Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 58861 - 58880 Napsat příspěvek
Neni to spis jen stranka odkud to stahujes? ;)
476995
Neni to spis jen stranka odkud to stahujes? ;)
0 0
reagovat
a co animanda? já mám prvních 31 dílů od ní..
476994
a co animanda? já mám prvních 31 dílů od ní..
0 0
reagovat

Vincent

Taky dobra zprava, pac anime serie je lepsi dat na "jeden zatah". A propo, mas vyzkouseno vice skupin nebo porad od ktere se to vyplati nejvice shanet. D
476993
Taky dobra zprava, pac anime serie je lepsi dat na "jeden zatah". A propo, mas vyzkouseno vice skupin nebo porad od ktere se to vyplati nejvice shanet. D
Vincent
0 0
reagovat

Vincent

Výborně, to je správný čas ho začít stahovat a zajistit si nějaký volný víkend :)
Zatím jsem z něj viděl jen první díl asi před třičtvrtě rokem a už tehdy mě dost zaujal.
476992
Výborně, to je správný čas ho začít stahovat a zajistit si nějaký volný víkend *:)* Zatím jsem z něj viděl jen první díl asi před třičtvrtě rokem a už tehdy mě dost zaujal.
Vincent
0 0
reagovat
Skončil nám DEATH NOTE! Co teď budem dělat! Neeeeeeee!
476991
Skončil nám DEATH NOTE! Co teď budem dělat! Neeeeeeee!
0 0
reagovat

Fluke

Mel jsi predpokladat, ze bych se na to mohl ciste hypoteticky zeptat, a odpovedet mi predem. :D
476990
Mel jsi predpokladat, ze bych se na to mohl ciste hypoteticky zeptat, a odpovedet mi predem. *:D*
Fluke
0 0
reagovat

lubo

Neva, nez to stopnou tak budu koukan na Alfa. :)
476989
Neva, nez to stopnou tak budu koukan na Alfa. :)
lubo
0 0
reagovat
Protože ses neptal:D
476988
Protože ses neptal*:D*
0 0
reagovat

rcorp

Mám taký pocit, že podobný (alebo to bol ten istý ?) projekt tu už bol kedysi spomínaný. Avšak vzhľadom k problémom s televíznymi právami mal len veľmi krátky život.
476987
Mám taký pocit, že podobný (alebo to bol ten istý ?) projekt tu už bol kedysi spomínaný. Avšak vzhľadom k problémom s televíznymi právami mal len veľmi krátky život.
rcorp
0 0
reagovat
Proc mi o tomhle nikdo nerekl? :) Neni to dokonaly, ale jako preview to je idealni.
476986
Proc mi o [link="http://www.tv-links.co.uk/"]tomhle[/link] nikdo nerekl? :) Neni to dokonaly, ale jako preview to je idealni.
0 0
reagovat
Studio 60 rulezz... bez debat :o)
476985
Studio 60 rulezz... bez debat :o)
0 0
reagovat

Vincent

Ja jsem si chytre pockal, az bude celej trojdil, abych na to mrknul cely a nemusel tyden trpet cekanim na pokracovani. Jsem fakt naivka :D Jeste tri dny !!!
476984
Ja jsem si chytre pockal, az bude celej trojdil, abych na to mrknul cely a nemusel tyden trpet cekanim na pokracovani. Jsem fakt naivka :D Jeste tri dny !!!
Vincent
0 0
reagovat

Vincent

To si snad převlečenej Stargate fan:))
476983
To si snad převlečenej Stargate fan*:))*
Vincent
0 0
reagovat

Vincent

Ty ses vazne srandista, Vincente. ;)
476982
Ty ses vazne srandista, Vincente. ;)
Vincent
0 0
reagovat
A ještě než pujdu spát.. tak musim shoutnout tohle.. STUDIO 60 JE FAMOZNI, NEJLEPSI, NESKUTECNY, GENIALNI, INTENZIVNI.. proste #1! .. kdo viděl aktuální díl, bude se mnou nepochybně souhlasit 8)
476981
A ještě než pujdu spát.. tak musim shoutnout tohle.. STUDIO 60 JE FAMOZNI, NEJLEPSI, NESKUTECNY, GENIALNI, INTENZIVNI.. proste #1! .. kdo viděl aktuální díl, bude se mnou nepochybně souhlasit *8)*
0 0
reagovat
Nevymřeli, tenisto....
476980
Nevymřeli, tenisto....
0 0
reagovat
On ještě vůbec někdo Stargate sleduje? .. Ravenhorni všech zemí asi ještě nevymřeli.. I guess :)
476979
On ještě vůbec někdo Stargate sleduje? .. Ravenhorni všech zemí asi ještě nevymřeli.. I guess *:)*
0 0
reagovat

Sohaj Fluke

Všichni jsou good. Takže beru to ať tam jsou všichni.
476978
Všichni jsou good. Takže beru to ať tam jsou všichni.
Sohaj Fluke
0 0
reagovat

Fluke

Jo to máš recht, že to mení ono, když SG-1 hostuje v Atlantis. Ovšem je jedna vyjímka, která mi v Atlantis nevadila. A tou byl O'Neil v díle Return, part 2. Tam byl hrubý. Prostě starý dobrý Jack8) Dost jsem se bavil:+ Ale jinak s tou Carterovou to je chyby. Weirová byla good.
476977
Jo to máš recht, že to mení ono, když SG-1 hostuje v Atlantis. Ovšem je jedna vyjímka, která mi v Atlantis nevadila. A tou byl O'Neil v díle Return, part 2. Tam byl hrubý. Prostě starý dobrý Jack*8)* Dost jsem se bavil*:+* Ale jinak s tou Carterovou to je chyby. Weirová byla good.
Fluke
0 0
reagovat
Carterová, na to mám názor jen :-:-:-, kromě cameo rolí mi přijde doslova ubohý cpát lidi z SG-1 do Atlantis.
Jinak o McKaye obavu nemám, ten do pozadí určitě neustoupí, na to je moc vtipnej a fajn narozdíl od Carterové, ta vtipná není, ta je maximálně občas fajn.
476976
Carterová, na to mám názor jen *:-**:-**:-*, kromě cameo rolí mi přijde doslova ubohý cpát lidi z SG-1 do Atlantis. Jinak o McKaye obavu nemám, ten do pozadí určitě neustoupí, na to je moc vtipnej a fajn narozdíl od Carterové, ta vtipná není, ta je maximálně občas fajn.
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se