Po Arnieho linii to celkem sedi... Have a fun. ;)
Osobne bych radsi singl projekce (tady uz jsem OT)... jeden film to v kombinaci vzdycky odnese... minule jsem chte nechte u Die Hard "odpocival". ;)
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
Ale jak rika stcko, v microsoftu jim je to jedno, oni vydaji zase nejakou novou konzoli, rekl bych ten X-BOX 720 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Jen to prostě dokazuje, že abys udělal supr vypadajcí hru nepotřebuješ kvůli tomu Blu-ray disk
|
reagovat
|