Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 37101 - 37120 Napsat příspěvek

Vincent

jakoze dobry, nebo spatny?
604453
jakoze dobry, nebo spatny?
Vincent
0 0
reagovat

Dexter

WTF :o
604451
WTF *:o*
Dexter
0 0
reagovat

Gonzi

Tak jasně. Taky pochybuju, že by mě to nějak extra bralo, kdyby tam nebyl SHIELD a Coulson...
604447
Tak jasně. Taky pochybuju, že by mě to nějak extra bralo, kdyby tam nebyl SHIELD a Coulson...
Gonzi
0 0
reagovat

Peaky Blinders

Zatiaľ je to parádne. Samozrejme, musím fandiť Neillovi, nemilosrdnému lovcovi komunistickej čvargy. :)
604446
Zatiaľ je to parádne. Samozrejme, musím fandiť Neillovi, nemilosrdnému lovcovi komunistickej čvargy. *:)*
Peaky Blinders
0 0
reagovat

verbst

Věřím že si Marvel udrží nějakou laťku kvality, faktem ale je, že mě to zajímá jen a pouze protože je to z daného světa. Kdyby se to jmenovalo "agents of justice" a byl by tam agent Lopatson, tak o to asi nezavadím, dokud by na to nešly nadšené reakce.
604445
Věřím že si Marvel udrží nějakou laťku kvality, faktem ale je, že mě to zajímá jen a pouze protože je to z daného světa. Kdyby se to jmenovalo "agents of justice" a byl by tam agent Lopatson, tak o to asi nezavadím, dokud by na to nešly nadšené reakce.
verbst
0 0
reagovat

verbst

Těším, konečně zase něco koukatelného mezi těmi novinkami. :)
Sleepy Hollow je slabší než jsem čekal, nudní herci holt.
604437
Těším, konečně zase něco koukatelného mezi těmi novinkami. :) Sleepy Hollow je slabší než jsem čekal, nudní herci holt.
verbst
0 0
reagovat

verbst

Asi jo ;)


Sleepy Hollow
Jesenná sezóna sa nám krásne rozbieha :+
604432
Asi jo *;)* [b]Sleepy Hollow[/b] Jesenná sezóna sa nám krásne rozbieha *:+*
verbst
0 0
reagovat

Verbst

Ne
604430
Ne
Verbst
0 0
reagovat

verbst

Hell yeah! 8)
604431
Hell yeah! *8)*
verbst
0 0
reagovat

verbst

Ne.
604428
Ne.
verbst
0 0
reagovat
Těšíte se na středu?
#CoulsonLives!
604426
Těšíte se na středu? #CoulsonLives!
0 0
reagovat

Brooklyn Nine-Nine

Toto je jak blesk z jasného neba.. fakt pecka :D
604425
Toto je jak blesk z jasného neba.. fakt pecka *:D*
Brooklyn Nine-Nine
0 0
reagovat

xxendxx

Tak jo. Jdu do toho. :D
604416
Tak jo. Jdu do toho. *:D*
xxendxx
0 0
reagovat
604415
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/aYb4MZm_460s.jpg
0 0
reagovat
sleepy hollow byl fajn, nicmene az po oznameni toho, ze se Walter z fringe naverboval do jedne z hlavnich roli jsem se rozhodl, ze s tim musim pokracovat :)
604414
sleepy hollow byl fajn, nicmene az po oznameni toho, ze se Walter z fringe naverboval do jedne z hlavnich roli jsem se rozhodl, ze s tim musim pokracovat :)
0 0
reagovat

TedGeorge

Hlavně bezhlavý jezdec z brokovnicí a automatickou puškou neměl chybu. :D
604412
Hlavně bezhlavý jezdec z brokovnicí a automatickou puškou neměl chybu. *:D*
TedGeorge
0 0
reagovat
Sleepy Hollow docela pecka, přátelé :o
604411
Sleepy Hollow docela pecka, přátelé *:o*
0 0
reagovat

The Newsroom 2

Stále sa rád s touto partou stretávam a teším sa na nich a tá hodinka s nimi je skvelý relax, ale úprimne mi nesadlo, že sa to točilo celé okolo Genoa a potom nejaké zaujímavé rozbehnuté linky nedostali priestor resp. išli do stratena (Occupy Wall Street).

Inak finále sa mi páčilo viac ako v jednotke, ale zráža to u mňa jedna vec a to celé teatro s ich rezignáciami a Reese tomu celé nasadil korunu. U Leony som ten obrat o 180 stupňov chápal, ale u Reesa, ktorý pár minút na to povedal, že by ich vyrazil a potom si to rozmyslel, keď mal možnosť sa ich zbaviť. Neviem, či by ste boli stejne nadšení, keby sa to isté objavilo v inom seriály.

Inak pre mňa postava druhej série, jednoznačne Sloan, tá si to dávala neskutočne :+ A začal som mať rád aj Dona, ktorý to vo finále rozbalil a talk s tou právničkou nemal chybu 8)

U Jima potešilo, že si našiel novú frajerku a Hallie mám moc rád, ale aj tak by mu to podľa mňa viac seklo s Taylor, ktorú by som rád videl aj v pokračovaní, čo sa ale nestane, tak dúfam, že sa v novom roku zase objaví v House of Cards II.
604394
Stále sa rád s touto partou stretávam a teším sa na nich a tá hodinka s nimi je skvelý relax, ale úprimne mi nesadlo, že sa to točilo celé okolo Genoa a potom nejaké zaujímavé rozbehnuté linky nedostali priestor resp. išli do stratena (Occupy Wall Street). Inak finále sa mi páčilo viac ako v jednotke, ale zráža to u mňa jedna vec[spoiler] a to celé teatro s ich rezignáciami a Reese tomu celé nasadil korunu. U Leony som ten obrat o 180 stupňov chápal, ale u Reesa, ktorý pár minút na to povedal, že by ich vyrazil a potom si to rozmyslel, keď mal možnosť sa ich zbaviť. Neviem, či by ste boli stejne nadšení, keby sa to isté objavilo v inom seriály.[/spoiler] Inak pre mňa postava druhej série, jednoznačne Sloan, tá si to dávala neskutočne *:+* A začal som mať rád aj Dona, ktorý to vo finále rozbalil a talk s tou právničkou nemal chybu *8)* U Jima potešilo, [spoiler]že si našiel novú frajerku a Hallie mám moc rád, ale aj tak by mu to podľa mňa viac seklo s Taylor, ktorú by som rád videl aj v pokračovaní, čo sa ale nestane, tak dúfam, že sa v novom roku zase objaví v House of Cards II.[/spoiler]
The Newsroom 2
0 0
reagovat

speta

Vy všichni Newsroom geekové mě hrozně se*ete, ale kde na to mám vzít čas? :D
604388
Vy všichni Newsroom geekové mě hrozně se*ete, ale kde na to mám vzít čas? *:D*
speta
0 0
reagovat

Newsroom season finale

...normalne si preju, aby to nepokracovalo, lip uzavreny serial neznam, na vrcholu...
604387
...normalne si preju, aby to nepokracovalo, lip uzavreny serial neznam, na vrcholu...
Newsroom season finale
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se