Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 6541 - 6560 Napsat příspěvek

South Park FBW

Stejně boží, jako předchozí díl. Hrozně mě baví jen tak chodit po South Parku a prohledávat každé zákoutí. A ta zápletka a příběh je luxusní. Kdo má rád South Park a už má nervy z každého nového komiksového filmu, tak si přijde na své.:)
664194
Stejně boží, jako předchozí díl. Hrozně mě baví jen tak chodit po South Parku a prohledávat každé zákoutí. A ta zápletka a příběh je luxusní. Kdo má rád South Park a už má nervy z každého nového komiksového filmu, tak si přijde na své.*:)*
South Park FBW
0 0
reagovat

Sid Meiers Civilization III - zadarmiko

664185
[url=https://www.humblebundle.com/store/sid-meiers-civilization-iii-complete]Na Humbebundle.[/url]
Sid Meiers Civilization III - zadarmiko
0 0
reagovat
Tam byl poškozenej chlap, to je v klidu... O tom se mluvit nebude. Leda že by byl teplej...
664127
Tam byl poškozenej chlap, to je v klidu... O tom se mluvit nebude. Leda že by byl teplej...
0 0
reagovat
Do toho se objevily informace o zneužívání ala Weinstein v Naughty Dog... Dobrý no...
664124
Do toho se objevily informace o zneužívání ala Weinstein v Naughty Dog... Dobrý no...
0 0
reagovat
Skutečně kvalitní hry se stávají raritou jen na tzv. AAA scéně, indie scéna je jich pořád plná :-)
664121
Skutečně kvalitní hry se stávají raritou jen na tzv. AAA scéně, indie scéna je jich pořád plná :-)
0 0
reagovat

Hunt Showdown

link

zajímavý hudební motiv :o
664120
[url=https://www.youtube.com/watch?v=-MlbAAaqNdA]link [/url]zajímavý hudební motiv *:o*
Hunt Showdown
0 0
reagovat
Cela herni branze ted nejak zmatkuje. Velka jmena odchazeji z velkych studii, studia se zaviraji, hry se rusi ci ukládají k ledu na neurcito, skutečne kvalitni hry se stavaji raritou apod., ale život jde preci jen dal.
664118
Cela herni branze ted nejak zmatkuje. Velka jmena odchazeji z velkych studii, studia se zaviraji, hry se rusi ci ukládají k ledu na neurcito, skutečne kvalitni hry se stavaji raritou apod., ale život jde preci jen dal.
0 0
reagovat
link

Plačte. TL;DR => Uncharted-Star Wars hra šla do koše, EA zavřelo Visceral a projekt se teď bude předělávat do multiplayerové verze s otevřeným světem. Pro mě jednoznačně nejhorší zpráva roku, ještě by mohl CD Projekt Red zrušit Cyberpunk a vyhlásit bankrot, Sony oznámit, že přestává vyrábět konzole a nechává trh Microsoftu a Rockstar odsunout RDR2 na 2019 a bylo by. Fuck.
664114
https://www.polygon.com/2017/10/17/16491166/ea-star-wars-games-visceral-games-dice-ea-motive-bioware Plačte. TL;DR => Uncharted-Star Wars hra šla do koše, EA zavřelo Visceral a projekt se teď bude předělávat do multiplayerové verze s otevřeným světem. Pro mě jednoznačně nejhorší zpráva roku, ještě by mohl CD Projekt Red zrušit Cyberpunk a vyhlásit bankrot, Sony oznámit, že přestává vyrábět konzole a nechává trh Microsoftu a Rockstar odsunout RDR2 na 2019 a bylo by. Fuck.
0 0
reagovat
Ja práveže tieto dni stražne vážne rozmýšľam nad kúpou Switcha. Nemám ani doma telku do ktorej by som ho zapojil, išiel by som cez monitor od PC. Ale aj tak by som to skôr hral so sebou. Ešte som ale nikdy nevlastnil konzolu od Nintenda. Neviem či sa mi tie hry budú páčiť. Ale Zelda aj MarioxRabbids vyzerajú hodne "up my alley".
664075
Ja práveže tieto dni stražne vážne rozmýšľam nad kúpou Switcha. Nemám ani doma telku do ktorej by som ho zapojil, išiel by som cez monitor od PC. Ale aj tak by som to skôr hral so sebou. Ešte som ale nikdy nevlastnil konzolu od Nintenda. Neviem či sa mi tie hry budú páčiť. Ale Zelda aj MarioxRabbids vyzerajú hodne "up my alley".
0 0
reagovat

Pe7er

...ta teda je :+
664068
...ta teda je *:+*
Pe7er
0 0
reagovat
Zitra konecne vychazi nova South Park hra a kdyz jsem dnes videl toto Video tak jsem fakt rad, ze uz mam od unora predobjednanou Gold Edici:D
664065
Zitra konecne vychazi nova South Park hra a kdyz jsem dnes videl toto [url=https://m.youtube.com/watch?t=324s&v=Rid8SY9-Cp4]Video[/url] tak jsem fakt rad, ze uz mam od unora predobjednanou Gold Edici*:D*
0 0
reagovat

Sony

mám doma krajšiu :D link
664064
mám doma krajšiu *:D* https://imgur.com/MQyoxmA
Sony
0 0
reagovat

Konzole

...vcera jsem si objednal konzoli...snad dorazi :)

link
664061
...vcera jsem si objednal konzoli...snad dorazi *:)* https://mobilizujeme.cz/clanky/milujete-stare-hry-retro-konzoli-sezenete-za-pouhych-500-korun
Konzole
0 0
reagovat

Gonzi

:D You know nothing.
Je to úplně jinde. Ale grind je to solidní, o tom žádná.
Žije, ofika snad jedou pořád. Já to tak 5-6 let nehrál. Teď to zase zkouší oživit, tak na to najedu.

A jo, je. Svět, lore, mechanika postav a boje, propracovanost, náročnost (i když to je v základu strašnej žrout času, což tenhle novej server nebude), jasně daný leč někdy přehnaně malý procentuální šance na drop (díky tomu takovej grind), skvělá hudba... Tý hře se dá vytknout máloco. Možná by mohla mít víc questů, ale i ty nějaký jsou. Já si radši takhle pěkně zaklikám než běhám za šipkama rádoby zajímavejch questů. 
663991
*:D* You know nothing. Je to úplně jinde. Ale grind je to solidní, o tom žádná. Žije, ofika snad jedou pořád. Já to tak 5-6 let nehrál. Teď to zase zkouší oživit, tak na to najedu. A jo, je. Svět, lore, mechanika postav a boje, propracovanost, náročnost (i když to je v základu strašnej žrout času, což tenhle novej server nebude), jasně daný leč někdy přehnaně malý procentuální šance na drop (díky tomu takovej grind), skvělá hudba... Tý hře se dá vytknout máloco. Možná by mohla mít víc questů, ale i ty nějaký jsou. Já si radši takhle pěkně zaklikám než běhám za šipkama rádoby zajímavejch questů. 
Gonzi
0 0
reagovat

Godlike

Ragnarok? To ještě žije? :D
Doteď si pamatuju, jak stupidní grind festival to byl.
Není hned první tutoriálový úkol něco jako "zabij 50 poringů"? :-D a člověk tam hodinu chodí v prostoru 10x10 m a zabíjí :D
Já jen, že nechápu "Pro mě stále jedno z nejlepších MMO".
663988
Ragnarok? To ještě žije? *:D* Doteď si pamatuju, jak stupidní grind festival to byl. Není hned první tutoriálový úkol něco jako "zabij 50 poringů"? :-D a člověk tam hodinu chodí v prostoru 10x10 m a zabíjí *:D* Já jen, že nechápu "Pro mě stále jedno z nejlepších MMO".
Godlike
0 0
reagovat
Pánové, to je právě ono - úplně původně, podpořeno tim, jak to tu do_Od vychválil, chtěl jsem si jít pro Uncharted. Pak jsem kouknul na ty 3-4 nedohratý ležáky, Assassin. Na Origins se těšim, vychází ... ve stejnej den jako novej Wolf. A jsme zas u toho :D
663985
Pánové, to je právě ono - úplně původně, podpořeno tim, jak to tu do_Od vychválil, chtěl jsem si jít pro Uncharted. Pak jsem kouknul na ty 3-4 nedohratý ležáky, Assassin. Na Origins se těšim, vychází ... ve stejnej den jako novej Wolf. A jsme zas u toho *:D*
0 0
reagovat
Shadow of War mě bohužel mine, nehodlám podporovat praxi rvaní mikrotransakcí no non-F2P singleplayerových her.
663982
Shadow of War mě bohužel mine, nehodlám podporovat praxi rvaní mikrotransakcí no non-F2P singleplayerových her.
0 0
reagovat

PetaBlack

Ještě teda připomenu zrovna releasnutý Middle-Earth: Shadow of War, když už jsme na filmovým webu.
663976
Ještě teda připomenu zrovna releasnutý Middle-Earth: Shadow of War, když už jsme na filmovým webu.
PetaBlack
0 0
reagovat

PetaBlack

Vykasli sa na Syndicate a rovno si vpal o chvilu vychadzajuci Origins. Ten by ti rozlohou mal vydrzat na par dlhych tyzdnov.
663970
Vykasli sa na Syndicate a rovno si vpal o chvilu vychadzajuci Origins. Ten by ti rozlohou mal vydrzat na par dlhych tyzdnov.
PetaBlack
0 0
reagovat

departed

Díky, píšu si. Nevim tedy klasicky kdy, ale rád bych se k tomu dostal :D. A mám takový tušení, že tak jak jsem propadnul Black Flagu, to samý mě čeká i se Zaklínačem, kterej se mi tu taky válí skoro rok ...
663969
Díky, píšu si. Nevim tedy klasicky kdy, ale rád bych se k tomu dostal *:D*. A mám takový tušení, že tak jak jsem propadnul Black Flagu, to samý mě čeká i se Zaklínačem, kterej se mi tu taky válí skoro rok ...
departed
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se