Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 6601 - 6620 Napsat příspěvek

Syberia 3

Hral niekto? Blíži sa jeseň a zima a ja potrebujem niečo na trávenie dlhých zimných večerov. Hral som iba jednotku. Nadväzuje to nejak na predošlé diely, či úplne nový príbeh?
663208
Hral niekto? Blíži sa jeseň a zima a ja potrebujem niečo na trávenie dlhých zimných večerov. Hral som iba jednotku. Nadväzuje to nejak na predošlé diely, či úplne nový príbeh?
Syberia 3
0 0
reagovat

axis

:D měl jsem použít asi ty uvozovky jako Karel, aby bylo jasno 
663204
:D měl jsem použít asi ty uvozovky jako Karel, aby bylo jasno 
axis
0 0
reagovat

do_Od

Místo jedničky Wolfíka si spíš zahraj Dooma...když už máš tu nostalgickou náladu. ;)
663203
Místo[url=https://youtu.be/C00n4rDUMNo] jedničky Wolfíka[/url] si spíš zahraj [url=https://youtu.be/f8aU4MYDsOQ]Dooma[/url]...když už máš tu nostalgickou náladu. *;)*
do_Od
0 0
reagovat

do_Od

Wolf "jednička" je geniální, takže dohnat!

(Na půjčení bohužel nemám ?) )
663200
Wolf "jednička" je geniální, takže dohnat! (Na půjčení bohužel nemám *?)* )
do_Od
0 0
reagovat
Z těch mě třeba nezajímá ani jedna ;D možná ten Wolf, ale ještě jsem nehrál jedničku. 

Já už budu mít letos jen GT Sport a Battlefront II. 
663199
Z těch mě třeba nezajímá ani jedna ;D možná ten Wolf, ale ještě jsem nehrál jedničku.  Já už budu mít letos jen GT Sport a Battlefront II. 
0 0
reagovat
Evil Within II
Wolf II
COD WWII
Dead Rising 4 (PS4)
South Park: TFbW
Far Cry 5

Clovek to chce hrat vsechno, ale vi, ze na to nema/nebude mit cas.

Aaaaaaa, instantni depka.
663195
Evil Within II Wolf II COD WWII Dead Rising 4 (PS4) South Park: TFbW Far Cry 5 Clovek to chce hrat vsechno, ale vi, ze na to nema/nebude mit cas. Aaaaaaa, instantni depka.
0 0
reagovat
A hlavne konecne vyjde South Park: Fractured but Whole:+ Wolfika dam taky, ale Evil Within jsem nehral prvni dil, tak nevim....
663188
A hlavne konecne vyjde South Park: Fractured but Whole*:+* Wolfika dam taky, ale Evil Within jsem nehral prvni dil, tak nevim....
0 0
reagovat
OST jsem si zrovna dávla dneska v práci, super. A vůbec jo, tohle jsem chtěl slyšet, čtyřka byla dokonalá. S přihlédnutím, že tu je za chvíli ještě novej Wolf a Evil Within, pomalu bych měl začít lobbovat za nějaký speciální volno :D
663186
OST jsem si zrovna dávla dneska v práci, super. A vůbec jo, tohle jsem chtěl slyšet, čtyřka byla dokonalá. S přihlédnutím, že tu je za chvíli ještě novej Wolf a Evil Within, pomalu bych měl začít lobbovat za nějaký speciální volno *:D*
0 0
reagovat
Hele, pořád hrozná pecka. Kratší a soustředěnější, nicméně po čtyřce další trefa do černého. Hlavně teda finále, ve čtyřce přišel vrchol jinde, tady mě ta poslední kapitola ale nadchla nejvíc ;) krásná gradace. Plus teda boží soundtrack. 
663183
Hele, pořád hrozná pecka. Kratší a soustředěnější, nicméně po čtyřce další trefa do černého. Hlavně teda finále, ve čtyřce přišel vrchol jinde, tady mě ta poslední kapitola ale nadchla nejvíc *;)* krásná gradace. Plus teda boží soundtrack. 
0 0
reagovat

do_Od

Dojmy z The Lost Legacy? Když to srovnáš s ostatními Uncharted díly ...
663181
Dojmy z The Lost Legacy? Když to srovnáš s ostatními Uncharted díly ...
do_Od
0 0
reagovat
Jo, lvl 4, hrál jsem včera asi dvě hoďky. Musel jsem předtím dojet Lost Legacy konečně :D

Jinak podepisuju, bál jsem se trochu té PS4 verze, ale hraje se to nakonec výborně. Trochu mě štvou ty loading screeny, taky mi jako neznalému prvního dílu chvíli trvalo, než jsem přišel na to, jak se držet hlavní kampaně a nezabíhat zatím do těch vedlejších misí, jinak ale spokojenost. Dnes se do toho pořádně opřu ;)

kdyžtak si mě přidej na PSku: r4_vens_
663169
Jo, lvl 4, hrál jsem včera asi dvě hoďky. Musel jsem předtím dojet Lost Legacy konečně *:D* Jinak podepisuju, bál jsem se trochu té PS4 verze, ale hraje se to nakonec výborně. Trochu mě štvou ty loading screeny, taky mi jako neznalému prvního dílu chvíli trvalo, než jsem přišel na to, jak se držet hlavní kampaně a nezabíhat zatím do těch vedlejších misí, jinak ale spokojenost. Dnes se do toho pořádně opřu *;)* kdyžtak si mě přidej na PSku: [b]r4_vens_[/b]
0 0
reagovat

Destiny 2

Tak po dvou dnech lvl 15 a zatím je to pecka. Působí to úplně jiným dojmem než první díl a to i oproti finální verzi s několika datadisky nebo nedávné betě. Vypilované skoro k dokonalosti. I ten pocit ze střílení a kontroly postavy mi přijde lepší.
Uvidíme jak na tom bude endgame.

Hraje to tu ještě někdo?
663168
Tak po dvou dnech lvl 15 a zatím je to pecka. Působí to úplně jiným dojmem než první díl a to i oproti finální verzi s několika datadisky nebo nedávné betě. Vypilované skoro k dokonalosti. I ten pocit ze střílení a kontroly postavy mi přijde lepší. Uvidíme jak na tom bude endgame. Hraje to tu ještě někdo?
Destiny 2
0 0
reagovat
Na PS4 a X-Box vyjde L. A. Noire.:+

Dodnes vzpomínám na Black Dahlia případy a jejich konečné rozuzlení. Radost hrát.
663147
Na PS4 a X-Box vyjde L. A. Noire.*:+* Dodnes vzpomínám na Black Dahlia případy a jejich konečné rozuzlení. Radost hrát.
0 0
reagovat

Life is Strange

Kurník nevím proč jsem tuhle hru tak dlouho ignoroval, ale hraju to poslední 2 dny včera jsem dohrál EP 3 a jsem z toho totálně mimo :D Naprosto geniální. Těším až to dohraji a rozhodně se těším na další díl co chystají.
663141
Kurník nevím proč jsem tuhle hru tak dlouho ignoroval, ale hraju to poslední 2 dny včera jsem dohrál EP 3 a jsem z toho totálně mimo :D Naprosto geniální. Těším až to dohraji a rozhodně se těším na další díl co chystají.
Life is Strange
0 0
reagovat

American McGee Alice 3

Takže nakonec ta trojka bude, supr, supr, supr.
663083
Takže nakonec ta [url=http://www.pcgamer.com/american-mcgee-is-working-on-an-alice-3-proposal/?utm_content=bufferc3ac9&utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=buffer_pcgamerfb]trojka[/url] bude, supr, supr, supr.
American McGee Alice 3
0 0
reagovat

Ex-SOLDIER

Zimoriavky a slza v oku... :+ exactly
"I wouldn't be here without you" - a to je proč je CDPR jinde než všichni ostatní. :+
663080
Zimoriavky a slza v oku... *:+* exactly "I wouldn't be here without you" - a to je proč je CDPR jinde než všichni ostatní. *:+*
Ex-SOLDIER
0 0
reagovat

Witcher 10th anniversary

Link

Zimoriavky a slza v oku...
663079
[url=https://youtu.be/zgqz8Je7P0s]Link[/url] Zimoriavky a slza v oku...
Witcher 10th anniversary
0 0
reagovat
To neni v tom. Problem je vraj v tom, ze ten mostovy level je 1:1 s povodnou verziou, ale ovladanie a chovanie Crasha je uz z trojky a preto je to take tazke. Ked som tam neskapal 40 krat tak ani raz, ale dal som to normalne. Ale poviem ti ze gamepad si to pretrpel :D
663076
To neni v tom. Problem je vraj v tom, ze ten mostovy level je 1:1 s povodnou verziou, ale ovladanie a chovanie Crasha je uz z trojky a preto je to take tazke. Ked som tam neskapal 40 krat tak ani raz, ale dal som to normalne. Ale poviem ti ze gamepad si to pretrpel *:D*
0 0
reagovat

(=LIFTY=)

Jako desetiletý jsem to té PS1 dal na 100%:D

Asi jsem už vyšel z formy/měl jsem s tím větší trpělivost.
663072
Jako desetiletý jsem to té PS1 dal na 100%*:D* Asi jsem už vyšel z formy/měl jsem s tím větší trpělivost.
(=LIFTY=)
0 0
reagovat

Crash

Hraje nekdo ty provazove mosty pocitve? Kdybych to nejel po lane, tak pristane PSko o tri patra niz... Staci mi ted ten Slippery cosi, to jsou TAKOVE nervy. Kdo to da na ruzovy diamant, tak by mel byt na chodniku slavy...
663069
Hraje nekdo ty provazove mosty pocitve? Kdybych to nejel po lane, tak pristane PSko o tri patra niz... Staci mi ted ten Slippery cosi, to jsou TAKOVE nervy. Kdo to da na ruzovy diamant, tak by mel byt na chodniku slavy...
Crash
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se