Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 16001 - 16020 Napsat příspěvek
Po Arnieho linii to celkem sedi... Have a fun. ;)
Osobne bych radsi singl projekce (tady uz jsem OT)... jeden film to v kombinaci vzdycky odnese... minule jsem chte nechte u Die Hard "odpocival". ;)
491026
Po Arnieho linii to celkem sedi... Have a fun. ;) Osobne bych radsi singl projekce (tady uz jsem OT)... jeden film to v kombinaci vzdycky odnese... minule jsem chte nechte u Die Hard "odpocival". ;)
0 0
reagovat
O Con Airu přemejšlím, naposled jsem ho viděl v přepočtu za 3 stovky, ale nějak se mi do něj nechce (Cusacka prostě nesnášim a ani nabušenej Nic to zatím nedokázal zvrátit). Nicméně jeho čas jednou taky přijde. Spíš jsem měl v plánu kombo s Welcome to the Jungle, jakožto pokusem o akčňák ve starým stylu. ;)
491024
O Con Airu přemejšlím, naposled jsem ho viděl v přepočtu za 3 stovky, ale nějak se mi do něj nechce (Cusacka prostě nesnášim a ani nabušenej Nic to zatím nedokázal zvrátit). Nicméně jeho čas jednou taky přijde. Spíš jsem měl v plánu kombo s Welcome to the Jungle, jakožto pokusem o akčňák ve starým stylu. *;)*
0 0
reagovat

Psema

Výborně! Tak to musíme udělat co nejdřív projekci. Nejlíp v kombu s Con Airem.:))
491021
Výborně! Tak to musíme udělat co nejdřív projekci. Nejlíp v kombu s Con Airem.*:))*
Psema
0 0
reagovat
musím tu herní debatu malinko rozbít malým upozorněním, že mi theHut právě odeslal BR Komanda.:D
491018
musím tu herní debatu malinko rozbít malým upozorněním, že mi theHut právě odeslal BR Komanda.*:D*
0 0
reagovat
MGS 4 by mel byt urcite v cervnu... A kapacita media nebude asi stacit ;) Ale jak rika stcko, v microsoftu jim je to jedno, oni vydaji zase nejakou novou konzoli, rekl bych ten X-BOX 720 :D
491009
MGS 4 by mel byt urcite v cervnu... A kapacita media nebude asi stacit *;)* Ale jak rika stcko, v microsoftu jim je to jedno, oni vydaji zase nejakou novou konzoli, rekl bych ten X-BOX 720 *:D*
0 0
reagovat

Pumiix

Nie dual layery. Myslel som VMD, o ktorých sme sa už pred nejakým časom bavili.
491004
Nie dual layery. Myslel som VMD, o ktorých sme sa už pred nejakým časom bavili.
Pumiix
0 0
reagovat
Je to tak. Na wikipedii píšou Media: 4 × DVD-DL. To už je jukebox jak stará rpg od Black isle :)
491002
Je to tak. Na wikipedii píšou Media: 4 × DVD-DL. To už je jukebox jak stará rpg od Black isle :)
0 0
reagovat

imf

O dummy souborech vím, ale tady si Kojima stěžuje, že se na disk sotva vešli a už nezbylo místo na lokální dabing, takže v USA bude jen USA dabing, atd.

A na více disků na XBOX už věci vychází. Pokud se nepletu, tak Lost oddysey je na více dvouvrstvých mediích.
491001
O dummy souborech vím, ale tady si Kojima stěžuje, že se na disk sotva vešli a už nezbylo místo na lokální dabing, takže v USA bude jen USA dabing, atd. A na více disků na XBOX už věci vychází. Pokud se nepletu, tak Lost oddysey je na více dvouvrstvých mediích.
imf
0 0
reagovat
Dual Layery:))
491000
Dual Layery*:))*
0 0
reagovat

imf

Možno by mohol siahnuť po tých multy-vrstvových DVD diskoch (stále zabúdoam, ako sa značia). To by mohlo tento problém čiastočne vyriešiť.
490998
Možno by mohol siahnuť po tých multy-vrstvových DVD diskoch (stále zabúdoam, ako sa značia). To by mohlo tento problém čiastočne vyriešiť.
imf
0 0
reagovat
Vyjimky samozrejme existuji. Jenom jsem chtel rict, ze s optimalizaci co do velikosti si Sony nemusi delat hlavu, ale vetsina her porad jeste ani nelize tech 8.5GB... Microsofti fanousci pak mozna budou muset zonglovat s vice disky (i na PC jsme to sveho casu zvladli), protoze MS zkratka nemuze zacit vydavat na jinem mediu, kdyz ma na trhu dvacet milionu konzoli JEN s DVD mechanikou.
490997
Vyjimky samozrejme existuji. Jenom jsem chtel rict, ze s optimalizaci co do velikosti si Sony nemusi delat hlavu, ale vetsina her porad jeste ani nelize tech 8.5GB... Microsofti fanousci pak mozna budou muset zonglovat s vice disky (i na PC jsme to sveho casu zvladli), protoze MS zkratka nemuze zacit vydavat na jinem mediu, kdyz ma na trhu dvacet milionu konzoli JEN s DVD mechanikou.
0 0
reagovat

imf

MGS4 zrejme nebude mať žiadne dummy súbory. Tam sa už priamo Kojima sťažuje, že nemá dosť miesta :)
490995
MGS4 zrejme nebude mať žiadne dummy súbory. Tam sa už priamo Kojima sťažuje, že nemá dosť miesta *:)*
imf
0 0
reagovat
Pokud Microsoft rekne, ze neco nedela, vetsinou je to do pul roka na trhu (viz dementovani HDMI, konzoli s vetsim diskem apod.). A co se tyce PS3 a rozezranosti dat, pokud si o tom neco prectete, zjistite, ze na ty BD disky se bezne davaji dummy soubory o velikosti nekolika GB nebo se zkratka nekomprimuje zvuk. Proc? Protoze je tam dost mista a protoze pirati se pak musi tahat ne s 4GB, ale treba s 20GB... a to je nepotesi. ;)
490994
Pokud Microsoft rekne, ze neco nedela, vetsinou je to do pul roka na trhu (viz dementovani HDMI, konzoli s vetsim diskem apod.). A co se tyce PS3 a rozezranosti dat, pokud si o tom neco prectete, zjistite, ze na ty BD disky se bezne davaji dummy soubory o velikosti nekolika GB nebo se zkratka nekomprimuje zvuk. Proc? Protoze je tam dost mista a protoze pirati se pak musi tahat ne s 4GB, ale treba s 20GB... a to je nepotesi. ;)
0 0
reagovat
Tak to budú asi hudba a dabing v audistopách alebo nejaká podobná somarina ?)
490991
Tak to budú asi hudba a dabing v audistopách alebo nejaká podobná somarina *?)*
0 0
reagovat
rikali to v nejakym videu
490990
rikali to v nejakym videu
0 0
reagovat

st39.6

Si si istý, že ho používajú realtime? Častokrát som sa stretol s prípadmi, kedy boli síce filmy renderované v engine hry, ale z nejakého nepochopiteľného dôvodu uložené do klasických video-kontajnerov.
490989
Si si istý, že ho používajú realtime? Častokrát som sa stretol s prípadmi, kedy boli síce filmy renderované v engine hry, ale z nejakého nepochopiteľného dôvodu uložené do klasických video-kontajnerov.
st39.6
0 0
reagovat
renderovany sekvence tam imo nebudou. videovstupy pouzivaj nazivo engine hry
490988
renderovany sekvence tam imo nebudou. videovstupy pouzivaj nazivo engine hry
0 0
reagovat
Hlavně případ MGS4 je imho jen marketing. Kdyby použili nějakou kompresi a spol, rozhodně to nebude tak veliké. S tímhle budou mít možná kratší loadovací časy, ale nevěřím, že plnou kapacitu využili nějak smysluplně.. Určitě tam bude spousta renderovaných sekvencí ve všech možných rozlišení, atd.
490986
Hlavně případ MGS4 je imho jen marketing. Kdyby použili nějakou kompresi a spol, rozhodně to nebude tak veliké. S tímhle budou mít možná kratší loadovací časy, ale nevěřím, že plnou kapacitu využili nějak smysluplně.. Určitě tam bude spousta renderovaných sekvencí ve všech možných rozlišení, atd.
0 0
reagovat
Ale ten nadpis je skutočne za všetky drobné "Ceny Blu-ray prehrávačov neočakávane stúpli"
490985
Ale ten nadpis je skutočne za všetky drobné "Ceny Blu-ray prehrávačov [b]neočakávane[/b] stúpli"
0 0
reagovat

Gorecki

Připadá mi to jako zpráva typu "Jedna bába povídala".

lubo: díky za vysvětlení;) Jen to prostě dokazuje, že abys udělal supr vypadajcí hru nepotřebuješ kvůli tomu Blu-ray disk:)
490984
Připadá mi to jako zpráva typu "Jedna bába povídala". lubo: díky za vysvětlení*;)* Jen to prostě dokazuje, že abys udělal supr vypadajcí hru nepotřebuješ kvůli tomu Blu-ray disk*:)*
Gorecki
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se