hru upirátil, než kúpil takto. A jak Steam začiatkom roka pritvrdil na "region-locku" tak je garancia, že takéto lacné kľúče sú ukradnuté niekde z náklaďáku v číne...
0 0
reagovat
Ptal ses na legitimnost. Na přeprodávání klíčů z jiných regionů není nic nezákonného...to už bys rovnou mohl zakázat bazary s hrami. Co se týče Instant Gaming, tak u nich o žádné aféře kolem klíčů nevím.
Není to přeprodej typu G2A, kde může klíč nabídnout kdokoliv a nakupuješ od lidí z celého světa, kde hrozí, že jsou koupené přes kradené karty.

Jinak pokud se musíš ptát, jestli se jedná o third party resselera, tak je odpověď v 99% ano. 
663628
Ptal ses na legitimnost. Na přeprodávání klíčů z jiných regionů není nic nezákonného...to už bys rovnou mohl zakázat bazary s hrami. Co se týče Instant Gaming, tak u nich o žádné aféře kolem klíčů nevím. Není to přeprodej typu G2A, kde může klíč nabídnout kdokoliv a nakupuješ od lidí z celého světa, kde hrozí, že jsou koupené přes kradené karty. Jinak pokud se musíš ptát, jestli se jedná o third party resselera, tak je odpověď v 99% ano. 
0 0
reagovat

Vardant

No týchto resellerov kradnutých kľúčov nebudem nikdy používať
663627
No týchto resellerov kradnutých kľúčov nebudem nikdy používať
Vardant
0 0
reagovat

kubqo

Já osobně používám link a tam mají koukám ještě lepší cenu. 
663625
Já osobně používám https://www.instant-gaming.com/en/ a tam mají koukám ještě lepší cenu. 
kubqo
0 0
reagovat
Na mě to vůbec nefunguje. Což je dobře, desítky hodin saved :D:+
663624
Na mě to vůbec nefunguje. Což je dobře, desítky hodin saved *:D**:+*
0 0
reagovat
663623
[url=https://www.youtube.com/watch?v=F63h3v9QV7w]Red Dead Redemption 2 Story Trailer[/url] Hohoho!*:+*
0 0
reagovat
Neviete či je Yourgames.cz legitímny store? majú tam dobrú cenu na FIFU18
663620
Neviete či je Yourgames.cz legitímny store? majú tam dobrú cenu na FIFU18
0 0
reagovat

(=LIFTY=) Zaklínač

Podle mě skvěle funguje pořadí druhá hra → knihy → třetí hra, zaprvý jsem si to takhle sám odzkoušel, ale jinak je dvojka taky skvělá a funguje i bez předchozích znalostí, herně se od trojky sice liší, ale většina herních konceptů je stejná. Dá se to sfouknout za 20 hodin, a to už budeš určitě vědět jestli tě ten svět baví nebo ne. U trojky už se hodí znát nějakej ten background, kdyby jenom proto, že je tak 10x větší a vrací se tam hrozně postav z knih.
663595
Podle mě skvěle funguje pořadí druhá hra → knihy → třetí hra, zaprvý jsem si to takhle sám odzkoušel, ale jinak je dvojka taky skvělá a funguje i bez předchozích znalostí, herně se od trojky sice liší, ale většina herních konceptů je stejná. Dá se to sfouknout za 20 hodin, a to už budeš určitě vědět jestli tě ten svět baví nebo ne. U trojky už se hodí znát nějakej ten background, kdyby jenom proto, že je tak 10x větší a vrací se tam hrozně postav z knih.
(=LIFTY=) Zaklínač
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se