Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 6521 - 6540 Napsat příspěvek
"nuda" :o
664548
"nuda" *:o*
0 0
reagovat
Ten trailer je hrozna nuda,  kdyz to porovnam s intrem w3,  ze kteryho cakal testosteron...  Tady se mlati pes s kravou a k tomu jim nejakej hosan sviti mecem...  :D a to rikam jako nekdo,  kdo zere lore u strategii a zacatek wowka...  Pak uz se z toho stala hrozna "FANTASY ULICE" 
664547
Ten trailer je hrozna nuda,  kdyz to porovnam s intrem w3,  ze kteryho cakal testosteron...  Tady se mlati pes s kravou a k tomu jim nejakej hosan sviti mecem...  *:D* a to rikam jako nekdo,  kdo zere lore u strategii a zacatek wowka...  Pak uz se z toho stala hrozna "FANTASY ULICE" 
0 0
reagovat

World of Warcraft: Battle for Azeroth

Cinematic link

Mě tak strašně mrzí, že to v Americe nevydělalo víc peněz. Bože, když si představím, kam nás ty filmy mohly zavést... shame. Věčná shame. 
664543
Cinematic https://www.youtube.com/watch?v=jSJr3dXZfcg Mě tak strašně mrzí, že to v Americe nevydělalo víc peněz. Bože, když si představím, kam nás ty filmy mohly zavést... shame. Věčná shame. 
World of Warcraft: Battle for Azeroth
0 0
reagovat

Do_od

:+. BTW EA cca pred mesiacom zrušilo cz/sk podporu. 
664466
*:+*. BTW EA cca pred mesiacom zrušilo cz/sk podporu. 
Do_od
0 0
reagovat

Ragtag

Kompletní report o tom, co se stalo se Star Wars hrou od Visceralu - je to solidní čtivo.
664465
[url=https://kotaku.com/the-collapse-of-viscerals-ambitious-star-wars-game-1819916152]Kompletní report[/url] o tom, co se stalo se Star Wars hrou od Visceralu - je to solidní čtivo.
Ragtag
0 0
reagovat
Těch rozdílů krám-shop jsem si taky všiml. A když jsem si to počítal, krom Wolfa jsem u nich byl vlastně když jsem tehdy nikde nemohl sehnat
Metro a bral jsem od nich konzoli, protože jsem chtěl tu Arkham Knight
podobu.

Ale třeba takový Playcentrum, odtamtud jsem měl hry už na první PSko :D Byl jsem tehdy vykulenej už jen z toho, že tehdy pošta rozflákla krabičku WWF Smackdown a když posílali novou, šoupli k tomu OPS demo z anglickýho časáku  :)
664456
Těch rozdílů krám-shop jsem si taky všiml. A když jsem si to počítal, krom Wolfa jsem u nich byl vlastně když jsem tehdy nikde nemohl sehnat Metro a bral jsem od nich konzoli, protože jsem chtěl tu Arkham Knight podobu. Ale třeba takový Playcentrum, odtamtud jsem měl hry už na první PSko *:D* Byl jsem tehdy vykulenej už jen z toho, že tehdy pošta rozflákla krabičku WWF Smackdown a když posílali novou, šoupli k tomu OPS demo z anglickýho časáku  *:)*
0 0
reagovat
Ghost of Tsushima
neskutecnej trailer
664455
[url=https://www.youtube.com/watch?v=MUz539AeC5Y]Ghost of Tsushima[/url] neskutecnej trailer
0 0
reagovat
JRC je největší řetězec v ČR a jsou nejen nejdražší, ale ještě si připlácíš za nákup v kamenném obchodě. U her je to 50-100Kč a u HW klidně i 200Kč. Já u nich mrknu max. na bazar nebo když mají něco exkluzivně. Tohle podporovat fakt nechci.
664453
JRC je největší řetězec v ČR a jsou nejen nejdražší, ale ještě si připlácíš za nákup v kamenném obchodě. U her je to 50-100Kč a u HW klidně i 200Kč. Já u nich mrknu max. na bazar nebo když mají něco exkluzivně. Tohle podporovat fakt nechci.
0 0
reagovat
V JRC jsem teď málem sebou sekl, když jsem viděl ty ceny... Jak tam můžou prodávat Mortal Kombat XL za nějakých 1300,- když se dá běžně koupit za 500,-...  To ani nemluvím o tom, jak jsem si South Park pořídil ve zlaté edici z originálek za nějakých 1700 i s poštovným a v JRC to stojí 2200,-...
664413
V JRC jsem teď málem sebou sekl, když jsem viděl ty ceny... Jak tam můžou prodávat Mortal Kombat XL za nějakých 1300,- když se dá běžně koupit za 500,-...  To ani nemluvím o tom, jak jsem si South Park pořídil ve zlaté edici z originálek za nějakých 1700 i s poštovným a v JRC to stojí 2200,-...
0 0
reagovat

Sony

Já jsem „krabičkář“ :D takže beru z Playcentra na Smíchově, nebo z Originálek,  Wolfa jsem bral zas v edici z JRC.
664404
Já jsem „krabičkář“ *:D* takže beru z Playcentra na Smíchově, nebo z Originálek,  Wolfa jsem bral zas v edici z JRC.
Sony
0 0
reagovat
Co čas... Peníze... Já si pořídil South Park a zbytek počkám, až bude levnější...
664402
Co čas... Peníze... Já si pořídil South Park a zbytek počkám, až bude levnější...
0 0
reagovat

PlayStation Media Showcase

Ghost of Tsushima

Spider-Man

Detroit: Become Human  
To bude interaktivní masterpiece, Quantic Dream prostě umí. Day one.

God of War

Shadow of Colossus
Remake jedné z nejlepších her všech dob

The Last of Us Part II

Tak... kde na to všechno najít čas? :(
664397
[url=https://www.youtube.com/watch?v=MUz539AeC5Y]Ghost of Tsushima [/url] [url=https://www.youtube.com/watch?v=Pq02p3z3X2k]Spider-Man[/url] [url=https://www.youtube.com/watch?v=YtPmIBqRwQU]Detroit: Become Human   [/url]To bude interaktivní masterpiece, Quantic Dream prostě umí. Day one. [url=https://www.youtube.com/watch?v=EawtIu_RntE]God of War[/url]  [url=https://www.youtube.com/watch?v=i-eiJHiLhOs]Shadow of Colossus[/url] Remake jedné z nejlepších her všech dob [url=https://www.youtube.com/watch?v=UzdNECcio54]The Last of Us Part II [/url]Tak... kde na to všechno najít čas? :(
PlayStation Media Showcase
0 0
reagovat

Kostěj

chci si koupit Wolfensteina...všichni ho chválí... :-)
664388
chci si koupit Wolfensteina...všichni ho chválí... :-)
Kostěj
0 0
reagovat
Sony:
záleží jestli vim, že se mi to bude líbit. Když ne, tak na Steamu (kvůli refundu). Jestli jo, tak jdu na isthereanydeal.com, kde mě v 99% pošlou na uk.gamesplanet.com 8)
Když je to něco echt starýho (jako nedávno Modern Warfare) tak výjimečně na Kinguin (jo, já vim... :-).
664387
Sony: záleží jestli vim, že se mi to bude líbit. Když ne, tak na Steamu (kvůli refundu). Jestli jo, tak jdu na isthereanydeal.com, kde mě v 99% pošlou na uk.gamesplanet.com *8)* Když je to něco echt starýho (jako nedávno Modern Warfare) tak výjimečně na Kinguin (jo, já vim... *:-*).
0 0
reagovat

Kde nakupujete hry?

:)
664386
*:)*
Kde nakupujete hry?
0 0
reagovat
Já jsem proti veškerejm zvyklostem koupil TNC hned v první den a je to taková bomba, že jsem to musel přestat hrát, aby mi to chvíli vydrželo :D:+

Bethesda si vydáváním těch famózních FPSek u mě notně vylepšila renomé pošramocený těma svejma vlastníma výblitkama poslední doby.
664385
Já jsem proti veškerejm zvyklostem koupil TNC hned v první den a je to taková bomba, že jsem to musel přestat hrát, aby mi to chvíli vydrželo *:D**:+* Bethesda si vydáváním těch famózních FPSek u mě notně vylepšila renomé pošramocený těma svejma vlastníma výblitkama poslední doby.
0 0
reagovat
Wolfenstein: TNO je neuvěřitelná pecka, jedna z nejlepších příběhových her vůbec a navíc s úžasně zábavným a badass gameplayem.
A jsem ve dvou třetinách New Colossus a je to minimálně stejně dobré, v některých ohledech ještě lepší. MachineGames jsou kolosální borci.
664380
Wolfenstein: TNO je neuvěřitelná pecka, jedna z nejlepších příběhových her vůbec a navíc s úžasně zábavným a badass gameplayem. A jsem ve dvou třetinách New Colossus a je to minimálně stejně dobré, v některých ohledech ještě lepší. MachineGames jsou kolosální borci.
0 0
reagovat

do_Od

srovnání se zaklínačem :D:D:D Ok. To bych si od toho opravdu nesliboval.
664376
srovnání se zaklínačem *:D**:D**:D* Ok. To bych si od toho opravdu nesliboval.
do_Od
0 0
reagovat
Prokousávám se jedničkou, ale nějak ubermoc mě to nechytlo...

Spíš se těším, až mi dorazí Shadow of War, která půjde rovnou na bazar a já si místo ní pořídím nový (a moje první) Assassiny, které teď všichni srovnávají se Zaklínačem. 
664371
Prokousávám se jedničkou, ale nějak ubermoc mě to nechytlo... Spíš se těším, až mi dorazí Shadow of War, která půjde rovnou na bazar a já si místo ní pořídím nový (a moje první) Assassiny, které teď všichni srovnávají se Zaklínačem. 
0 0
reagovat

Wolfenstein 2

To je tak skvělý, že jsem zapomněl přeřídit čas a pomalu jít i spát.
Hraje tu někdo?
Všiml jsem si, že když jsem to včera pustil a do toho se mi stahoval patch, co vydali, nepřátelé třeba vůbec nepoužívali granáty. Kdežto teď je tahle „házená“ jeden z jejich nejoblíbenějších sportů.
664370
To je tak skvělý, že jsem zapomněl přeřídit čas a pomalu jít i spát. Hraje tu někdo? Všiml jsem si, že když jsem to včera pustil a do toho se mi stahoval patch, co vydali, nepřátelé třeba vůbec nepoužívali granáty. Kdežto teď je tahle „házená“ jeden z jejich nejoblíbenějších sportů.
Wolfenstein 2
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se