Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 37121 - 37140 Napsat příspěvek

Brooklyn Nine-Nine

:D:D:D:D:D Brečím smíchy. S tímhle rozhodně zůstanu. Perfektní start.
604342
*:D**:D**:D**:D**:D* Brečím smíchy. S tímhle rozhodně zůstanu. Perfektní start.
Brooklyn Nine-Nine
0 0
reagovat

TedGeorge

V tom případě by se měli dohodnout s HBO. Scénáře, které si já přdstavuju zahrnují velké množství nahoty.
604341
V tom případě by se měli dohodnout s HBO. Scénáře, které si já přdstavuju zahrnují velké množství nahoty.
TedGeorge
0 0
reagovat

Brooklyn Nine Nine

Piloty komedií snad vždycky stojej za pytel, ale tohle má rozhodně potenciál. V podstatě prodloužená verze traileru, mám z toho ale takový Office/Parks and Rec vibes, že by to v budoucnu mohlo výborně fungovat.
604339
Piloty komedií snad vždycky stojej za pytel, ale tohle má rozhodně potenciál. V podstatě prodloužená verze traileru, mám z toho ale takový Office/Parks and Rec vibes, že by to v budoucnu mohlo výborně fungovat.
Brooklyn Nine Nine
0 0
reagovat

TedGeorge

Kdyby jen Karel.
Ale musí tam být Hayley ?)
604337
Kdyby jen Karel. [spoiler]Ale musí tam být Hayley *?)*[/spoiler]
TedGeorge
0 0
reagovat

TedGeorge

Peggy ? :D

Interestingly, it is unclear if Atwell would reprise her role in a series.
604338
Peggy ? *:D* [spoiler] Interestingly, it is unclear if Atwell would reprise her role in a series.[/spoiler]
TedGeorge
0 0
reagovat

Boardwalk Empire

Jeffrey Wright si to neskutečně užívá. Zatím spokojenost.


P.S.: Vydrželi jste někdo u Suits? Já jo, a teda nic moc... Ale v desítce byly opět skvělý hlášky a slovn přestřelky. A víc Donny. WIN! 8):D
604336
Jeffrey Wright si to neskutečně užívá. Zatím spokojenost. P.S.: Vydrželi jste někdo u Suits? Já jo, a teda nic moc... Ale v desítce byly opět skvělý hlášky a slovn přestřelky. A víc Donny. WIN! *8)**:D*
Boardwalk Empire
0 0
reagovat

Ted

Dúfajme, že z tých úvah vzíde niečo reálne.
604333
Dúfajme, že z tých úvah vzíde niečo reálne.
Ted
0 0
reagovat

Survivor

Když jsem četl, že se z toho pomalu stává rodinný business, tak jsem tomu nechtěl věřit. Ale nejen, že tam dotáhli zpět půlku lidí, co už tam byli a někteří několikrát, ale ještě někoho z jejich rodiny...tuhle sezónu asi zabalím hodně rychle, stejně jako One World, kde byl shodou okolností taky Colton, který je asi nejotravnějším soutěžícím vůbec.
604328
Když jsem četl, že se z toho pomalu stává rodinný business, tak jsem tomu nechtěl věřit. Ale nejen, že tam dotáhli zpět půlku lidí, co už tam byli a někteří několikrát, ale ještě někoho z jejich rodiny...tuhle sezónu asi zabalím hodně rychle, stejně jako One World, kde byl shodou okolností taky Colton, který je asi nejotravnějším soutěžícím vůbec.
Survivor
0 0
reagovat
Myslím, že kvůli jedné nejmenované novince bude mít Karel velkou radost :D
604327
Myslím, že kvůli jedné nejmenované novince bude mít Karel velkou radost *:D*
0 0
reagovat
75 minut incl. commercials, tak ze bych to videl na delku tak cca 55 minut jako ma Dexter treba
604318
75 minut incl. commercials, tak ze bych to videl na delku tak cca 55 minut jako ma Dexter treba
0 0
reagovat
Posledne dva diely vraj maju mat az 75 minut.
Malo:)
604317
Posledne dva diely vraj maju mat az 75 minut. Malo:)
0 0
reagovat

Breaking Bad 5/14

WOW. Proste WOW. Krátko po zhliadnutí v noci som si hovoril "to je všetko?", ale dnes mi docvakáva, ako to geniálne a presvedčivo a logicky vystavali, celé Waltovo odtrhnutie od rodiny a vlastne od všetkých, teraz už je fakt sám a už sa teším, čo podnikne s tým guľometom...

Klobúk dole, toto je prvotriedna scenáristická prácička a jeden z mála seriálov, ktoré tvorcovia zjavne dotiahnu v špičkovej kvalite až do úplného trpkého konca. :+:+:+
604312
WOW. Proste WOW. Krátko po zhliadnutí v noci som si hovoril "to je všetko?", ale dnes mi docvakáva, ako to geniálne a presvedčivo a logicky vystavali, celé [spoiler]Waltovo odtrhnutie od rodiny a vlastne od všetkých, teraz už je fakt sám a už sa teším, čo podnikne s tým guľometom...[/spoiler] Klobúk dole, toto je prvotriedna scenáristická prácička a jeden z mála seriálov, ktoré tvorcovia zjavne dotiahnu v špičkovej kvalite až do úplného trpkého konca. *:+**:+**:+*
Breaking Bad 5/14
0 0
reagovat
Tak jsem se kopuknul na první půlku. Že je to fake jsem si začal bejt neochvějně jistej od toho záběu jak se ve třetí minutě škrábe na nose. Že tomu někdo může věřit je pro mě naprosto nepochopitelný.

Když úplně odhlídnu od toho, jak absurdní a neudržitelné to celé je, jak nerealistické a absurdně přímočaré jsou reakce lidí a jak nevěrohodně je vyprofilovanej i zahranej hrrdina... Tak sakra, když mluví živí lidi, dokonce i improvizující herci, nikdy neříkají repliky ze scénáře. Říkají spíš fragmenty vět, opakují se, odbíhají od tématu. Tady herci bezchybně odříkávají věty se správnou větnou stavbou, i když údajně neví co přesně Steven řekne a udělá, No a Steven pro jistotu neříká skoro nic, protože zahrát normálně plácajícího člověka je fakt těžký a Steven neuhraje ani to málo co musí.
604304
Tak jsem se kopuknul na první půlku. Že je to fake jsem si začal bejt neochvějně jistej od toho záběu jak se ve třetí minutě škrábe na nose. Že tomu někdo může věřit je pro mě naprosto nepochopitelný. Když úplně odhlídnu od toho, jak absurdní a neudržitelné to celé je, jak nerealistické a absurdně přímočaré jsou reakce lidí a jak nevěrohodně je vyprofilovanej i zahranej hrrdina... Tak sakra, když mluví živí lidi, dokonce i improvizující herci, nikdy neříkají repliky ze scénáře. Říkají spíš fragmenty vět, opakují se, odbíhají od tématu. Tady herci bezchybně odříkávají věty se správnou větnou stavbou, i když údajně neví co přesně Steven řekne a udělá, No a Steven pro jistotu neříká skoro nic, protože zahrát normálně plácajícího člověka je fakt těžký a Steven neuhraje ani to málo co musí.
0 0
reagovat
Ještě mě tak napadá - fake nebo ne... jsou tam desítky kamer - stačilo by zpřístupnit jejich 48h záznamy a diskuze by skončila.
604299
Ještě mě tak napadá - fake nebo ne... jsou tam desítky kamer - stačilo by zpřístupnit jejich 48h záznamy a diskuze by skončila.
0 0
reagovat
jinak kdyby to bylo jako film, tak by to u mně fungovalo celkově o dost líp.
604298
jinak kdyby to bylo jako film, tak by to u mně fungovalo celkově o dost líp.
0 0
reagovat

Spazz

Are U serious? link já mu celou dobu maximálně nevěřím, že o tom neví. Jeho reakce/výraz na nefunkční telefon u tv apod mi nepřijde "neusměvavá". Speciálně jeho probuzení v nemocnici je pak hillarious - on nevypadá jakkoli soustředěně a vystresovaně ve smyslu kde ku*va jsem. Hypnóza dotekem je kapitola sama pro sebe.
604281
Are U serious? http://www.youtube.com/watch?v=0jWKXMUcp6A já mu celou dobu maximálně nevěřím, že o tom neví. Jeho reakce/výraz na nefunkční telefon u tv apod mi nepřijde "neusměvavá". Speciálně jeho probuzení v nemocnici je pak hillarious - on nevypadá jakkoli soustředěně a vystresovaně ve smyslu kde ku*va jsem. Hypnóza dotekem je kapitola sama pro sebe.
Spazz
0 0
reagovat

Spazz

Jednoducho neverim, ze hypnoza takto funguje, ani nejaka "predpriprava" ci "nachylnost k sugestibilite" danej osoby, ktora by po jednom dotyku na plece upadla do hlbokeho tranzu, v ktorom na dlhe hodiny nic nevnima. Toto je pre mna skratka najslabsi clanok, ktory logicky zboril akukolvek doveryhodnost vsetkeho toho, co nasledovalo. Proste to tym ludovo povedane dojebal. CHapem, ze sa psolieha na dovercivost a neznalost ludi, ktori maju svoju predstavu o fungovani hypnozy, ale keby mu aspon pichol nejake sedativum na sposob Dextera (co by asi sudne nerozchodil:) tak by som este mozno zapochyboval o tom, ci je to "fake".
A vobec, sorry ale nechce sa mi to tam hladat, aky bol v tych diskusiach nazor nejakeho pravnika? Imho by ten hlavny predstavitel nemal ziadny problem vysudit od Derrena cely majetok za "psychicku ujmu", keby predtym nepodpisal nejaku zmluvu. To ze o tom vedela jeho rodina a "dala k tomu suhlas" nic neznamena. A spoliehat sa na to, ze po skonceni to ten predstavitel "vezme" ako cennu lekciu je risk, do ktoreho by nikto nesiel.
604253
Jednoducho neverim, ze hypnoza takto funguje, ani nejaka "predpriprava" ci "nachylnost k sugestibilite" danej osoby, ktora by po jednom dotyku na plece upadla do hlbokeho tranzu, v ktorom na dlhe hodiny nic nevnima. Toto je pre mna skratka najslabsi clanok, ktory logicky zboril akukolvek doveryhodnost vsetkeho toho, co nasledovalo. Proste to tym ludovo povedane dojebal. CHapem, ze sa psolieha na dovercivost a neznalost ludi, ktori maju svoju predstavu o fungovani hypnozy, ale keby mu aspon pichol nejake sedativum na sposob Dextera (co by asi sudne nerozchodil:) tak by som este mozno zapochyboval o tom, ci je to "fake". A vobec, sorry ale nechce sa mi to tam hladat, aky bol v tych diskusiach nazor nejakeho pravnika? Imho by ten hlavny predstavitel nemal ziadny problem vysudit od Derrena cely majetok za "psychicku ujmu", keby predtym nepodpisal nejaku zmluvu. To ze o tom vedela jeho rodina a "dala k tomu suhlas" nic neznamena. A spoliehat sa na to, ze po skonceni to ten predstavitel "vezme" ako cennu lekciu je risk, do ktoreho by nikto nesiel.
Spazz
0 0
reagovat
Viděl. :)
604250
Viděl. *:)*
0 0
reagovat

Tony

Chapu dobre, zes to nevidel a jedes ciste z principu?
604248
Chapu dobre, zes to nevidel a jedes ciste z principu?
Tony
0 0
reagovat
Volnou chvíli nemám, jsem v práci a už to nikdo nepište, cítím se pak blbě. :D
604247
Volnou chvíli nemám, jsem v práci a už to nikdo nepište, cítím se pak blbě. *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se