Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 37121 - 37140 Napsat příspěvek

xxendxx

Pokud se tu rozjede debata na toto téma, byl bych rád o zásadní používání Spoiler Alertů, jelikož jsem línej a jedu to v češtině, tak jsem teďka u složení TOP 7...

Jelikož jsem velkej fanda do jídla a i se snažím býti obstojným kuchařem, tak mě ty lidi naprosto fascinují... Je to neuvěřitelné, co dokáží a ten trénink, co dostávají celý týden jim závidím :D

Tak či onak jsem čtvrtou sezonou docela zklamán, jelikož z toho udělali reality show. Nevím jestli jsem první sezony měl pivřené oči a neviděl to, ale tentokrát z toho udělali naprostou reality show a více sází na vztahy mezi soutěžícími, než na samotné jídlo... Možná to tak bylo vždycky a já to jenom neviděl... nevím...
604059
Pokud se tu rozjede debata na toto téma, byl bych rád o zásadní používání Spoiler Alertů, jelikož jsem línej a jedu to v češtině, tak jsem teďka u složení TOP 7... Jelikož jsem velkej fanda do jídla a i se snažím býti obstojným kuchařem, tak mě ty lidi naprosto fascinují... Je to neuvěřitelné, co dokáží a ten trénink, co dostávají celý týden jim závidím *:D* Tak či onak jsem čtvrtou sezonou docela zklamán, jelikož z toho udělali reality show. Nevím jestli jsem první sezony měl pivřené oči a neviděl to, ale tentokrát z toho udělali naprostou reality show a více sází na vztahy mezi soutěžícími, než na samotné jídlo... Možná to tak bylo vždycky a já to jenom neviděl... nevím...
xxendxx
0 0
reagovat

MasterChef US s04

zdaleka nejlepsi serka US masterchefa. I kdyz je to po milionty to samy, melo to drajv. Nikomu jinymu jsem tu vyhru nepral tolik, jako tomuhle cloveku. Az na konci ukapla slzicka.
604057
zdaleka nejlepsi serka US masterchefa. I kdyz je to po milionty to samy, melo to drajv. Nikomu jinymu jsem tu vyhru nepral tolik, jako tomuhle cloveku. Az na konci ukapla slzicka.
MasterChef US s04
0 0
reagovat
IT Crowd se vrátí 27. září :+
604056
IT Crowd se vrátí 27. září *:+*
0 0
reagovat

Orange is the new Black

No tak jsem to dokoukal, ale pocity jsou rozpačité - nevím totiž zda se tvůrkyni vyplatí hrát na obě noty - jak komedie, tak i drama. Konec série byl teda fakt vypjatej, a posune příběh velkým směřem dopředu (ačkoliv to není ten směr jak bych si přál). Taylor Schilling je v roli Piper děsně sympatická a to je ten problém, přeju jí aby se dostala co nejrychleji z vězení ?)

.... ale to by znamenalo konec seriálu nebo snad ne ? Nevidím vtom tu pointu držet diváky na sympatické postavě když se jí dějou jen samé ošklivé věci - jo jasně realita je bitch, ale jestli to takhle bude pokračovat dál tak tu máme fuckin Sookie no.2.

Nicméně abych něják obohatil tento "wall of art/text" rád bych ho zakončil otázkou zda-li se těšíte na pokračování a jaký směr a vývoj seriálu by vám vyhovoval ? 8)
604049
No tak jsem to dokoukal, ale pocity jsou rozpačité - nevím totiž zda se tvůrkyni vyplatí hrát na obě noty - jak komedie, tak i drama. Konec série byl teda fakt vypjatej, a posune příběh velkým směřem dopředu (ačkoliv to není ten směr jak bych si přál). Taylor Schilling je v roli Piper děsně sympatická a to je ten problém, přeju jí aby se dostala co nejrychleji z vězení *?)* .... ale to by znamenalo konec seriálu nebo snad ne ? Nevidím vtom tu pointu držet diváky na sympatické postavě když se jí dějou jen samé ošklivé věci - jo jasně realita je bitch, ale jestli to takhle bude pokračovat dál tak tu máme fuckin Sookie no.2. Nicméně abych něják obohatil tento "wall of art/text" rád bych ho zakončil otázkou zda-li se těšíte na pokračování a jaký směr a vývoj seriálu by vám vyhovoval ? *8)*
Orange is the new Black
0 0
reagovat

Sanitka 2 díl

2 díl opět skvělej, fakt mě to baví!
604039
2 díl opět skvělej, fakt mě to baví!
Sanitka 2 díl
0 0
reagovat
Forbrydelsen je zpátky a jeho druhá řada si nezadá s kvalitou výborné první série. Uvidíme, jak to celé dopadne, ale našlápnuté je to skvěle. :+
604015
[b]Forbrydelsen[/b] je zpátky a jeho druhá řada si nezadá s kvalitou výborné první série. Uvidíme, jak to celé dopadne, ale našlápnuté je to skvěle. *:+*
0 0
reagovat

Futudrama

Já doufám zase v nějaký film. :) Ale mohl by se toho chytnout Netflix nebo tak někdo, tady by to mělo internetový potenciál velký.
604014
Já doufám zase v nějaký film. *:)* Ale mohl by se toho chytnout Netflix nebo tak někdo, tady by to mělo internetový potenciál velký.
Futudrama
0 0
reagovat

Futurama

Dojemné... Ale jako ukončení naprosto nedostačující. Tak snad zase někdy, na nějaký jiný kabelovce...
604012
Dojemné... Ale jako ukončení naprosto nedostačující. Tak snad zase někdy, na nějaký jiný kabelovce...
Futurama
0 0
reagovat
druha pulka posledni serie byla celkem slaba, ale posledni 2-3 dily byly naprosto paradni
603997
druha pulka posledni serie byla celkem slaba, ale posledni 2-3 dily byly naprosto paradni
0 0
reagovat

JohnyD

stejně jako s Pittem v SE7EN
603993
stejně jako s [spoiler] Pittem v SE7EN[/spoiler]
JohnyD
0 0
reagovat

Futurama

Co říkáte na konec Futuramy? Poslední díly se utrhli ze řetězu.Konec byl takov jaký všichni čekali, ale jsem s ním spokojen.
603992
Co říkáte na konec Futuramy? Poslední díly se utrhli ze řetězu.Konec byl takov jaký všichni čekali, ale jsem s ním spokojen.
Futurama
0 0
reagovat

The Killing

Mi to nevadi. Je spousta dalsich serialu a natahovani mne moc nebavi. Navic ted maji Low Winter Sun, coz se veze na podobne vlne.
603964
Mi to nevadi. Je spousta dalsich serialu a natahovani mne moc nebavi. Navic ted maji Low Winter Sun, coz se veze na podobne vlne.
The Killing
0 0
reagovat

The Killing

Takže AMC to znova zrušila a Netflix dal od toho ruky preč, takže sa asi nedozvieme, čo sa stalo s Linden zase pekne dlho.

Škoda, tretia sérka bola hodne fajn, až na ten unáhlený koniec.
603963
Takže AMC to znova zrušila a Netflix dal od toho ruky preč, takže sa asi nedozvieme, čo sa stalo s Linden zase pekne dlho. Škoda, tretia sérka bola hodne fajn, až na ten unáhlený koniec.
The Killing
0 0
reagovat

Tony

čekal jsem hodně, ale tohle opravdu ne:D:D:D:+ Jinak teda ten Dario je jedna z mála postav, kterou si pamatuju, takže je fakt super, že zrovna jej přeobsadí...
603935
čekal jsem hodně, ale tohle opravdu ne*:D**:D**:D**:+* Jinak teda ten Dario je jedna z mála postav, kterou si pamatuju, takže je fakt super, že zrovna jej přeobsadí...
Tony
0 0
reagovat

Tony

To bylo tak vtipné... :-
603932
To bylo tak [link="http://understandingjapanese.files.wordpress.com/2012/11/face_wall.jpg"]vtipné[/link]... *:-*
Tony
0 0
reagovat
Jo no, novej Daario bude mužnější :D
603930
Jo no, novej Daario bude [link="http://userserve-ak.last.fm/serve/_/42105923/Michiel+Huisman+image80ky2.jpg"]mužnější[/link] *:D*
0 0
reagovat

GoT

To jako fakt?, dyť byl Daario otřesnej .. kdyby to tady křičeli čtrnáctky odkojený MTV, ale dospělí chlapi .. :D
603929
To jako fakt?, dyť byl Daario otřesnej .. kdyby to tady křičeli čtrnáctky odkojený MTV, ale dospělí chlapi .. *:D*
GoT
0 0
reagovat

Memphis

Přeobsadili i Gregora 'Horu' Clegane (zase) a taky Tommena Baratheona. Ale toho Daaria HBO neodpustím. :(:-
603926
Přeobsadili i Gregora 'Horu' Clegane (zase) a taky Tommena Baratheona. Ale toho Daaria HBO neodpustím. *:(**:-*
Memphis
0 0
reagovat

GoT

Hm, tak zjevně ve se ve čtvrtý sezóně dočkáme i Sigur Rós. :D Jinak trochu nemilým překvapením pro mě bylo zjištění, že přeobsadili Daaria Naharise...
603924
Hm, tak zjevně ve se ve čtvrtý sezóně dočkáme i Sigur Rós. *:D* Jinak trochu nemilým překvapením pro mě bylo zjištění, že přeobsadili Daaria Naharise...
GoT
0 0
reagovat

The Moaning of Life aneb televízna udalosť roka

Každý máme niečo a Karl Pilkington má nový seriál! Sky ho asi len tak nepustí. link :D
603916
Každý máme niečo a Karl Pilkington má nový seriál! Sky ho asi len tak nepustí. http://www.youtube.com/watch?v=UDoAUYnDLCg *:D*
The Moaning of Life aneb televízna udalosť roka
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se