Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 37081 - 37100 Napsat příspěvek

Ray Donovan

U mě dobrý. I když za vrchol řady považuju minulej díl.
604508
U mě dobrý. I když za vrchol řady považuju minulej díl.
Ray Donovan
0 0
reagovat
To je pravda, nenútia ma. Ja proste chcem.
604507
To je pravda, nenútia ma. Ja proste chcem.
0 0
reagovat

duro

Hele, a nechceš si najít nějaký jiný malý zvířátko na trápení? Je to první příspěvek na téma Newsroom snad za dva tejdny, nikdo tě nenutí tu šílenou záplavu příspěvků číst, natož reagovat...
604505
Hele, a nechceš si najít nějaký jiný malý zvířátko na trápení? Je to první příspěvek na téma Newsroom snad za dva tejdny, nikdo tě nenutí tu šílenou záplavu příspěvků číst, natož reagovat...
duro
0 0
reagovat
Radšej dám ;), aby som nebol za hajzla.
604504
Radšej dám *;)*, aby som nebol za hajzla.
0 0
reagovat
Takže tu s tým budeš otravovať, aj keď to už skončilo? OMG...
604503
Takže tu s tým budeš otravovať, aj keď to už skončilo? OMG...
0 0
reagovat
Je tu moc Dextera, tak jenom řeknu, že mi chybí Newsroom...

Mac: I don't believe it either and I also don't believe in Santa Claus but if I saw eight reindeer take flight...
Jim: But you haven't seen eight reindeer. You've talked to someone who's said he's seen eight reindeer.
Sloan: It couldn't matter less but Santa has nine reindeer.
Don: Rudolph.

Průměrně jednou za tejden je třeba to připomenout...
604502
Je tu moc Dextera, tak jenom řeknu, že mi chybí Newsroom... Mac: I don't believe it either and I also don't believe in Santa Claus but if I saw eight reindeer take flight... Jim: But you haven't seen eight reindeer. You've talked to someone who's said he's seen eight reindeer. Sloan: It couldn't matter less but Santa has nine reindeer. Don: Rudolph. Průměrně jednou za tejden je třeba to připomenout...
0 0
reagovat

Dexter

Rozhodne to bol veľmi emotívny koniec a čím dlhšie sa mi ukladá v hlave tím sa mi aj viac páči.
Podľa mňa sa nedá hovoriť o sklamaniu, pretože Dexter teraz musí žiť s tým, že v podstate zabil svoju sestru, celý život a to je podľa mňa horšie ako kreslo a iné konce, ktoré diváci mysleli že budú.

Úctivé rozlúčenie sa s už teraz televíznou legendou.
604500
Rozhodne to bol veľmi emotívny koniec a čím dlhšie sa mi ukladá v hlave tím sa mi aj viac páči. [spoiler]Podľa mňa sa nedá hovoriť o sklamaniu, pretože Dexter teraz musí žiť s tým, že v podstate zabil svoju sestru, celý život a to je podľa mňa horšie ako kreslo a iné konce, ktoré diváci mysleli že budú. [/spoiler] Úctivé rozlúčenie sa s už teraz televíznou legendou.
Dexter
0 0
reagovat

verbst

V rámci normy som s ním bol spokojný ;)
604494
V rámci normy som s ním bol spokojný *;)*
verbst
0 0
reagovat

Dex

Škoda, závěr Dexterovy štace jsem si představoval krapet jinak. Ovšem, jak už je řečeno pode mnou, v rámci posledních let a zvlášť poslední řady, to bylo vlastně docela fajn.
Nostalgie taky zapracovala a Slice of Life scéna i emoce vyvolala.


P.S.: Sarger
LOST měl skvělý finále!
604486
Škoda, závěr Dexterovy štace jsem si představoval krapet jinak. Ovšem, jak už je řečeno pode mnou, v rámci posledních let a zvlášť poslední řady, to bylo vlastně docela fajn. Nostalgie taky zapracovala a Slice of Life scéna i emoce vyvolala. P.S.: [b]Sarger[/b] LOST měl skvělý finále!
Dex
0 0
reagovat

Dexter

V rámci možností (tj. v kontextu předchozích 11 dílů) to opravdu tak strašné není.
Přesto jsem si závěr i celou poslední řadu představoval o dost jinak.
604483
V rámci možností (tj. v kontextu předchozích 11 dílů) to opravdu tak strašné není. Přesto jsem si závěr i celou poslední řadu představoval o dost jinak.
Dexter
0 0
reagovat
Já už se ta nějako smířil s tím, že křeslo nedostane, tak snad to nebude jinak taková pohroma 8)
604482
Já už se ta nějako smířil s tím, že křeslo nedostane, tak snad to nebude jinak taková pohroma *8)*
0 0
reagovat

Dexter

Sigi: Neni to vubec hrozne. V ramci moznosti je to naopak povedene finale. Spousta lidi bude nadavat, ale tak uz to holt bejva :)
604478
Sigi: Neni to vubec hrozne. V ramci moznosti je to naopak povedene finale. Spousta lidi bude nadavat, ale tak uz to holt bejva :)
Dexter
0 0
reagovat

Sigi

Já to taky ještě neviděl, kouknu se večer ... ale podle mě jsou prostě všichni mrtví a dexter spáchá sebevraždu :D:D
604477
Já to taky ještě neviděl, kouknu se večer ... ale podle mě jsou prostě všichni mrtví a dexter spáchá sebevraždu *:D**:D*
Sigi
0 0
reagovat

Dexter

To je až tak hrozné? Čeká mě to dnes večer a nemám teda moc radost z vašich příspěvků:o
604475
To je až tak hrozné? Čeká mě to dnes večer a nemám teda moc radost z vašich příspěvků*:o*
Dexter
0 0
reagovat

Dexter

Tak to bola dobrá pičovina... to už aj lost mal lepšie finále než dexter :/
604474
Tak to bola dobrá pičovina... to už aj lost mal lepšie finále než dexter :/
Dexter
0 0
reagovat

Dexter S08E12

V podstate len jeden scenár by mohol byť horší než to, čo nám predviedli. Veľmi smutné.
604471
V podstate len jeden scenár by mohol byť horší než to, čo nám predviedli. Veľmi smutné.
Dexter S08E12
0 0
reagovat

Breaking Bad

Ještě ten týden to vydržet, ale je vidět, že tvůrci vědí, co dělají a snad i jak skončit na vrcholu.

ad prequel se Saul Goodmanem
Doufám, že do toho nějak zapojí i jeho nový život a také, že by se vrátili postavy jejichž příběh se nezvládne ukončit.
604468
Ještě ten týden to vydržet, ale je vidět, že tvůrci vědí, co dělají a snad i jak skončit na vrcholu. ad prequel se Saul Goodmanem [spoiler] Doufám, že do toho nějak zapojí i jeho nový život a také, že by se vrátili postavy jejichž příběh se nezvládne ukončit.[/spoiler]
Breaking Bad
0 0
reagovat

Breaking Bad

Tak finále bude asi slušná mela, jak nastínil závěr dnešní epizody. Už se nemůžu dočkat.
604461
Tak finále bude asi slušná mela, jak nastínil závěr dnešní epizody. Už se nemůžu dočkat.
Breaking Bad
0 0
reagovat

Dexter

Jako musim rict, ze co se tyce finalove epizody jako takove, tak to bylo o dost lepsi nez zbytek sezony, me to prislo jako takovej kompromis. Jsem rad, ze to nebyl jeden z koncu, kterej vetsina spekulovala, ale bylo mi lito, ze se rozhodnul Dex tak jak se rozhodnul..

Nebudu nic prozrazovat, ani zadny narazky. Finale to bylo na urovni, spis mi bude chybet.. 8 let je nejaka doba a dalsi sezona by mi nevadila.
604455
[spoiler]Jako musim rict, ze co se tyce finalove epizody jako takove, tak to bylo o dost lepsi nez zbytek sezony, me to prislo jako takovej kompromis. Jsem rad, ze to nebyl jeden z koncu, kterej vetsina spekulovala, ale bylo mi lito, ze se rozhodnul Dex tak jak se rozhodnul..[/spoiler] Nebudu nic prozrazovat, ani zadny narazky. Finale to bylo na urovni, spis mi bude chybet.. 8 let je nejaka doba a dalsi sezona by mi nevadila.
Dexter
0 0
reagovat

Dexter

No chtěl jsem se podívat, ale nakonec jsem nakouknul do pár komentářů jinde a pak si ten závěr radši přečetl. Strašná poslední sezóna a ještě horší konec. :-
604454
No chtěl jsem se podívat, ale nakonec jsem nakouknul do pár komentářů jinde a pak si ten závěr radši přečetl. Strašná poslední sezóna a ještě horší konec. *:-*
Dexter
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se