Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 37161 - 37180 Napsat příspěvek
Jak mozete dat newsroom bez tituliek?!? Tam je taka kadencia slov, ze mam problem to pochopit ked to citam a ne este aby som rozumel bez tituliek :D
604197
Jak mozete dat newsroom bez tituliek?!? Tam je taka kadencia slov, ze mam problem to pochopit ked to citam a ne este aby som rozumel bez tituliek *:D*
0 0
reagovat

Dexter S08E11

No, scenáristi to pekne dojebali. A pritom tá séria ešte tak v polovici vyzerala viac než nádejne.
604194
No, scenáristi to pekne dojebali. A pritom tá séria ešte tak v polovici vyzerala viac než nádejne.
Dexter S08E11
0 0
reagovat

The Newsroom

Ty dva poslední díly mě dostaly, a konec devítky jsem regulérně probrečel.
Nejlepší věc v televizi. Na víc se teď nezmůžu...
604193
Ty dva poslední díly mě dostaly, a konec devítky jsem regulérně probrečel. Nejlepší věc v televizi. Na víc se teď nezmůžu...
The Newsroom
0 0
reagovat
konečně podzimní seriálová sezona :-) a dneska Boardwalk empire 4 serie 1 a 2 díl zaraz :-)
jupííí
604184
konečně podzimní seriálová sezona :-) a dneska Boardwalk empire 4 serie 1 a 2 díl zaraz :-) jupííí
0 0
reagovat

Top Of The Lake

Videl to niekto a vie zreferovať resp. prirovnať to k niečomu? Rád by som si pozrel nejakú kvalitnú krimi/drama minisériu v tieto upršané dni a keďže až moc civilné The Fall ma nechytilo a u Life of Crime sa nemôžem dokopať k druhej časti. Tak chcem skúsiť niečo nové. Trailer tu: link

Dík 8)


604178
Videl to niekto a vie zreferovať resp. prirovnať to k niečomu? Rád by som si pozrel nejakú kvalitnú krimi/drama minisériu v tieto upršané dni a keďže až moc civilné The Fall ma nechytilo a u Life of Crime sa nemôžem dokopať k druhej časti. Tak chcem skúsiť niečo nové. Trailer tu: http://www.youtube.com/watch?v=TujPm45jhLw Dík *8)*
Top Of The Lake
0 0
reagovat

Homeland

Tak s tímhle jsem nadobro skončil. Už ani nevím, proč a jak jsem dokoukal druhou řadu, ale tohle nikdy víc.
604176
Tak s tímhle jsem nadobro skončil. Už ani nevím, proč a jak jsem dokoukal druhou řadu, ale tohle nikdy víc.
Homeland
0 0
reagovat
Ještě dva díly a definitivní konec.
604175
Ještě dva díly a definitivní konec.
0 0
reagovat
Breaking Bad bude pokračovat další sérií, a nebo už je to teď uzavřené?
604174
Breaking Bad bude pokračovat další sérií, a nebo už je to teď uzavřené?
0 0
reagovat

Sleepy Hollow

Na první díl úplná paráda. Pokud pojedou v podobném tempu, tak má určitě cenu sledovat.
604172
Na první díl úplná paráda. Pokud pojedou v podobném tempu, tak má určitě cenu sledovat.
Sleepy Hollow
0 0
reagovat

Breaking Bad posledna epizoda

Na imdb som 10/10 pri takmer 12 000 hodnoteniach este nevidel. :o:+
604171
Na [link="http://www.imdb.com/title/tt2301451/"]imdb[/link] som 10/10 pri takmer 12 000 hodnoteniach este nevidel. *:o**:+*
Breaking Bad posledna epizoda
0 0
reagovat
Na proplesknutí byla od začátku, poslední 2-3 sezóny na zabití a teď už fakt netuším, co horšího jí udělat.
604166
Na proplesknutí byla od začátku, poslední 2-3 sezóny na zabití a teď už fakt netuším, co horšího jí udělat.
0 0
reagovat

zahron

Tak na túto vetu sa extrémne teším. Kým v prvých štyroch sezónach som Skyler takmer fandil, pretože som celkom chápal ten ženský pohľad na vec a nutnosť konať tak, ako konala, tak v tejto sezóne uffffff, už by som ju dávno preplieskal.
604164
Tak na túto vetu sa extrémne teším. Kým v prvých štyroch sezónach som Skyler takmer fandil, pretože som celkom chápal ten ženský pohľad na vec a nutnosť konať tak, ako konala, tak v tejto sezóne uffffff, už by som ju dávno preplieskal.
zahron
0 0
reagovat

Newsroom

Naprostá špička :o

TedGeorge, KarelR a ostatní - díky že jste mě do Newsroomu "donutili", sypu si popel na hlavu že to vůbec bylo potřeba.
604163
Naprostá špička *:o* TedGeorge, KarelR a ostatní - díky že jste mě do Newsroomu "donutili", sypu si popel na hlavu že to vůbec bylo potřeba.
Newsroom
0 0
reagovat

duro

"You stupid bitch" - Walter White


Poslední epizoda uplně největší mazec, nejlepší telefonní rozhovor snad ever 8)8)
604162
"You stupid bitch" - Walter White Poslední epizoda uplně největší mazec, nejlepší telefonní rozhovor snad ever *8)**8)*
duro
0 0
reagovat

Breaking Bad

Ja teda patrím k tým, ktorí piatu sériu dlho odkladali, lebo sa mi zdalo, že to už bude navyše, ale po tých vašich výkrikoch som konečne začal a po štyroch epizódach na jeden dúšok si zase rochním v pocite, že je to najlepšie napísaný seriál súčasnosti a myslím, že vás veľmi rýchlo dobehnem...

:+
604161
Ja teda patrím k tým, ktorí piatu sériu dlho odkladali, lebo sa mi zdalo, že to už bude navyše, ale po tých vašich výkrikoch som konečne začal a po štyroch epizódach na jeden dúšok si zase rochním v pocite, že je to najlepšie napísaný seriál súčasnosti a myslím, že vás veľmi rýchlo dobehnem... *:+*
Breaking Bad
0 0
reagovat

Vardant

Ja nemám silu tú osmičku Dextera ani začať, nieto ešte dopozerať.
604153
Ja nemám silu tú osmičku Dextera ani začať, nieto ešte dopozerať.
Vardant
0 0
reagovat
Takže má cenu dokoukávat BB, já dal 2 díly nový sérky a pak jsem to zabalil...
604134
Takže má cenu dokoukávat BB, já dal 2 díly nový sérky a pak jsem to zabalil...
0 0
reagovat
Vardant
nediva, ja skoncil u sedme epizody a nemam duvod to dodivat :-D

killerzeli
Tak Munn hraje asocialku, takze to mi to sedi.
604133
[b]Vardant[/b] nediva, ja skoncil u sedme epizody a nemam duvod to dodivat :-D [b]killerzeli[/b] Tak Munn hraje asocialku, takze to mi to sedi.
0 0
reagovat

Vardant

Tak, jednu epizodu ještě nějak dáš, ne?
Já jsem se teď čerstvě dostal s Breaking Bad na aktuální dění (a že se tam dějou neuvěřitelný věci :o) a až mě mrzí, jak moc to Dexter v přímým srovnání schytává.
604131
Tak, jednu epizodu ještě nějak dáš, ne? Já jsem se teď čerstvě dostal s Breaking Bad na aktuální dění (a že se tam dějou neuvěřitelný věci *:o*) a až mě mrzí, jak moc to Dexter v přímým srovnání schytává.
Vardant
0 0
reagovat

Vincent

Doufal jsem, že se ještě někdo ozve. Škoda :)

BranoZ
Ano, myslel.

kubqo
Však jsem říkal, že nová sezona je lepší a dokoukal jsem 8 sezon Dextera, kde to šlo s kvalitou z kopce rychleji než kariéra Seana Patricka Flaneryho...
604130
Doufal jsem, že se ještě někdo ozve. Škoda *:)* [b]BranoZ[/b] Ano, myslel. [b]kubqo[/b] Však jsem říkal, že nová sezona je lepší a dokoukal jsem 8 sezon Dextera, kde to šlo s kvalitou z kopce rychleji než kariéra Seana Patricka Flaneryho...
Vincent
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se